Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

^ Ja sa kuponom za feb mogu sada da bukuram termin za mart i prihvata. Ali bitno je da nema promene termina, da uz stari kupon nije ostao stari, makar i probni termin dostave. Pre 5-6 dana izabrao si jedan termin, a sada drugi. To ne moze. Zato prvo opcija Obriši korpu, čime se briše termin dostave, i probaj ponovo! Otvori novi nalog za vezbanje sa kuponom koji nije istekao, probao sam mnoge kombinacije.
 
Poslednja izmena:
Da li ovo funkcioniše i van tih mesta u kojima su navedene prodavnice?

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
OWIME ;-)
- nije htelo ni meni danas da prihvati taj kupon od 1000 din koji vazi do 28.02 .. otvorio jos jedan nalog na brata ali nece ni tamo ..
nego gde se ti online kuponi dobijaju .. sta znaci skracenica SK .. Svet kompjutera ili SUPER kartica katalog .. posto ja dobijam katalog Super kartica .. ocekujem ga ovih dana a nikad nisam dobio te vaucere u katalogu samo kupone novcane u vrednosti bodova sto sam sakupio.

na email sam dobio kupon koji je u vrednosti 500 din za online kupovinu .. htedoh da iskoristim taj od 1000 za kupovinu prasaka heheh ali me zeznuse ..
ako kome treba tih 500 din kupon da napravi danas kupovinu nek se javi da mu prosledim code ;_)

i owime kad ti napravis porudzbinu i platis online najbitnije je napomenuti da te pozovu ako nesto nemaju i da te pitaju za zamenski .. i kad stavis vreme isporuke npr. od15-17h oni dolaze u tom terminu .. jel oni prethodno pozovu na telefon ili cu morati da cekam tih 2 sata da dodju ;-) i ne mrdam iz kuce
 
SK je svet kompjutera..ne znamo da li ce biti i u martu :D

inace owime ti pravi mastermajnd za ovo :D
 
da se ne lazemo ja jesam zadovoljan sa njima i hvalio sam ih - ali kakve cene generalno imaju nisu oni na gubitku ni sa tim kuponom..istina zarada je minimalno kad odbiju taj kupon :) rekao bih da su tu kao maxi cak mozda i za nijansku skuplji u proseku...
 
Idea me ne bi videla samo da kod Maxi-ja ima opcija za dostavu posle 7


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ U ponedeljak sam uneo kupone za feb u tri neiskoriscena naloga i sva tri su prihvaćena. Ne znam zasto juce nije radilo. Sve sto znam sam napisao.

Da li ce biti kupona za mert - znacemo kada izadje martovski SK. Mogu i ranije da saznam, ali ionako je to vrlo skoro. ;)

Zaključili smo da se u napomenu obavezno unese da pozovu za zamenski proizvod. Ne zovu pre dostave. Treba da budes na adresi u ta 2h, imaj u vidu da umeju da dodju i malo pre termina (jednom pola sata), ali i posle.
 
Poslednja izmena:
Kupon nije uvazen 28. februara jer tada nije bilo termina za dostavu u februaru, vec samo u martu. Morao se uneti par dana pre isteka meseca.
 
^
Jel ovaj kod iz SK u iznosu od 1000din? I da li je dovoljno da im kažem da je kupon elektronski, ako mi budu tražili?
 
^ U ponedeljak sam uneo kupone za feb u tri neiskoriscena naloga i sva tri su prihvaćena. Ne znam zasto juce nije radilo. Sve sto znam sam napisao.

Da li ce biti kupona za mert - znacemo kada izadje martovski SK. Mogu i ranije da saznam, ali ionako je to vrlo skoro. ;)

Zaključili smo da se u napomenu obavezno unese da pozovu za zamenski proizvod. Ne zovu pre dostave. Treba da budes na adresi u ta 2h, imaj u vidu da umeju da dodju i malo pre termina (jednom pola sata), ali i posle.
Ja sam 3 puta porucivao, svaki put su me zvali i za zamenu i kad dostavljaju. Tipa zove me 45min ranije i kaze da ce doci.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Cekamo tebe :-D

ne kupujem ja SK godinama :D

@owin ili neko drugi iskusni :)
stigla mi prvi put knjizica sa super kartica poenima...
imam 3 x 122 dinara. to mogu sve u jednoj i to onlajn kupovini da iskoristim? jel to najavim unapred ili im dam kad dodje kao da je "novac" u pitanju?

tj mogu 1000din is SK plus tih 3x122 da iskoristim?

Takodje imam i onaj kao kod za popust od 25% na jednom artkilu...jel moze isto online i da li to najavim u napomeni?
 
Svi kuponi moraju se online ukucati, momci koji dostavljaju nemaju čitače kupona i dolaze sa već odštampanim fiskalnim.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
'fala:). a sta je sa ovim gde kao imam 25% na jedan proizvod po izboru? jel to moguce online da se koristi ili ne?
 
Stigla mu danas posiljka...sedmi put narucujem i vec su me upamtili...inace doneli su 3 stvari pogresne...neki prasak sa totalno drugacijim mirisom sto nama u kuci ne osgovara a nije mala tezina, onda toalet papir skoro duplo skuplii od narucenog i jedina stvar za koju su zvali da kazu da nemaju vakumirani pileci karabatak i batak od tog proizvodjaca na akciji, a prihvatio sam drugi samo manju kilazu a oni su doneli istu kilazu kao naruceno prvobitno..
 
Još dva pitanja: Da li se na akcijske cene uračunava popust od 1000din? (npr. Dijamant ulje-121) I kako najlakše ponovo iskoristiti kupon?
 
Napunis korpu preko 3500 dinara sa proizvodima koji jesu ili nisu na akciji (bolje je kad jesu!), uneses broj kupona i smanji ti se cena za 1000 dinara.

Kad ne bih uzimao proizvode na akciji, ovaj kupon ne bi imao smisla jer je Idea skuplja od ostalih marketa otprilike za tih 1000 dinara.
 
da ponovim.ako vam donesu nesto sto niste narucili mozete to da odbijete pa vam smanje racun za toliko.
 
'fala:). a sta je sa ovim gde kao imam 25% na jedan proizvod po izboru? jel to moguce online da se koristi ili ne?
Očigledno ne, ne vidim gde bi to mogao da upišeš, sem u napomenu. Bolje prvo piši na online at idea.rs da ti potvrde može li. I neka te ne čudi, email se i meni uvek vrati kao neuručen, ali ipak stigne nekome.

Važno: kako god da je unet, kupon više ne važi duže od datuma važenja! Opametili su se ili smo mnogo brbljali ovde, ja sam svojevremeno provereno sa starim (isteklim) kuponima poručivao (ali unetim do roka važenja), sada vidim da mi je neiskorišćen a unet kupon iz februara -- obrisan, a do sada bi normalno bio prenet u mart.
 
Poslednja izmena:
nikome nije svojstveno varanje sistema kao nama, hahah.. gde god dodjemo veliki broj naseg sveta odmah trazi nacin da ucari, prevari.. pa tako i sa kuponima, citam i ne verujem..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Sad trebamo svi da se zabrinemo jer sve te firme ne koriste sve moguće rupe, pogotovo Idea sa akcijskim cenama koje na kasi to nisu. A i da ne propadne tako mala firma od silnih "popusta" jer su im cene ionako najniže, skoro da rade bez profita, imaju samo jednu omanju radnju, a njen vlasnik nije u isto vreme i vlasnik Amana, Interexa, Rode...
 
Nazad
Vrh Dno