Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Želiš da uštediš 500 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod TLLY500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 29.9.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Nema više 1000.
 
Doakacemo mi njima svima :D
Verovatno te od 1000 skrivaju jer bi što više da naplate ... Ali kod nas ne prolazi to :D
 
Želiš da uštediš 500 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod TDTM500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 2.10.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
Isti kod kao prethodni, ali važi do 2.10.
 
Ma jok, pitam samo.
Rekao bih da opipavaju teren, bilo je 1000, pa onda ništa, pa sad 500, pa će da vide šta im se isplati.
 
Idea potpuni raspad, nisu doneli posiljku, onda se posle jave da ce da dodju za sat vremena i ne dodju...
 
MXSL1000 za Maxi uspešno iskorišćen danas. Kasnili su 20 minuta, dostava zakazana između 5 i 7 došli u 7:20. Idea je i meni kasnila dvaput, ubrzaju stvari ako im pošalješ email.
Inače preporučujem svima da pre potpisivanja prijema pregledate i prebrojite sve. Pre 10 dana me zvali iz Idee i kažu greškom smo vam dostavili porudžbinu. Objasnim im da sam sve prebrojao pred zaposlenima.
 
Mozda cudno pitanje, ali sta radite sa ovim kartonskim gajbama iz Ideje?
 
Trazili su ti da vratis celu porudzbinu?
Citiram: U kompjuteru vidim da smo imali pogrešnu isporuku (šta god im to značilo). Ja je odmah prekinem - gospođo, ja uvek pred vašim zaposlenima prebrojavam i pregledam dostavljenu robu (stvarno to radim). Ako možete porazgovarajte sa dvojicom dostavljača koji su proveravali sa mnom. Zahvalila mi se i prekinula vezu.
 
Imali su pre nekog vremena baner da se kutije mogu vratiti dostavljačima. Jednom sam im uvalio 5-6 komada, bolje da sam ih opsovao. Još jednom sam ih pitao, rekli mi da ih sam bacim. Bzvz sa ekološke strane a nije ni da je to mali trošak.
 
Da li je neko kupovao aparat za palačinke preko maksijevog sajta i vredi li nešto?
 
Nazad
Vrh Dno