Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Pitanje i info u vezi s kuponom:
- da li je jos neko naručivao i jesu insistirali na kuponu pri dostavi? (CC kaže da mora da bi pravdali).
- kažu može jednom na jednoj adresi - ali može drugi stan u istoj zdradi.
- mogu sa kuponom da narucim za sebe na svoju adresu i opet s kuponom sa svog naloga na adresu roditelja (čak i u istoj zgradi).
- dostava mora biti do 31.11.
- važi popust za penzionere (25. i 26.), dovoljno pokazati LK.

E, sad, koliko vidim, nisu oni u CC baš najbolje informisani po načinu priče.
 
Poslednja izmena:
*****ski je da dostava mora biti do 31.11, ako se kupon unosi pri pravljenju porudzbe ... tada bi trebalo da postoji kontrola, a posle kad donesu donesu
 
Meni je danas stigla posiljka i nisu mi uzeli kupon. Probacu sledece nedelje ponovo pa cu javiti. I novembar ima 30 dana. :) A sto se tice toga sa datumom jeste glupo al izgleda je tako kod njih, u korpu sam dodao neke proizvode koji su bili na akciji i posto je akcija isticala pre izabranog termina dostave racunata je regularna cena ali sam bio obavesten o tome prilikom narucivanja.
 
Moguće je jednom iskoristiti kupon sa jednog naloga, ali sa više naloga može da se isporuči na istu adresu (sa kuponom). You get the idea. :)
 
Koristio Univerexport uNovom Sadu, jave okvirno vreme dostave, tipa od 9 do 12. Platio karticom na vratima stana. Lepo upakovano i dobro izabrano voce i povrce
 
Evo da javim za 4 korpe sa kuponom!
- Jednu naručio tetki, javili se njoj telefonom da nemaju 2 artikla i ponudili zamenske, ona prihvatila, sve bilo super, nisu ni tražili kupon.
- Naručio za drugara, njemu su probili termin i stigli sat vremena kasnije, doneli sve naručeno, tražili kupon, on nije imao, nisu pravili problem.
- Poručio sam 2 korpe na svoju adresu sa dva naloga, nisu se najavili, samo zvonili na interfon, jednog artikla nije bilo, tražili kupone, rekao da su iz časopisa, ali insistirali da ih dobiju, imao sam 2 SK-a i dao sam lično da iscepaju.
Svuda sam u napomenu napisao "obračunati penzionerski popust 10%" koji važi još danas, to uopšte nisu proveravali, a obračunali su ga. Sve plaćeno karticama pri preuzimanju.
Sve u svemu -- zadovoljan(ni)! :)
 
Kako se to plaća karticom po preuzimanju imaju sa sobom taj aparat za kartice?
 
Pa verovatno putem mobilnog pos terminala

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Idea Online svim kupcima poslala je po 2 vaucera od po 500din, za decembar i januar. Lepo od njih!
 
Prošle dve godine su davali za decembar i januar kupone za 10% popusta.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Stize na mail, kodovi za decembar i za januar.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Ja to nista nisam dobio...a jel isto vazi preko 3500 dinara 500 dole?
 
Dobio sam i ja, ali mozda daju samo onima koji su prvi put kupili online:

IDEA online poklon dobrodošlice -
2x500 RSD za vašu kupovinu

Zdravo,

Nadamo se da ste imali prijatno iskustvo u prvoj kupovini u našoj internet prodavnici. U znak zahvalnosti za pruženo poverenje, poklanjamo vam dva vaučera od po 500 dinara za kupovinu u IDEA online shop-u.

Kako vam se dopada dostava do vaših vrata? Podelite sa nama vaše utiske, kritike i pohvale, pitajte nas šta vas zanima jer smo mi, iz IDEA online tima tu da vašu kupovinu učinimo još boljom i ugodnijom.

Radujemo se dostavi do vaših vrata,
IDEA online tim
 
Da li ova kupovina (IDEA) važi i za nas Jagodince :D Koji je minimalni iznos ?
 
Novi sad i Bg samo...ja sam narucivao 2 puta po prvi put sa dva naloga i nista nije stiglo
 
Potvrđujem, to je poklon dobrodošlice za nove kupce, sestra je dobila a ja nisam.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam dobio 2x500 din na nalog sa kojeg sam imao jednu narudzbinu i 1x500 din na nalog sa kojeg nisam imao ni jednu narudžbinu.
 
Ima i kod nas po 2-3. Nemoj ništa da te čudi. Mi smo malo tržište u odnosu na BG i NS.
 
Ima li trenutno nekih aktuelnih akcija, promocija, vaučera za nekog ko bi se po prvi put registrovao i naručio u nekom online marketu kod nas (za NS konkretno)?
 
Opet u SK-u kupon od 1000din za online kupovinu u Idei, važi do 31.1.
 
Džabe i da napišem kada dostavljači traže isečak.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Ja pre neki dan narucio sa starim SK kodom. Tada ga vec iskoristio, imao sam fizicki 2 kupona, napravio i treci nalog, uneo stari SK kupon ali nisam iskoristio - ali i dalje vazi jer je unet PRE roka isticanja. Napunio sam korpu pre neki dan, bilo minus 1k din, porucio, stiglo po umanjenoj ceni, ovaj put niko mi nije trazio kupon, bili isti momci. :)
 
Nazad
Vrh Dno