Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Poklanjamo ti promo kod STL500 u vrednosti od 500rsd da isprobaš unapređenu Maxi online dostavu!
Zbog tebe smo postali bolji, zato zaslužuješ jedan znak pažnje!
Osloni se na Maxi online, jer će ti svi proizvodi koje naručiš stići na adresu u vreme koje tebi odgovara!

Promo kod važi jedanput sa jednog naloga do 20.11. 2022. i primenjuje se na račun u vrednosti od minimum 3.000rsd.

Tvoj Maxi online!
 
Poklanjamo ti promo kod SLLU500 u vrednosti od 500rsd da isprobaš unapređenu Maxi online dostavu!
Zbog tebe smo postali bolji, zato zaslužuješ jedan znak pažnje!
Osloni se na Maxi online, jer će ti svi proizvodi koje naručiš stići na adresu u vreme koje tebi odgovara!

Promo kod važi jedanput sa jednog naloga do 23.11. 2022. i primenjuje se na račun u vrednosti od minimum 3.000rsd.

Tvoj Maxi online!
 
Imam problem na idea online, gde nakon sto se ulogujem, sajt prestane da mi pokazuje povoljniju cenu koja se dobija sa super karticom. Super kartica je uspesno dodata na nalog. Da li se ovo jos nekome desava?
 
Maxi kako vidim nema opciju da se otvori i nalog na pravno lice? samo za fizicko lice? Pravno lice je u stvari jedina razlika sto mora da se unese PIB na fiskalnom racunu...
 
Imam problem na idea online, gde nakon sto se ulogujem, sajt prestane da mi pokazuje povoljniju cenu koja se dobija sa super karticom. Super kartica je uspesno dodata na nalog. Da li se ovo jos nekome desava?

Ovo što ti @CAMOPEJB kaže će možda pomoći, ali ako ne pomogne onda nisi imao sreće u ovoj turi i moraćeš da čekaš neko sleće sniženje. Ili da nađeš nekog od bliskih ljudi na drugom kraju grada, registruješ ga i probaš ponovo. To im se periodično dešava i ima neke veze sa tim kako određeni distribucioni centri povlače fajlove sa "glavnog servera" ili čega već. Ja sam se jednom bio zainatio i izgubio ceo dan od jednog do drugog telefona, pričao sam i sa adminom web site-a, otprilike je njegov komentar da se još ljudi žalilo ali da kolege iz IT ne razumeju na šta se žale.
 
Na sajtu Maxi online ima odeljak "Moji omiljeni proizvodi", a ne vidim kako se dodaju proizvodi?
Uglavnom je to losije uradjeno nego na Idea.
 
Poklanjamo ti promo kod TLT500 u vrednosti od 500rsd da isprobaš unapređenu Maxi online dostavu!
Zbog tebe smo postali bolji, zato zaslužuješ jedan znak pažnje!
Osloni se na Maxi online, jer će ti svi proizvodi koje naručiš stići na adresu u vreme koje tebi odgovara!

Promo kod važi jedanput sa jednog naloga do 25.11. 2022. i primenjuje se na račun u vrednosti od minimum 3.000rsd.

Tvoj Maxi online!
 
Koja je fora sa Idejom i dostavom (sve je popunjeno) , nema raspolozivih termina uopste ?
 
Tako je vec duze vreme, prsli su. Meni nudi tek u nedelju.
U maxiju ima za sutradan.
 
Isti slucaj, meni vec mesec dana sve popunjeno.
 
Sve mislim neko je vec pitao, ali ne uspevam da nadjem pretragom ni teme ni uopste - da li je kod Maxi online narucivanja moguce iskoristiti one personalizovane popuste i izabrane akcije iz Moj Maxi aplikacije? Negde u procesu porucivanja ako ima da se ukuca onaj Moj kod iz Moj Maxi aplikacije ili tako nesto?
 
Poklanjamo ti promo kod TLT500 u vrednosti od 500rsd da isprobaš unapređenu Maxi online dostavu!
Zbog tebe smo postali bolji, zato zaslužuješ jedan znak pažnje!
Osloni se na Maxi online, jer će ti svi proizvodi koje naručiš stići na adresu u vreme koje tebi odgovara!

Promo kod važi jedanput sa jednog naloga do 25.11. 2022. i primenjuje se na račun u vrednosti od minimum 3.000rsd.

Tvoj Maxi online!
Znači nema više od 1000...
 
Na Maxi online, POPUSTA NIKAD DOSTA!

Ne samo da ti dajemo -50% popusta na određene proizvode, nego i promo kod MXM300 u vrednosti od 300 dinara!

Uloguj se na maxi.rs i pronađi specijalna sniženja do -50% i još mnoštvo drugih akcija, a kad ubaciš sve što želiš u svoju korpu, ukucaj kod MXM300 i račun će ti se umanjiti za 300 dinara.

Promo kod možeš iskoristiti najkasnije do 27.11.2022.

Tvoj Maxi Online
 
Kriza i kod njih kad su poceli i od 300 da daju :D
 
Isprobah ove Maxi kodove 500 sa cifrom 1000, i ne radi. Jel to više nema kodova za popust od 1000 din?
 
Mislim da su jako retko slova ova ispred ista u 500 i 1000, bas zato da ljudi ne bi pogadjali.
Kod Idee cesce prodje
 
Logika neka - imaju black friday akciju, dosta stvari na jakim popustima, tako da im se očigledno ne isplati da još daju 1000din kodove povrh toga.
 
Poklanjamo ti promo kod DML500 u vrednosti od 500rsd da isprobaš unapređenu Maxi online dostavu!
Zbog tebe smo postali bolji, zato zaslužuješ jedan znak pažnje!
Osloni se na Maxi online, jer će ti svi proizvodi koje naručiš stići na adresu u vreme koje tebi odgovara!

Promo kod važi jedanput sa jednog naloga do 4.12. 2022. i primenjuje se na račun u vrednosti od minimum 3.000rsd.

Tvoj Maxi online!
 
Nazad
Vrh Dno