Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

846c10dda07d23bc4651df0053099372.jpg

Eto ti ga sad. :)

Posipam se pepelom i izvinjavam.
 
kada stižu na kućnu adresu bodovi za period od 01.5-31.7?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Isto je i za ideu hahah komsinica mi slala na viber i narod se opasno nalozio na to ..ja to ignorisem ...kad eto i maxi fazon
 
I ja sam primio za Ideu. Mislim da je fora ona ko klikne da ga prijavi na neki servis pa mu skine 200 dinara, ali se jos niko nije zalio

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
TF8EzHD.jpg



Kupona u sk nema ...
 
Da li je moguće da su to napisali :d
 
Uh dobro je da su otvorili tu ideju, jbt, oni iz zgrade pored nje su morali da predju semafor Kralja Petra do najblizeg supermarketa ili da predju citavih 120m do Idee na uglu KP i Strahinica Bana... sramota, morali ljudi da pesace vise od 20m!
:0

Ne kapiram o cemu razmisljaju ljudi u ovom gradu, sa toliko radnji jbt, nije ni cudo kakve su nam cene, moraju svi ti lokali nekom lesinaru da se plate...


P.S. Nema vise kupona :(
 
Još prošli mesec je bilo jasno da kupona više neće biti... Videli da im se ne isplati, em jeftinije, em ti još besplatno dovoze.
 
Uh dobro je da su otvorili tu ideju, jbt, oni iz zgrade pored nje su morali da predju semafor Kralja Petra do najblizeg supermarketa ili da predju citavih 120m do Idee na uglu KP i Strahinica Bana... sramota, morali ljudi da pesace vise od 20m!
:0

Ne kapiram o cemu razmisljaju ljudi u ovom gradu, sa toliko radnji jbt, nije ni cudo kakve su nam cene, moraju svi ti lokali nekom lesinaru da se plate...


P.S. Nema vise kupona :(

Da zaista neverovatno... konkretno kralja petra, 3 maxija, aman, aroma i evo uskoro 3 ideJe i to super marketi, na potezu od 300m
 
I sta su doneli ovog 2.septembra za otvaranja najdorcolskije Idee, osim vecih cena? :D
 
Pa večeras će zemlja da gruva i bice mnogolepo maykemi :D



mf5hrIL.jpg
 
Tu je bila ona aroma jel tako? Ranije

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Visnjica je bila, isto velika.
 
Upravo mi je stigao mail za 2x500 dinara (Idea).
 
Ali maykemi... Otići će zet, stari Dorćolac, da ih nalupa zbog te reklame :)

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Ranije jesu svima isti. Ali trenutno ne vidim ista vredno porucivanja :(
 
Imamo li kupon za 500din ? jel neko moze da okaci ako ima?

bar da narucim vodu, pivo i te neke kabaste stvari koje me mrzi da vucem za ovaj mesec :D
 
Zanimljivo, vec mesecima nisam dobio nijedan email kupon od 500din. Ima li i dalje vaučera za 1000din (za oktobar)? Koristi li to neko ili i dalje automatski umanjuju za 1000din? Nisam narucivao 3 meseca. Hvala! :)
 
Nisam nikakvo automatski umanjenje video ;)
Evo ubacio sam random kucnu hemiju, hranu... 15K racun, 15K i na kraju :) Nesto ti dobijas previse tih umanjenja :p

EDIT: Nema ni reklame za Idea Online u oktobarskom Elevate-u.
 
Poslednja izmena:
Nema ništa ni u sk.
 
Jel ima neko kupon od 500 dinara koji je stigao na mail da podeli ovde?
 
Rado, ali nema više, ni na mailu ni u sk.
 
Ima ga ne prethodnim stranama valjda.
 
Nigde nisam video kupon za oktobar. Ni email više ne stiže.
 
Nema nema, ni mail, ni novine ...
 
Nazad
Vrh Dno