Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Ako ima neko kod može da pusti na pm pa da isprobam i ja. Da li donose istog dana? [emoji4]
 
Juce sam uzeo neke stvari u DIS-u...vidim imaju ono narucis preko sajta tj izaberes posle odes u najblizi DIS i pokupis robu, reko da uporedim sa Ideom koliko bi tamo kostalo, ja ne znam ko je sada tu lud ali skoro 1000 din razlika u ceni, pa sta je kod ovih u Idei pozlaceno, mrzelo me posle i sa ostalima da uporedjujem ali su ga ovi preterali.
 
Pa Idea mi ne deluje previse povoljno ako ne koristis kupon od 1000 din...sa tim kuponom jeste povoljno.

verujem da je DIS bolji u opciji bez kupona.I pre bih kupovao u DISu kao cisto domacem trgovinskom lancu. Naravno meni je jako bitno sto mi donose na adresu pa nemoram da vucem. tipa 12 flasa vode i sl. nekome to nije previse bitno naravno
 
joca89

pogledam malo unazad neko je okacio skenirani kod za ovaj mesec na ovoj temi
 
Ako ima neko kod može da pusti na pm pa da isprobam i ja. Da li donose istog dana? [emoji4]
703904379e3fa33a71572da6cbdf0923.jpg
 
Evo sada je izbacio... Hvala...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Iz CC-a:

===
Penzioni popust za ovaj mesec u Idea online prodavnici važi 25.02-27.02.17. godine.

Kada budete pravili porudžbinu, u Napomeni ostavite da ste penzioner I da ste ostvarili parvo na popust I prilikom dostave pokažite našem dostavljaču poslednji penzioni ček.
===

Podsecam da su to datumi za isporuku, a ne naručivanje i da nikad do sada nisu tražili penzioni ček - moji to i nemaju, primaju preko TR, a u prodavnici samo kažu da su penzosi i to je to (Maksi/Idea).
 
Sve je prošlo odlično... Hvala ljudi... [emoji106]
 
Da li neko zna da li se kod i dalje dobija ako kupim aktuelni broj SK?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali fizički mi treba u slučaju da mi traže


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^ Dat je legitiman odgovor sta treba da kažeš ako ti traže. I niko nije imao problem kome su tražili a nije imao. To je opšti vaučer.
 
Hvala @owim

Nego jel možda neko može da odgovori na moje gornje pitanje ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E to je to, hvala.

Inače juče sam imao dostavu iz Idea i nisu mi doneli 2 proizvoda, ali niko me nije zvao da pita za zamenu. Bez ta dva proizvoda narudzbina je čak pala na ispod 3k rsd


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ni mene nisu zvali uvek. nekad zovu nekad ne. Istina desavalo se da sami zamene bez pitanje. Ja naglasim da nista ne menjaju bez moje dozvole tj ili da ne donesu to sto nema ili da me zovu i pitaju za zamenu.

od tad nemam tih problema vise. nije apsolutno savrseno. ali donose na kucu, popust je ogroman. sve u svemu ja zadovoljan :)

ps. owim kad vazi to za popust penzionerski? i kako to regulises? to ide dodatno uz SK kupon?
 
^ Penzionerski online popust obracunava se na dane DOSTAVE ako tada vazi penz. popust u samim prodavnicama. Tacni datumi se znaju do par dana pred isplatu penzija,jer ni isplata penzija nije uvek 10. i 25, zavisi kada datum pada. Evo sada je penz. popust 3 dana, 25, 26. i 27. feb.

Racuna se isto kao u prodavnici, 10% popusta na sve sto nije na akciji, s tim da ne vazi, valjda, za mleko, mozda i meso (najosnovniju korpu). Isto kao i u Maksiju.

U napomeni napisem "obračunati penzionerski popust" i nikada do sada nisu trazili nijedan dokument, bas kao sto ne traze u prodavnicama - onaj ko je stariji, samo kaze da je penzioner i to je sve. ;)
 
Meni nisu isporucili robe za 1750 dinara jer nije bilo, pa sam zahvaljujuci kuponu iz SK platio samo 750 dinara umesto 1750, sto ispada popust od preko 57%!
 
Idea online -- za vikend poručio tri korpe na tri adrese sa kuponom, sve stiglo lepo. Za svaku zvali oko sitne zamene (što sam napisao u napomenama, da zovu ako nečga nema). ;)
 
Ček da napravim i ja još neki nalog sa starim kodom dok još važi... [emoji4]
 
^ Ako kod uneseš do kraja meseca, možeš da poručiš i sledećeg. Ali, ne smeš da menjaš adresu i ne smeš da imaš već unet datum dostave. Promena ovih parametara briše kod. Napuniš dummy korpu, uneseš kod, obrišeš korpu i možeš da koristiš i u martu, ako ne bude bilo kupona u martu. :)
 
Nazad
Vrh Dno