Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Realno, to im je mnogo glupa fora koja samo iritira i pravi probleme, ali je tako.

U Univeru se cena "zaključava" u trenutku kupovine.
 
Vec dva puta se desava, u univeru narucim za oko 4-5k, vise od pola stvari ne donesu, racun bude oko 1800din...
 
Izgleda da nema, jer sam ja naručio danas za sutra, što mi se dugo nije desilo u Idei.

U novembru su tek 10. pustili kupone za nov i dec.
 
Možda je pogrešna tema, ali. Zna li neko promo kod za Gigatron?

Pre neki dan sam kupovao nešto kod njih i uneo sam njihov kod koji sam našao negde na sajtu, ali sada ne mogu da ga pronađem. Bili su popusti od 1k, 3k, i 5k čini mi se u zavisnosti od cene uređaja.
 
Neprijatno iskustvo sa Idea marketom (ili da ih zovem "IdeJa", posto mi se tako njihov dostavljac predstavio u SMS poruci)

Ne postuju termine isporuke.
Nije prvi put i do sada kada bi me pozvali da pitaju da li mogu da dodju ranije ili kasnije dogovorio bih se sa njima ukoliko sam u mogucnosti da budem tada kuci, ali u zadnje vreme su sve bezobrazniji. Bez pardona ZAHTEVAJU da se isporuci ranije i to nekoliko sati pre termina. Za sta onda postoje ti termini isporuke kad je to ocigledno lazno jer dolaze kad stignu?

Prilikom zadnje isporuke zvali su me 3-4 puta i slali poruke nekoliko sati pre nego sto je isporuka, dok sam usred nekih svojih obaveza i prekidaju me bez pardona.
Naravno, odbio sam da dodju ranije jer sam imao obaveze. Na kraju, kad je doslo vreme termina, zove me opet dostavljac i izdire se sto nisam preuzeo paket pre termina.

Zbog tog bezobraznog ponasanja, odbio sam da uopste preuzmem paket, narucivacu na drugom shopu od sada. Zalio sam se njihovoj sluzbi na onaj 0800 broj, mada nemam nikakva ocekivanja da ce ista promeniti u svojoj praksi.
Njihov poslovodja je prilicno nezainteresovano razgovarao, i zakljucujem da nisam jedini koji se zalio ali ga ne zanima da bilo sta menja.
Utisak je da ih ne zanimaju kupci, osecaju se da su mocni i bahati i da mogu da rade sta hoce. U svakom slucaju ne narucujem vise od njih.
 
Ja sam posle duže vremena koristio Maxi, jer bez kupona Idea je dosta skuplja. Prijatno sam iznenađen izuzetnom ljubaznošću dostavljača. Na vreme isporuka, najava SMS-om da su krenuli, s pozivom da dolaze za 5 minuta. Usluga 10.
 
@Marko8
Na 0 800 ne možeš dobiti poslovođu nego nezainteresovanog operatera.
Piši im sa svoje registrovane email adrese na online at idea.rs, opiši šta ti se desilo i u kom terminu, oni će videti koja je ekipa raznosila a direktno ti odgovara šefica online službe! Sa mnom su uvek bili vrlo ljubazni. Zapravo email je jedini način da ih kontaktiraš.
 
Pisao sam im odmah i zvao, pa me onda pozvao njihov poslovodja, ljubazni su oni pa opet nista, bitno je da su nezainteresovani da poprave uslugu.
Po meni, i kupci su krivi jer su trpeljivi, trpe nepostovanje dogovorenog i ne bune se, zato kompanije mogu da se izvlace sa losom uslugom. Mislim da imaju prilicno dobru zaradu da bi zauzvrat morali da pruze normalnu uslugu.
 
Ako je tako kao što kažeš onda su se pokvarili. meni su nekoliko puta dostavljači zaboravili da u računaju bonus ili su napravili neku drugu grešku, odmah bih napisao email, oni bi me zvali iz dostavljači bi sutradan došli i doneli novac ili to što je već bilo u pitanju.
Već neko vreme ne naručujem tako da nemam iskustva iz prve ruke.
 
Vodu narucivati direktno od Knjaza Miloše , ja to redovno koristim i nikad nije bilo problema, Aqua viva , sokovi , kisela voda

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Pre neki dan rekoh da te poslusam i narucih prvi put preko njih online za dostavu..Evo ga treci dan, jos mi nije dostavljeno...A bitno da na sajtu reklamiraju dostava u roku od 24h... pritom zivim u centru Beograda, a ne u nekom selu... Tako da je moje iskustvo ocajno, tesko da cu ikad vise preko njih online narucivati.
 
Da li ce Lidl otvoriti online shop?
Teško, čitava njihova filozofija akcijama 2x nedeljno je da te navuku da dođeš u radnju pa kad dođeš da kupiš i ono što nisi planirao. Mnogo se više uštedi online, kod checkouta se pitaš još jednom da li ti stvarno sve to treba, za razliku od fizičkog prisustva u radnji gde dok čekaš red na kasi uzmeš još nešto od sitnica koje su ti pri ruci.
 
ili imaju vise kamiona i sl ili je manji broj porudzbina u idea..sad sam porucio za sutra. manje od 24 sata ukupno .do isporuke
 
ili imaju vise kamiona i sl ili je manji broj porudzbina u idea..sad sam porucio za sutra. manje od 24 sata ukupno .do isporuke
Definitivno je manji broj, kada svi idu preko Donesi, Wolt, Glovo. Svi su sada ubacili supermarkete. Idea maxi i elakolije od sada samo za baš baš velike porudžbine. :)
 
sa ovim kuponom i to sto ti donesu teze stvari-voda, sokovi, pivo vino , deterzenti i sl teze stvari...i dalje se odlicno isplati idea...
 
Ne razumem bas to sto si napisao. Kako moze da cena porudzbine bez popusta bude preko 6K, a sa popustom da bude preko 4K? Pa to je uvek zadovoljeno valjda, inace bi popust bio preko 2000 dinara :)
 
Nazad
Vrh Dno