Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

^ Upravo o tome govorim, ne mozes da biras proizvod. Javni za koji su ti skinuli 25%. ;)
 
Takodje zaboravih da napomenem da sam uneo i popust od bodova sa super kartice. Tako da mi je racun umanjen za 1000(Svet Kompjutera) + 200(SK bodovi) + 25% na jedan proizvod


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ Pretpostavljam, samo pretpostavljam, da u tom slučaju urade refund na karticu prema fiskalnom računu koju su otkucali za isporuku. Mislim da niko nije probao, hehe, jer neće da se juri sa njima, ali bilo bi zanimljivo znati! :)
Plaćao sam ja online više puta. Npr. ako je račun 4000, oni ti rezervišu 4000 na kartici a tog dana kada ti donesu robu ti naplate tačan iznos (oni koji biraju robu uvek gledaju da ukupna suma ne pređe 4000 ni za jednu paru, dakle račun može biti samo niži od 4000, nikako preko).

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
^ Hvala. Kako ide penzionerski popust i razni vauceri sa placanjem pri narucivanju? Isto sve odbiju pri kucanju fiskalnog racuna na dan isporuke? ;)
 
Tako je

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
^ Ok, uneses kod za 25% popusta i kako biras na koji artikal ce da se primeni? ;)
Pricamo o onim kuponima iz SK kataloga? (SuperKartice, ne Svet Kompjutera :))
Oni su za konkretan proizvod, i za njega ce se primeniti.

Za penzose: da, jer su ljudi u godinama. Moj prijatelj OSI je u penziji sa 27 god. Valjda njima treba ček.
Negde traze i za ljude koji su ocigledno 60+.

Plaćao sam ja online više puta. Npr. ako je račun 4000, oni ti rezervišu 4000 na kartici a tog dana kada ti donesu robu ti naplate tačan iznos (oni koji biraju robu uvek gledaju da ukupna suma ne pređe 4000 ni za jednu paru, dakle račun može biti samo niži od 4000, nikako preko).
E ovo je odlicno onda! Ja sam mislio da ce biti kursluz cest ako se plati online.
 
danas dobih 2 dupla artikla koji mi nisu naplaceni. oko 400 din vrednosti ..ocigledno me redovno placaju za moje reklamiranje ovde:) jel se jos nekom desilo da mu donesu vise i da to ne naplate?:)
 
Nijednom :( Cak sam morao da se malkice borim za jedno vino da vratim, jer je bilo provrelo vec :( Ali ja ih ne reklamiram :D
A VIP mi ni sendvic ne dade! :)
 
@solomon: dobio sam dve paštete 40gr gratis! :banana:
(ne Rio Mare, Juhor :D)

p.s.
Za poslednju korpu zvali da kažu da nema tri artikla, dogovorimo se čime da zamene, donesu i -- nedostaju dva artikla koja nisu ni spomenuli preko fona da nema. Sad računam s time, skoro nijedna korpa nije bila komplet kao što je poručeno. No, ne žalim se.
 
Narucio sam 3.5 kg jagnjetine ( tolika kolicina moze samo jer ga tako seku ) necemo sada o tome da se ne narucuje meso itd...Meso je inace stiglo extra i odlicno iseceno i veoma kvalitetno tu nemam zamerke, zamerka je to sto ja sam narcuio 3.5 kg a oni kako su ga presekli to je ispalo 4.4 kg..dakle 900 grama vise, naravno racun je automatski veci bio za nekih 500 600 din, ali ja ne razumem kako je moguce da oni mogu da promene sami koliko ce da mi naplate jer ja kada pravim onlajn racun jasno stavim da zelim 3.5 kg i ispadne mi ta i ta cena.
Kako je moguce da IDEA moze da mi jednostavno donese i kaze bilo je vise nismo mogli tako je iseceno, to valjda nije moj problem? Zar ne treba da mi naplate za 3.5 kg a ovo da ode gratis ili kako god...Kada sam prvi put narucivao meso to se i desilo, doduse za manju gramazu, Na online racunu je pisalo 2kg oni su doneli 2.400 tako nesto i naplaceno mi je 2kg
 
Ne postoji neki zakon o tome, oni su ranije izgleda gledali da bude tako - da ne naplate vise nego sto je bilo tokom porudzbine, pa kako god to uklope.

Mozes da stavis u napomenu da ne zelis vecu gramazu jedino. I be happy, pomenuh vec negde sta je Tesco ljudima stavio u zamenu :D
 
Narucio sam 3.5 kg jagnjetine ( tolika kolicina moze samo jer ga tako seku ) necemo sada o tome da se ne narucuje meso itd...Meso je inace stiglo extra i odlicno iseceno i veoma kvalitetno tu nemam zamerke, zamerka je to sto ja sam narcuio 3.5 kg a oni kako su ga presekli to je ispalo 4.4 kg..dakle 900 grama vise, naravno racun je automatski veci bio za nekih 500 600 din, ali ja ne razumem kako je moguce da oni mogu da promene sami koliko ce da mi naplate jer ja kada pravim onlajn racun jasno stavim da zelim 3.5 kg i ispadne mi ta i ta cena.
Kako je moguce da IDEA moze da mi jednostavno donese i kaze bilo je vise nismo mogli tako je iseceno, to valjda nije moj problem? Zar ne treba da mi naplate za 3.5 kg a ovo da ode gratis ili kako god...Kada sam prvi put narucivao meso to se i desilo, doduse za manju gramazu, Na online racunu je pisalo 2kg oni su doneli 2.400 tako nesto i naplaceno mi je 2kg
ma nemoj, malo ti sto popust imas na kodove, sto ti donesu na vrata, nego jos da ti poklone kilo mesa, najgori smo,... uvek nam malo..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nije to....ne mislim bukvalo tako...nego kako je moguce da on donese 900 grama vise i da ja to moram da platim....mogu onda da kazem njima je malo sto sam uzeo 3.5kg od njih oce 4.4kg :-D
 
@1971, covek je postavio sasvim ozbiljno pitanje! Kada budu poceli da ti daju prasak za pecivo umesto banana, kilo soma umesto paprike, dzem umesto mleka i kakao umesto deterdzenta, pitacu te ;) (da, sve ove stvari su se STVARNO desavale u svetu, i uopste nisu jednokratna greska!)

Koliko treba Idei da vrati novac za online placanje kada nemaju neke artikle, pa treba manje da se naplati?
 
Nije to....ne mislim bukvalo tako...nego kako je moguce da on donese 900 grama vise i da ja to moram da platim....mogu onda da kazem njima je malo sto sam uzeo 3.5kg od njih oce 4.4kg :-D
ma ok, razumem, onda si trebao da vratis to i vratili bi novac za koji dan na karticu..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Još se uhodavam sa Idea Online Prodavnicom. Interesuje me da li ja moram da kupim artikle u vrednosti od 4.500 dinara, da bi mi se sa kuponom od 1000 dinara, potrefio minimalan iznos kupovine od 3500 dinara? Ili mogu da kupim minimalnih 3500 dinara, pa kada unesem kupon da mi naplati 2500?
 
Čoveče, ja do sada uvek uzimao za 4500 dinara. :D
 
Lepo piše da je minimalna korpa 3.500din. Sa vaucerima, Superkartica bodovima - sniziš tu vrednost na bar 2.500din. Videcemo koliko će 1k din vaučeri da se nastave, pa preostanu samo ovi koje šalju mejlom od 500din, kao i oni koji se dele kao flajeri (isto 500din).
 
Opet nisu uracunali penzionerski popust, stoji u napomeni i rucno je dopisano na otpremnicu onome ko kuca fiskalni račun. Trećina korpe nije stigla, sasvim uobičajene stvari kojih ima u svakoj radnji.

Prvi put sam dobio nefiskalni isecak na kojem stoji "neiskorišćeni popust kuponi" i onda veliki niz cifara - sta je to?
 
Evo ga, napisao sam "nefiskalni" iz nepoznatog razloga, mislio sam upravo na fiskalni isečak. Samo sam uneo SK vaučer, kao do sada.
e2c68fe8f9e3ed677c0b72f06e579109.jpg

(ne vide se sve cifre)
 
To znaci da nije ni na sta primenjen taj kupon.
 
Al ja i nemam taj kupon, ne znam ni sta je! :)
 
Neko ga je upisao :) Meni se to desilo kada sam ubacio kupon za proizvod, ali ispalo je da ga nemaju - pa pise da je neiskoriscen, pa moze opet da se proba.
 
Sto se idea-a tice: skromna ponuda na sajtu, a uzimajuci u obzir da i od toga pola nikada nemaju vec nude zamenu, prze sa cenama i desi se da kraducnu artikal ili dva. mozda je to praksa u znatno razvijenijim zemljama kao sto su hrvatska i bosna ali ovde ima i druge ponude za treci svet: univer, delhaize...
 
Neko ga je upisao :) Meni se to desilo kada sam ubacio kupon za proizvod, ali ispalo je da ga nemaju - pa pise da je neiskoriscen, pa moze opet da se proba.
Evo šta znači: to je dokaz da su probali da naplate penzionerski popust ali da nije bilo artikala na koje može da se naplati (svi na akciji ili konačna cena). Taj kupon je samo dokaz i sa njime ništa ne može da se uradi.
 
Znaci neko ga je upisao ;)
 
Meni badem koji je bio oko 350 na akciji naplatili skoro 600 dinara. Lopovi
 
Pa vratis im i na licu mesta ti umanje.
 
Nazad
Vrh Dno