Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Meni su trazili da potpisem samo kad sam narucio i alkoholna pica, inace ne.
 
Po pravilu moraš da potpišeš da si preuzeo pošiljku. I ne znam koliko su voljni da ostave ispred vrata i da rizikuju da to neko ukrade dok ti dođeš.
Mi smo u potkrovlju, svega par starijih komšija se sa nama na spratu. A i nvrj da je neko toliko očajan da krade pakete sa vodom, patlidžan i sl. U ino ima svaki stan svoju kasetu gde ubacuju dostavu. Mnogo jednostavnije nego ovo kod nas.
 
Poklanjamo ti promo kod STL500 u vrednosti od 500rsd da isprobaš unapređenu Maxi online dostavu!
Zbog tebe smo postali bolji, zato zaslužuješ jedan znak pažnje!
Osloni se na Maxi online, jer će ti svi proizvodi koje naručiš stići na adresu u vreme koje tebi odgovara!

Promo kod važi jedanput sa jednog naloga do 30.10. 2022. i primenjuje se na račun u vrednosti od minimum 3.000rsd.

Tvoj Maxi online!
 
Želiš da uštediš 1000 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod LMT1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 30.10.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Hvala, potvrđujem da radi još uvek, tako da požurite, vrv će ga sutra ukinuti.
 
Zato Maxi top - vratio se malo pre sa puta, rezervisao dostavu za sutra ujutru.
 
Pretpostavljam da ovi iz Maksija mogu da ti ostave ispred vrata jer svakako donose do vrata, za razliku od svih drugih dostavljaca, samo im ostavis napomenu ili kazes kuriru kada te pozove da je blizu 🤷‍♂️
Bio sam kod sestre kad je stigla isporuka i kako praktikujem da ih sačekam ispred zgrade, izašao sam, ali mi nisu dali, iako sam im pokazao email sa porudžbinom. Kažu ako uzme pogrešna osoba, oni plaćaju štetu.
 
Idea prsla.. nemaju slobodno u narednih 7 dana.
Ja maločas poručio nešto, nudili mi četvrtak popodne ili petak ceo dan, ja rezervisao za petak ujutru. Verovatno zavisi od dela grada, ja sam na NBG.
 
Želiš da uštediš 1000 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod LMT1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 6.11.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Želiš da uštediš 1000 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod RXS1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 8.11.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Džabe mi kodovi Maxi nema dostavu do kraja nedelje za NS…
 
Želiš da uštediš 1000 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod PLN1000 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 1000 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 8.11.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Iz Idea su mi doneli posiljku ali mi nisu uracunali kupon. Reklamirao sam pa su na kraju uvazili ali je to sve potrajalo... tako da obratite paznju...
 
I nama se ovo desilo više puta, ili da naplate neki proizvod koji niti smo naručili, niti je dostavljen. Prošli put su naplatili med koji je koštao oko 900 RSD. Niti smo ga naručili, niti su ga dostavili.
 
Nazad
Vrh Dno