Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Ima li novih kupona za Maxi?
 
Ni jedan stari kupon za Maxi ne radi, molim vas ako imate objavite neki novi? Valjda ima nesto aktivno.
 
Vidi da li je i dalje aktivan Idein VAUCER1000 , ako ti je hitno.

Ne naplaćuju dostavu, tako da ćeš uštedeti na tome 200 ili 300 RSD +1000 vaučer.

Za Maxi nema nijedan trenutno aktivan, koliko znam.
 
  • Like
Reagovanja: cof
Ima u Ananas temi dosta o tome, radi vaučer, ja naručio 2 stvari sa 2 naloga sa istom adresom, imenom i brojem telefona, jutros dobio poruku da će danas oba biti isporučena.
 
Probajte 500VD i KUPONDEC, 500 din kodovi.
 
ocito pred novu godinu slabiji popusti jer ocekuju da moramo da kupujemo i bez popusta :)
 
Želiš da uštediš 500 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod MXD500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 25.12.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Prošle godine je Maxi dao više vaučera u periodu praznika, verujem da će biti slično i ove godine.

Ovaj popust vezano za ananas može ako imate Master Card.
 
Prošle godine je Maxi dao više vaučera u periodu praznika, verujem da će biti slično i ove godine.

Ovaj popust vezano za ananas može ako imate Master Card.

Cekaj, ovaj popust od 1500 samo mastercard? nisam video da je tako? To za mastercard je valjda druga varijanta kod njih?
 
Na ananasu ima 2 akcije trenutno.

Jedna je vezana je za mastercard i iznos preko 3000 din, druga za kod popust od 1500 din.
 
Možeš li da nam objasniš kako da stignemo do koda za koji nije potrebno plaćanje sa MasterCard?
apaketic23

Je kod. Aktivan ima par dana, od proslog petka. Mozes da platis visom, gotovinom.

Ova akcija sa mc je od danas krenula. Imas temu ananas na forumu pa isprati.

Kod je za popust od 1500 na kupovinu preko 3000. Mc je nagrade za kupovinu preko 3000. Mozes da dobijes i tv recimo.
 
Možeš li da nam objasniš kako da stignemo do koda za koji nije potrebno plaćanje sa MasterCard?
samo na kraju u polje ukucate "apaketic23". To je tamo baš poslednji korak nakon odabira načina dostave itd.
 
Želiš da uštediš 500 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod MXD500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 25.12.2022.
 
Maxi danas kasnio vise od 2 sata s dostavom, ovaj put nisu ni zvali da kazu da pola proizvoda nema i da obaberem zamenu, samo spakovali preostalo. Tamo je izgleda raspad sistema.
Jedino sto cak i sa skupljom dostavom dodje jeftinije nego u Idei s besplatnom.
 
Nama dve porudžbine nisu dostavili jer nisu imali skoro ništa od narucenih proizvoda . taman smo skupili skoro ceo talon sa nalepnicama, ladno sam ga bacila greškom. baš sam se iznervirala .
 
Ananas me je iznenadio, em sto je veliki kofer 71cm snizen sa 10500 na 5500din, em sto sam primenio kupon i uzeo ga za 4000, em besplatna dostava, i jos stigao sledeceg dana
 
Za Ananas ima valjda posebna tema.
Za Maxi probleme bih zamolio da se navede i lokacija.
 
Nazad
Vrh Dno