Šta je novo?

Ideje za konstrukciju rigova(podeli fotke svog riga)

pogresno, memorija tad cepa na 100-120'C
ako se dobro secam
 
Temp zavise i od načina hladjenja na samoj karti i to ne samo gpu-a nego i memorije. Zato na istim klokovima neke karte traju a nekima progori PCB..
 
Kod karti koje imaju hladjenu memoriju razlika izmedju temp samog gpu i memorije je dosta manja jer se temperatura memorije prenosi na gpu. Razlika kod karti koje nemaju hladjenu memoriju je dosta veca. Moja preporuka je da se kod karti koje nemaju hladjenu memoriju ventilatori setuju rucno ili da se threshold smanji kolko god je to moguce.
 
Evo jednog malog zverka 12 x Nitro 580

a6586448c32a59512b689403ec418c29.jpg
650dcfc56f076a15cbd43aeaf2528762.jpg



Koji su ti klokovi ako nije tajna? Imam iste karte i sve su elpide i ali memorija preko 2000 kresuje...
 
Evo jedna nova fotografija! Upravo zavrsili ubacivanje jos malo kapaciteta.

foto.jpg
 
Imamo skoro sve sta se moze naci online i cak neke unknown :)
 
Ima li neko od kolega mozda racun za i7 procesor negde kupljen kod nas? Crko mi procesor a ja izgubio racun, pa da odnesem neku kopiju, to je dovoljno da prihvate


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima li neko od kolega mozda racun za i7 procesor negde kupljen kod nas? Crko mi procesor a ja izgubio racun, pa da odnesem neku kopiju, to je dovoljno da prihvate


Sent from my iPhone using Tapatalk

ne mozes da nosis bilo gde. cpu ima serijski broj i mozes da nosis samo tamo gde si kupio. Ako znas gde je kupljeno nosi u tu prodavnicu. Ako ne znas ne mozes bilo kome "da uvalis" cpu :)
 
ne mozes da nosis bilo gde. cpu ima serijski broj i mozes da nosis samo tamo gde si kupio. Ako znas gde je kupljeno nosi u tu prodavnicu. Ako ne znas ne mozes bilo kome "da uvalis" cpu :)

Ma nece oni hteti to da traze po SN, jedino ako poznajes neko u W*nW*n
Ima li neko poznanika nekog tamo, casticu ga da potrazi malo po kompu i racunima...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa to ti kaze solomon, nisi napisao iz koje radnje ti treba racun, ne moze random radnja. A nisi ni napisao koji model.
Uvoznici sve imaju po serijskom broju i sve proveravaju.
Imas gar list ili nesto slicno, ne mora ni racun, samo dokaz o kupovini.
 
Nazad
Vrh Dno