Šta je novo?

Top One Digital kuponi za popust i korisnički opisi

Ilion

Cenjen
Učlanjen(a)
05.04.2014
Poruke
3,482
Poena
160
Pozdrav društvo, sa zadovoljstvom Vas obaveštavam da sam napravio dogovor sa jednim od najboljih prodavaca na Aliexpress-u da ih zastupam u našoj zemlji i regionu.

U pitanju je Shenzen Top One prodavnica koja u ovom trenutku ima preko 28k feedback score i fantastičnih 99,2% positive feedback.

Ovu saradnju sam i otpočeo sa njima jer verujem da će tako visok rejting zadržati i u narednom periodu.

Kao što i većina Vas već zna, marže dobrih prodavaca u Kini su prilično male, tako da je i bilo posebno teško obezbediti kupone koji će biti visoke vrednosti.

U početku ove saradnje, kupon raspoloživ za sve Vas koji kupite telefon ovim putem je u vrednosti od 2$ + tempered glass poklon za svaki uredjaj koji naručite.
Dakle, korišćenjem kupona iz ove teme ostvarujete realan popust od 7-8$ po telefonu.

Smatram da vrednost kupona nije mala kada se uzme kvalitet ovog prodavca i činjenica da se kupon može iskoristiti za svaki telefon iz njihove ponude.

Dostava iz Kine van EU se vrši Singapur Post-om dok se u zemlje EU dostava vrši DHL-om bez dodatnih poreskih davanja.

Da ne bih išao previše u širinu sa prvim postom, razradjivaćemo temu u narednim danima i zajedno rešavati sve nastale situacije.

Link ka prodavnici: http://www.aliexpress.com/store/342812
Code za popust: RS-Support-Discount-Chan

Sa kodom predstavnik Top One-a će umanjiti cenu za 2 dolara i dodati u vašu narudžbinu odgovarajuće kvalitetno kaljeno staklo koje se inače doplaćuje oko 5$.
Da bi ste ostvarili popust potrebno je pored vaših redovnih instrukcija ostavite i kod u okviru narudžbine i po mogućstvu radi brže i sigurnije promene cene i usluge pošaljete informaciju (broj narudžbine) putem skype-a skype: [email protected] ili predstavniku Top One "KAKA" pošaljite chat poruku sa oficijelne stranice prodavca.

Nakon što Top One primi vašu narudžbinu i umanji cenu za 2 dolara dobićete informaciju putem mejla od Aliexpress-a o promeni cene, tek onda možete platiti.
Na skype ili chat Vam neće biti odgovoreno.

Nadam se da nije previše komplikovano.

Uz svaku nardužbinu dobićete i redovne poklone u vidu strujnog adaptera, silikonskog bumper-a i dve folije za ekran.

Trudiću se da redovno ažuriram temu sa novostima u ponudi i recenzijama telefona koje ću dobijati/kupovati od ovog prodavca.
 
Ubedljivo najbolja prodavnica na aliju.. Ja samo od njih kupujem,jesu za nijansu skuplji od ostalih ali nisu pilicari sto je veliki plus.
Poslednje sto sam uzeo od njih su hybrid sluske koje su stigle do mene za 14 dana :)

Neka ti je sa srecom u poslovanju sa njima,i da ti zaradis neku opipljivu lovicu :)

Edit: nisam dzaba ja njih stalno preporucivao ovde na forumu :)

Edit2: i da,pitaj ih kada ce crni mi5 da padne na oko 360$ [emoji23]
 
Poslednja izmena:
Slažem se da su najbolji. :)
Puno ti hvala na lepim i iskrenim željama. :)
Ionako trošim jako puno vremena na kineske telefone pa reko' ajde da pokušam taj hobi da podignem na neki viši nivo. :)
Javljam sve insajderske informacije do kojih dodjem. [emoji106] [emoji6]
 
Isplativije će biti juriti Ali popuste, bar 20usd može da se napravi.
 
Dobru si prodavnicu odabrao za saradnju. :) Samo napred, i javljaj za naredne akcije.
 
Isplativije će biti juriti Ali popuste, bar 20usd može da se napravi.
Takve popuste imaš 2-3 puta godišnje, i uglavnom treba da se zezaš nekoliko dana sa igricama i sl. Ne mogu svi da tempiraju tako kupovinu telefona, niti imaju svi vremena za igranje igrica i skupljanje kupona.
 
Tako je, ovaj kupon daje prodavac, lako je dostupan, iskoristiće ga onaj kome treba i nema potrebe da se juri.
 
@muxa a.k.a ko čeka taj dočeka.
Na molbu par članova sa Telekineze zamolio sam Top One da uključi Bosnu i Hercegovinu u listu slanja.
Od pre par sati, moguće je od ovog prodavca naručiti telefone uz besplatnu dostavu u Bosnu. [emoji106] [emoji2]


Za Bosnu se mogu slati samo proizvodi iz ponude ovog prodavca označeni sa Aliexpress standard shipping.

Dostava je besplatna i kuponi iz ove teme važe i za Bosnu.

Raširite vest po tamošnjim forumima. :)

Original Xiaomi Redmi 3 2G RAM 16G ROM Metal Body 4100 mAh Snapdragon 616 Octa Core 5" 1280X720 FDD LTE 13MP Free Shipping
http://s.aliexpress.com/NJbiiaAz
(from AliExpress Android)

uploadfromtaptalk1457337961936.jpg
uploadfromtaptalk1457337984087.jpg
uploadfromtaptalk1457337995652.jpg
 
Ubedljivo najbolja prodavnica na aliju.. Ja samo od njih kupujem,jesu za nijansu skuplji od ostalih ali nisu pilicari sto je veliki plus.
Poslednje sto sam uzeo od njih su hybrid sluske koje su stigle do mene za 14 dana :)

Neka ti je sa srecom u poslovanju sa njima,i da ti zaradis neku opipljivu lovicu :)

Edit: nisam dzaba ja njih stalno preporucivao ovde na forumu :)

Edit2: i da,pitaj ih kada ce crni mi5 da padne na oko 360$ [emoji23]
Kad si uzeo slušalice i koliko si platio?
Ja ih ne vidim u njegovoj prodavnici.
 
Ja sam jednom kupio telefon na aliju i to baš od TOT-a. Odličan prodavac, brzo odgovara na poruke i brzo šalje paket.
 
Dobra zamisao, dobar prodavac, zelim srecu u biznisu i finu lovicu pa da das jos neke malko vece popuste kad se sve jos vise razradi.
Srecno.
 
@agen.me

Hvala na asistenciji. [emoji2] [emoji106]

Da, nikako ne treba naručivati dhl-om u Srbiju.

Videću sa Top one ako mogu da uključe UPS Express saver opciju za Srbiju umesto DHL-a jer iz ranijeg iskustva koje sam imao sa njima rečeno mi je da ne naplaćuju uslugu špedicije za fizička lica.

Ako Top One pristane, probaću jednu narudžbinu za sebe da uradim preko tog kurira i javiti ovde kako je prošlo.

Pre godinu ipo kada sam ih koristio, pošiljka je od trenutka slanja u Kini do mojih vrata putovala 4 dana. [emoji2] Ta pošiljka nije carinjena tada. Ako pristanu, sada ću naručiti telefon pa će to sigurno ići na carinjenje i znaćemo ishod iz prve ruke, tj da sigurno nema špedicije.
Javiću u temi ishod svega pod uslovom da Top One prihvati da samo zbog Srbije ubaci UPS Express saver za opciju slanja.
 
Shenzen Top One je smanjio cenu za Xiaomi mi4c na 199,99$ za belu i sivu varijantu telefona, ostale boje su još skupe na tržištu.

http://m.aliexpress.com/item/324773...stype=600&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

Cena se umanjuje za kupon od 2$ naravno, i dodaje se u narudžbinu odgovarajuće kaljeno staklo kao dodatni poklon uz silikonski bumper, foliju za ekran i strujni adapter.

Prilikom pravljenja narudžbine, naručujete najjeftiniju varijantu telefona (bez tempered glass),tj standard with gifts kliknite,staklo vam se uz kod dodaje na poklon. Po instrukciji iz prve poruke javljate da vam se promeni cena i tek onda plaćate.
uploadfromtaptalk1457428071499.jpg
 
Ja sam od njih narucio redmo nite 3 pro 27.02. videcemo kada ce stici .
Poslat je 02.03.
 
@agen.me

Hvala na asistenciji. [emoji2] [emoji106]

Da, nikako ne treba naručivati dhl-om u Srbiju.

Videću sa Top one ako mogu da uključe UPS Express saver opciju za Srbiju umesto DHL-a jer iz ranijeg iskustva koje sam imao sa njima rečeno mi je da ne naplaćuju uslugu špedicije za fizička lica.

Ako Top One pristane, probaću jednu narudžbinu za sebe da uradim preko tog kurira i javiti ovde kako je prošlo.

Pre godinu ipo kada sam ih koristio, pošiljka je od trenutka slanja u Kini do mojih vrata putovala 4 dana. [emoji2] Ta pošiljka nije carinjena tada. Ako pristanu, sada ću naručiti telefon pa će to sigurno ići na carinjenje i znaćemo ishod iz prve ruke, tj da sigurno nema špedicije.
Javiću u temi ishod svega pod uslovom da Top One prihvati da samo zbog Srbije ubaci UPS Express saver za opciju slanja.
Nema na cemu, hvala tebi, a za UPS se nadam da ces se izboriti na dobrobit svih nas.
Samo javi ishod "pregovora".
 
Pozdrav društvo, sa zadovoljstvom Vas obaveštavam da sam napravio dogovor sa jednim od najboljih prodavaca na Aliexpress-u da ih zastupam u našoj zemlji i regionu.

U pitanju je Shenzen Top One prodavnica koja u ovom trenutku ima preko 28k feedback score i fantastičnih 99,2% positive feedback.

Ovu saradnju sam i otpočeo sa njima jer verujem da će tako visok rejting zadržati i u narednom periodu.

Kao što i većina Vas već zna, marže dobrih prodavaca u Kini su prilično male, tako da je i bilo posebno teško obezbediti kupone koji će biti visoke vrednosti.

U početku ove saradnje, kupon raspoloživ za sve Vas koji kupite telefon ovim putem je u vrednosti od 2$ + tempered glass poklon za svaki uredjaj koji naručite.
Dakle, korišćenjem kupona iz ove teme ostvarujete realan popust od 7-8$ po telefonu.

Smatram da vrednost kupona nije mala kada se uzme kvalitet ovog prodavca i činjenica da se kupon može iskoristiti za svaki telefon iz njihove ponude.

Dostava iz Kine van EU se vrši Singapur Post-om dok se u zemlje EU dostava vrši DHL-om bez dodatnih poreskih davanja.

Da ne bih išao previše u širinu sa prvim postom, razradjivaćemo temu u narednim danima i zajedno rešavati sve nastale situacije.

Link ka prodavnici: http://www.aliexpress.com/store/342812
Code za popust: RS-Support-Discount-Chan

Sa kodom predstavnik Top One-a će umanjiti cenu za 2 dolara i dodati u vašu narudžbinu odgovarajuće kvalitetno kaljeno staklo koje se inače doplaćuje oko 5$.
Da bi ste ostvarili popust potrebno je pored vaših redovnih instrukcija ostavite i kod u okviru narudžbine i po mogućstvu radi brže i sigurnije promene cene i usluge pošaljete informaciju (broj narudžbine) putem skype-a skype: [email protected] ili predstavniku Top One "KAKA" pošaljite chat poruku sa oficijelne stranice prodavca.

Nakon što Top One primi vašu narudžbinu i umanji cenu za 2 dolara dobićete informaciju putem mejla od Aliexpress-a o promeni cene, tek onda možete platiti.
Na skype ili chat Vam neće biti odgovoreno.

Nadam se da nije previše komplikovano.

Uz svaku nardužbinu dobićete i redovne poklone u vidu strujnog adaptera, silikonskog bumper-a i dve folije za ekran.

Trudiću se da redovno ažuriram temu sa novostima u ponudi i recenzijama telefona koje ću dobijati/kupovati od ovog prodavca.

Top one je registrovao Viber na jednom broju da bi ih kupci iz Srbije i regiona lakše i brže kontaktirali radi promene cene i radi kvalitetnije i brže usluge.

Dakle, da bi se ostvario popust od 2$ i da bi se dodalo kaljeno staklo na poklon šaljete kod u order poruci, kao i broj aliexpress narudžbine na sledeće načine:
Na viber: +8613632839100
Ili skype: [email protected]
Ili aliexpress trade message user name Kaka

Šta je kome lakše. Na viber i ostale načine kontakta neće biti odgovoreno, sve informacije ćete dobijati kroz aliexpress poruke ili od aliexpress-a.

Tek kada se promeni cena, odnosno umanji, vršite plaćanje.
Prilikom narudžbine, ne naručujete telefon sa kaljenim staklom već najjeftiniju opciju(ili neku drugu osim kaljenog stakla), kaljeno staklo se dodaje besplatno uz kod iz prve poruke.

Radno vreme Top One-a je Shenzen (Bejing) time od 09:30 do 12:30 pa od 14h do 19h. U to vreme se može očekivati vrlo brza promena cene.

Shenzen vremenska zona je +7h na naše vreme. Znači najbolje je kupovati ujutru uz kaficu. :)

uploadfromtaptalk1457522793779.jpg
 
Pa služi samo da ti umanje cenu i dodaju staklo, još jedna opcija. Za podršku ostaju Aliexpress poruke.
 
Tako je, viber, skype,trade message su tu na moj zahtev, da bi cena bila brže promenjena (u vrlo kratkom roku tokom njihovog radnog vremena) i zato da bi jedan čovek ispratio sve narudžbine sa naše strane u smislu još bolje kontrole kvaliteta.
Top One ima dosta zaposlenih, i na ovaj način smo osigurali najbolju moguću podršku za naše kupce.

Dodatno, ovo nije zvaničan kupon, ne nudi se svim kupcima već samo onima koji dodju do njega prateći ovakvu temu, tako da se na taj način osigurava da kupac sa kuponom dobije najbržu moguću uslugu u smislu kvaliteta i brzine.

Standardne aliexpress poruke su tu za sve ostale informacije kao potpuno siguran način komunikacije izmedju kupca i prodavca.
@mitar1982 hvala [emoji2]


Ovo bi bilo dobro kada bi uspeo sa UPS... :)
Top One je načelno prihvatio da ubaci UPS.
Problem koji trenutno treba da prevazidjemo je taj što njihov shipping agent ne podržava slanje UPS-om.
Traže drugog trenutno. Kada ga nadju, od cene slanja će zavisiti da li će se takva usluga uključiti za naše tržište jer nema puno smisla uključivati UPS ako bude osetno skuplji od dhl-a.
 
Svaka čast na trudu, nadam se da ćeš imati neku korist od svega ovoga kao i svi koji planiraju da kupuju telefone na ovaj način. :) Bilo bi fino kada bi stizalo mnogo brže bez nekih bolesnih dažbina...
 
Samo da najavim da se spremite za vikend ako je nekom potreban neki od telefona iz Top One a ima mogućnost poručivanja u EU, pogledajte ponudu na vreme.

Dakle, Weekend sales za DHL EU dostavu 100% bez dodatnih dažbina,vrednost kupona će biti 5$ + kaljeno staklo na poklon za svaku narudžbinu bez obzira na vrednost telefona. Ušteda oko 10$ što nije malo za cene modela koji su već konkurentne.

Posebne povoljnosti za druge vidove dostave nije bilo moguće obezbediti u ovim trenutku.
 
Poslednja izmena:
Kakvo je stanje sa Svajcarskom i DHLom sa obzirom da Svajcarska nije u EU?
 
Ako misliš na dostavu bez ikakvih dažbina to jedino garantuju za EU zemlje.

Dostava u Švajcarsku je besplatna Singapur postom a DHL se naplaćuje 26,32$ ali se ne može garantovati da neće biti dažbina jer je druga carinska zona u pitanju.

Kako funkcioniše carina u Švajcarskoj nam najpre može pomoći neko od članova bench foruma ko živi tamo i naručuje telefone.
 
Krenula je vikend akcija, kupon je:
RS-Support-Discount-Chan_11-13.03

Vrednost kupona je 5$ + kaljeno staklo (ukoliko postoji u ponudi za izabrani telefon) za DHL dostavu za bilo koju zemlju (gde se vrši DHL dostava) .

Za EU zemlje se garantuje da nema dodatnih troškova za porez i carinu.
Za EU se može dodati više telefona u pošiljku, za svaki telefon kupon se računa posebno.

Singapur post i Aliexpress standard shipping vrednost kupona ostaje 2$ + kaljeno staklo za sve zemlje u koje se vrši takva dostava.

U Bosnu i Crnu Goru mogu se naručiti predmeti označeni sa Aliexpress Standard Shipping.

Xiaomi mi4c ima još nižu cenu danas 194.99$ (cena bez kupona).
 
Meni jedino smeta sto kada svaki put klinkem na "telefon" iz ponude, salje me na Play store da skinem aplikaciju koju ne zelim.
 
Meni jedino smeta sto kada svaki put klinkem na "telefon" iz ponude, salje me na Play store da skinem aplikaciju koju ne zelim.

Neophodan je nalog na Aliexpress-u da bi se kupilo kod njih a Aliexpress forsira svoju mobilnu aplikaciju. Meni je to ok jer je aplikacija zaista funkcionalna.
Kada si na desktop-u nećeš biti preusmeravan na play store, mada ni ovako ne bi trebalo. Možda si greškom kliknuo na svom telefonu da ti default aplikacija za tu vrstu linkova bude play store pa se zato to dešava. tj, najverovatnije je uzrok do tebe.
 
Vikend akcija je produžena do daljnjeg.
Koristi se redovan kupon.

Code za popust: RS-Support-Discount-Chan

Radi brže promene cene možete i meni preko privatnih poruka poslati broj narudžbine pre plaćanja.
 
Nazad
Vrh Dno