Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Nisam poručivao u julu, tako da nisam probao da li su nastavili niz :)
 
Poručio, dobio vaučere za OMV uz račun

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Upravo su mi isporučili porudžbinu iz UniverExporta (elakolije.rs), u kojoj fali nekoliko artikala, iako su uredno navedeni na fiskalnom računu i naplaćeni.
Korisnički servis radi do 15:30, ostaje da čekam do sutra da vidim šta će reći.
Nauk za budućnost - ne plaćaj, ili bar ne puštaj kurira, dok ne proveriš pošiljku...
Pozdrav
 
Nista nije strasno, jer ako je placeno unapred , samo je novac rezervisan, kad se isporuci, računovodstvo napravi konacni obracun, i vrati razliku, vec dva puta mi se desilo i nije bilo problema

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Plaćeno je karticom prilikom isporuke. Fiskalni račun sadrži stavke koje nisu isporučene. Pretpostavljam da je kesa sa nedostajućim artiklima "zaboravljena" negde usput.
Problem je što sam to primetio nakon što je kurir otišao, a nisam snimio "unboxing" - nemam dokaz da artikli nisu isporučeni.
Pozdrav
 
Sutra odmah zovi, bili su sasvim ok

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Upravo su mi isporučili porudžbinu iz UniverExporta (elakolije.rs), u kojoj fali nekoliko artikala, iako su uredno navedeni na fiskalnom računu i naplaćeni.
Korisnički servis radi do 15:30, ostaje da čekam do sutra da vidim šta će reći.
Nauk za budućnost - ne plaćaj, ili bar ne puštaj kurira, dok ne proveriš pošiljku...
Pozdrav

Ista situacija. Naruceno jedno, naplaceno drugo, isporuceno trece. Juce stiglo, tek veceras primetio. Sutra ih zovem da reklamiram.
 
Ne znam da li sam to pisao ranije, imao sam situaciju da su doneli pogrešan račun i naplatili ga. To je primećeno tek kada je otišao. Reklamirao sam dostavljaču, na broj sa kojeg je zvao da se najavi i do kraja dana su me kontaktirali da se najave za sutra da vrate novac. Neprijatno, ali odmah rešeno.

Moja najveća zamerka na elakolije je hroničan nedostatak robe, a ima i propusta u količinama prilikom punjenja korpe. Npr. naručene 3 Koka kole, doneta jedna. To se dešavalo više puta. Nema šanse da im je nestalo, nego nije ispoštovana narudžbenica.
 
Vidim da i dalje nema vaučera za ideu online. :(

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Upravo su mi isporučili porudžbinu iz UniverExporta (elakolije.rs), u kojoj fali nekoliko artikala, iako su uredno navedeni na fiskalnom računu i naplaćeni.
Korisnički servis radi do 15:30, ostaje da čekam do sutra da vidim šta će reći.
Nauk za budućnost - ne plaćaj, ili bar ne puštaj kurira, dok ne proveriš pošiljku...
Pozdrav
Evo epiloga: juče uveče poslat mail korisničkom servisu sa opisom problema.
Danas oko podne su zvali telefonom i rekli da će poslati ostatak robe. Pitali su kad nam odgovara, i u dogovorenom terminu doneli to što je falilo.
Pozdrav
 
Znači, nema kupona za Ideu online? :(

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Znači, nema kupona za Ideu online? :(

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk

haha. ja se sad bas setih idea i taman tvoje pitanje tu :) vidim da nista od njih?

ja sam samo jednom uzeo u junu uz onaj kupon i to je to...sladoled uzeh i doneli ga istopljen.prvi put zamerka za hladjenje..prosle godine sve stizalo uvek zamrznuto odlicno..sad dal sam bio baksus da se nesto pokvari ili su i tu malo oslabili :) ne znam

bez kupona mene nece videti :)
 
^ meni u junu stigla tri sladoleda i još smrznutih proizvoda -- sve lepo zaleđeno, pravo iz komore u vozilu (kao i uvek do sada).
Al' vidim da nema kupona...
 
Imate 1000 rsd kod Maxija, na prvu sledeću online kupovinu do kraja Avgusta. Ako je min za korpu 3k, izađe 1k popust na 6k, tj 16%. Nije loše.
 
Narucivao sam iz Idea 5-6 puta u zadnje vreme i sada mi je stigla posiljka u kojoj fali 4 artikla,
i ranije se desavalo da nesto nema pa onda ne naplate ali sad su naplatili sve nedostajuce stavke.
3 artikla su sa higijene i jedan sa pijace.

Takodje i racun je nesto visi nego sto je pisalo kad sam uradio narudzbinu.

Napisao sam im na mail ali dosao mi je odg. od nekoga da je na god. odmoru.
 
Nažalost, robu treba uvek proveriti, kao i račun. Reklamacije uvažavaju i rešavaju, ali sve je mnogo brže na licu mesta, nego da ih juriš, da im pišeš, da dolaze ponovo...

Evo, meni su danas doneli pogrešan tečni prašak za veš. Srećom pa je drastična razlika u boji ambalaže pa sam odmah primetio. Umanjili su račun i vratili ga.

U tvom slučaju deluje kao da ti nisu doneli celu jednu kutiju ili kesu.
 
Nažalost, robu treba uvek proveriti, kao i račun. Reklamacije uvažavaju i rešavaju, ali sve je mnogo brže na licu mesta, nego da ih juriš, da im pišeš, da dolaze ponovo...

Evo, meni su danas doneli pogrešan tečni prašak za veš. Srećom pa je drastična razlika u boji ambalaže pa sam odmah primetio. Umanjili su račun i vratili ga.

U tvom slučaju deluje kao da ti nisu doneli celu jednu kutiju ili kesu.

Nije cela kutija nego nekoliko artikala, narucio sam preko 30 artikala od toga nekih po 4-5kom i sve su zgurali u 2 kutije, (da ne bi ne daj boze potrosili jos jednu kutiju koja kosta 20 dinara). Izgleda imaju naredjenje da ne potrose vise od 2 kutije. Jedna kutija je bila razvaljena odozdo od previse robe pa su je jedva uneli. Treba nesto vremena da se sve pregleda.
Ranije sam se vec prepirao kad sam hteo da pregledam da li je sve tu, poznato je ko je narucivao da oni ne zele da cekaju da sve pogledas.

Takodje kvalitet robe sa pijace je sada osetno losiji... pola je za za djubre...
 
za maksi.

kod je VISA1000. dakle samo ukucate ovaj kod i umanjite racun..ako cete da vam donesu do kuce onda morate da uzmete za 4 hiljade pa da se umanji za jednu hiljadu na tri.

a ako cete da odete do maksija direktno onda moze i 3 hiljade racun koji se umanji za jednu hiljadu pa bude 2 hiljade
 
za maksi.

kod je VISA1000. dakle samo ukucate ovaj kod i umanjite racun..ako cete da vam donesu do kuce onda morate da uzmete za 4 hiljade pa da se umanji za jednu hiljadu na tri.

a ako cete da odete do maksija direktno onda moze i 3 hiljade racun koji se umanji za jednu hiljadu pa bude 2 hiljade
Ako se sada otvori nalog jer moze odmah prva kupovina da bude umanjena za voucher ili tek druga?
 
S obzirom da nigde ne pise ovaj kod gore na njihovom sajtu ili na sajtovima banaka, vec da se kod dobije nakon prve kupovine visom, solomon je vec dobio kod, tako da bi trebalo da moze odmah da se iskoristi.
 
za maksi.

kod je VISA1000. dakle samo ukucate ovaj kod i umanjite racun..ako cete da vam donesu do kuce onda morate da uzmete za 4 hiljade pa da se umanji za jednu hiljadu na tri.

a ako cete da odete do maksija direktno onda moze i 3 hiljade racun koji se umanji za jednu hiljadu pa bude 2 hiljade

Samo treba napisati da ovo vazi SAMO ZA BEOGRAD.
 
S obzirom da nigde ne pise ovaj kod gore na njihovom sajtu ili na sajtovima banaka, vec da se kod dobije nakon prve kupovine visom, solomon je vec dobio kod, tako da bi trebalo da moze odmah da se iskoristi.

tako je, barem mislim da je tako. ja prvi put nisam imao kod. ali kako vidim svako moze ovo da koristi. kad su mi drugi put doneli dobio sam jos jedan kod na papiru.a isto pise VISA1000

ko hoce nek proba :) usteda je odlicna
 
za maksi.

kod je VISA1000. dakle samo ukucate ovaj kod i umanjite racun..ako cete da vam donesu do kuce onda morate da uzmete za 4 hiljade pa da se umanji za jednu hiljadu na tri.

a ako cete da odete do maksija direktno onda moze i 3 hiljade racun koji se umanji za jednu hiljadu pa bude 2 hiljade

Nisam koristio do sada ovaj vidi kupovine ali za ustedu od crvene vredi probati :D
Znaci regujem se na MAxi sajtu, izaberem proizvode online, verovatno imam negde opcija da pokupim u radnji i to je to? Kako placam? u Radnji ili online?
Edit:
Pokusavam da izaberem neki Maxi na Novom Bg za preuzimanje u radnji ali mi daje da biram samo 4 radnje na teritoriji Bg-a. NIjedna mi ne odgovara. Da li to znaci da su svi slotovi popunjeni pa nema mesta ili jednostavno predvidjeno je licno preuzimanje samo u tim radnjama?
 
Poslednja izmena:
Mislim da ne može plaćanje online nego samo po preuzimanju.
Ja sam naručio za sutra (tj. sad je već danas) da mi donesu. Kod stvarno radi, hvala @solomonbg.
 
Nazad
Vrh Dno