Šta je novo?

Upgrade ili downgrade :D

hektor2

Slavan
Učlanjen(a)
29.07.2006
Poruke
4,362
Poena
450
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600G / LCPower212
Matična ploča
MSI B450 Gaming plus
RAM
48GB
GPU
Intel Arc A770 16GB
Storage
500GB nvme
Zvuk
Ima
PSU
LcPower 600W
Kućište
MS V700
Monitor
Tesla 27"
Ne znam sta mi bi pa zamenih moj fantasticni OCZ Stealth x treame 500W sa modularnim 920w napajanjem.
Napajanje je ogromno sa ogromnim ventilatorom ali po gramazi lakse od OCZ-a. Posto nemam bas scime da ga opteretim, pitanje je da li je ovo bio upgrade ili downgrade :) u smislu da li lakse napajanje moze da bude gotovo duplo "jace".

Po specifikaciji ima dve grane od +12V sa po 30A na svakoj.
http://www.ms-tech.de/de/datenblatt/MS-N920-VAL-CM.pdf
 
Poslednja izmena:
Od 920W ima samo nalepnicu...i lako se skida.
 
Cela godina mi je krenula na ovaj fazon i nikako da prekinem da pravim njesra :d. Za sad nek ostane pa da vidimo sta ce da kaze...
 
Od sad pa na dalje i u buduce, sve dok te ne prodje zelja impulsivnog kupovanja tehnicke robe, prvo PITAJ ovde na forumu treba li ti to, valja li to i tako tome slicno pa tek kad dobijev vise odgovora i kad dobro razmislis, e tek onda idi u kupovinu ili se forumu zahvali sto nisi uludo trosio pare...

.
.
.

p.s. Imacu ja uskoro jedan komp oko 8g star na prodaju, pa navrati da vidis kao je lep, dobar... :d

:D ŠALIM SE NARAVNO...
 
Poslednja izmena:
Takav sam ja. Cim mi se nagomilaju dinari, moram odmah da ih potrosim :) krastavac-a ne znam sa parama...Sutra ih menjam za € i nema sta da razmisljam o trosenju vise...
Jos sam krenuo u razgovore oko kupovine gtx 960 iako mi realno ne treba, ali sebi opravdavam kao da kupim nesto novo, pod garancijom i da zamenim ovu moju bez garancije (gtx 660) i sl...
Muka mi je od samog sebe :d
 
Mene ubedili da uzmem onu od 4GB memorije...
 
Nikako za LC ne bih rekao da je grdan i da je nesto grdje, ili sta vec.
Oni samo imaju jeftina napajanja od 20-30e, sta ocekujete za te pare? U visem rangu su itekako dobri.
 
Nisam znao dao ovakvo napajanje postoji od tog proizvođača i još 920W i ako kažeš da je laške mogu da mislim kakav je krš unutra, budi srećan ako ti nije crklo nešto od njega.

Napajanje ako ima iznad 2kg možeš da očekuješ da je dobro, sve ostalo samo za office računare koji imaju sve integrisano.
 
Nazad
Vrh Dno