Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

^ Nije praktično ništa raditi na licu mesta. Ne mogu da gledam račun i artikle na brzinu. A momci koji donose nemaju veze ni sa kucanjem, ni sa pakovanjem, objasnili su mi, oni su samo isporuka. Čak ne znam mogu li da koriguju račun ili samo "uzmi sve il' ostavi".

@djordjesl: Uradi reply na email koji si dobio sa potvrdom narudžbine, ufotkaj fiskalni i otpremnicu da se vidi cena, napiši da je kucana pogrešna cena i odmah će te zvati telefonom. Naravno, ako se nije desilo da nisi obratio pažnju i da je akcija istekla, iako je to istaknuto crvenom bojom pri narudžbini (akcije su bile do 26.3. a onda su počele nove od 27.03).
 
^ Nije praktično ništa raditi na licu mesta. Ne mogu da gledam račun i artikle na brzinu. A momci koji donose nemaju veze ni sa kucanjem, ni sa pakovanjem, objasnili su mi, oni su samo isporuka. Čak ne znam mogu li da koriguju račun ili samo "uzmi sve il' ostavi".
Rade na licu mesta. Ja ne dam da ostave bez da pregledam ;)


Ako je greska u ceni, to ce korigovati. Ali promene u ceni najavili su da su moguce, i mogu da se vrate prozivodi, ali ne i da se racuna ranija cena (nebitno da li je akcija, ili povecanje)
 
^ Kako koriguju gresku u ceni? Gde vide novu? Kako je uopšte otkucan fiskalni sa pogresnom? Kako storniraju? Kako izdaju novi fiskalni? Nisam primetio da imamaju bilo kakav uredjaj sem mPOS-a.
 
Moras im dati fiskalni tada.
Ako nisi placao online, samo im das manje novca, ili manje naplate na POS terminalu.
Ako si placao online, vrate ti na karticu. (e tu je vec stvar poverenja)

Ne traze oni novu, ako je na fiskalnom ta cena, a ti se ne slazes, samo mozes vratiti artikal, i oni umanje koliko kesa ti uzimaju ili koliko na POS terminalu kucaju za tu razliku. Nece se vec cimati da pitaju i traze za jedan artikal novu cenu.

Korigovace jedino ako ih zoves, pa ce neko doci po fiskalni i doneti ti razliku.
 
tako je. ja sam dobio 6 flasa kisele vode koja mi nije treba.smanjli su cenu , uzeli fiskalni i to je to. i odneli nazad flase:)

ps. koji je kod za ovaj meseca u Svet Komp? ako ima i dalje? :)
 
ps. ni ja nikad ne proveram. samo ako je nesto skuplje proverim te skuplje artikle.ostalo ne
 
Ja imam do 5 artikla,ako je vise od toga, onda je do 2 razlicita artikla ;) Pa je lako proveriti za 3 sek.
A inace i oni sami citaju i ckeaju da pogledam da li je sve tu/kako treba.

Da porucim po 10.000 i 50 artikala, trebalo bi vremena - ali uzjedno i sansa da su pogresili je ogromna ;) Pa neka cekaju da se proveri, to im je deo posla.
 
Ima li kupona za april u sk ?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Izgleda da je gotovo sa kuponima :(
 
Sad dele one na mail po 500 dinara.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Isto pitanje, meni su samo jedan poslali da li bese januara/februara, a Owaj dobio dva mesecno :)
DISKRIMINACIJA! :)
 
^ Možda dobiješ! Meni su poslali na nalog koji sam samo kreirao a nikada ništa nisam naručio. Ne odmah, već posle 2 meseca. A kad stignu ti na email stignu uvek u isto vreme na sve naloge. Znači, u jednom "talasu" dobijaju svi kojima su hteli da pošalju, ali ne dobijem nikad na sve naloge.

Eh, šteta što više nema iz SK, taman sam se navikao na njihove vaučere i naložio druge!
 
Kad su ih slali ove godine, i jesu slali aprila?
 
^ April je tek počeo; poslednji "talas" bio je u martu, 2 x 500din za mart i april.
 
^ April je tek počeo; poslednji "talas" bio je u martu, 2 x 500din za mart i april.

500 dinara sada ima na mailu i u onim knjigama popusta. Ali bezveze sto su ukinuli ovo u SK jer to se zaista isplatilo, ovako sada pitanje da li se isplati u odnosu na druge radnje.
 
Odmah da ti kažem da se ne isplati. Samo čekam da Maxi uvede vreme dostave posle 7 pa me Idea videti neće


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ Zašto misliš da se ne isplati? Maxi i Idea imaju prilično ujednačene cene, kupujem i kod jednih i drugih, mogu valjano da procenim.

Maxi Online ne daje nikakav popust.

Ako neko sazna da su se vaučeri od 1000din preselili na drugo mesto, neka javi. :)
 
tesko da ce davati te vaucere i dalje nazalost..to je da se ljudi naloze na online pa sad se nadaju po automatizmu da ce ljudi da kupuju..ali malo morgen :D sad cu da koristim onaj od 500din..bez kupona nema sanse da uzimam u idei nego cu kad mi treba nesto da kupujem u maxiju uzivo

inace i meni se cini da su idea i maxi jako slicno..mozda za mrvicu je bolji maxi i to subjektivno mi se cini.ali ono skoro isto...
 
Evo već neko vreme pratim ovu temu, pa evo došlo je vreme da i ja dam svoj doprinos. :D
Ima kupon na 1000 rsd u časopisu ''Elevate'', koji je in-flight časopis Air Serbia, a, što je najbolje, izbacuju svoja izdanja online na svom sajtu u pdf-u. Evo za ovaj mesec.

P.S. Kako se dobijaju ti na mejl, i šta su ti flajeri, ja to nigde nisam dobila? :C Da li mogu oni više puta da se koriste od strane više ljudi? Ako da, molim Vas da okačite. Hvalaaaa! C:idea.png
 
bravo.svaka cast :D ovi sto idu u casopisama se mogu koristi od vise ljudi..dok oni preko maila verujem samo jednom?svakako bolje opcije od 1000din nema :D
 
Dobro je, ima kupona :D
 
Bacon to the rescue :)
 
sa popustom od 1000din na 3500din cene u idei postaju kao cene u metrou/tempu...dok je ovih 1000din po mom misljenju se nista drugo ne isplati. sad posle toga je druga prica naravno
 
Imam privremenu Idea Super karticu već duže vreme. Sada sam registrovao karticu i čekam da stigne. Imam bodove ali ne znam da li mogu da ih iskoristim prilikom kupovine (kako u prodavnici tako i online). Ili sam ih već iskoristio (kada sam kupovao, možda su uračunavali taj popust)?
















https://postimage.org/index.php?lang=italian

Edit: obratio sam se i preko: https://www.superkartica.rs/kontakt pa javljam odgovor...

Edit2: stigao odgovor u brzinskom roku:

Poštovani gospodine najjači čoveče planete Zemlje :p,

Prvenstveno Vam se zahvaljujemo na obraćanju, čime ste nam pružili mogućnost da ostvarimo efikasnu dvosmernu komunikaciju.

Bodovi iz prethodnih obračunskih perioda će biti sabrani u jednoj knjižicu pogodnosti, dok će bodovi iz tekućeg obračunskog period biti izrađeni u drugoj. Obe knjižice pogodnosti će biti izrađene u maju, nakon što se završi obračunski period 30.04. Knjižice će do kraja maja biti predate Pošti Srbije radi dostave, pa ih u periodu nakon toga možete očekivati.

Takođe, prosleđen je zahtev da se izradi plastificirana kartica i privesci, nakon što ste se prijavili putem sajta. Optimalni period za dostavu je oko četiri nedelje. Ukoliko primetite odstupanje, molimo Vas da nam se obratite.

Hvala na poverenju.

S poštovanjem,

Vaša Super Kartica
 
Poslednja izmena:
Da li postoje kartice koje omogućavaju popust u prodavnicama Maxi, Vero... kao što postoji za Ideu Super kartica?
 
Nazad
Vrh Dno