Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Mislio sam da su to svi dobili, posebno jer je tema zamrla u tom periodu...
 
^ Probaj njih direkt da pitaš za kupon. Više puta sam to uradio i dobio kupon od 500din. Email: Online at idea.rs
 
Jel ne traže da im pokažeš stranicu gde je izašao taj kupon, kao što su bili počeli svojevremeno da traže?
 
Da li neko ima predlog za online kupovinu IT stvarcica kod nas? :)

Hoce firma (Nemacka) da kupi nasem Srpskom timu poklone, pa nam je najbezbolnija varijanta da kupe negde u nasem shopu i plate karticom.

Video sam da shopovi koji prihvataju kartice su Istyle, Tehnomanija i Gigatron?
Preporuka za jos neki?
 
Na takve kolicine je ozbiljno bolje da kupe u Nemackoj, i posalju DHLom ovde.
Vasa firma ovde uradi spediciju preko DHLa, verovatno tih 3500-5000 (ne znam koliko je sada) za spediciju nece biti bitna cifra, a bice sigurno manja od razlike u ceni tamo i vamo minus DHL postarine ;)

Ali ako bas hoce, pa skoro svi IT sajtovi prihvataju kartice. CT, E, WW... mislim svi veci ;)
 
Alfa, pogrešio si za Emmi, 100% ne može kod njih.

Dakle, samo kod derikoža tipa Gigatron, WW, Tehnomanija, CT.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Još dva kupona od 500din za Ideu:
KUPONNOVEMBAR
KUPONDECEMBAR
 
Cool.

@Exo, da, izvinjavam se na dezinformaciji za Emmi, mislio sam da mogu online kartice, jer sam samo sturo pogledao opis mogucnosti placanja.
 
Zašto je tema zamrla? [emoji2]
Jel se još uvek pojavljuju ti kuponi za online kupovinu?
 
Isti su.... svakog meseca samo se promeni ime meseca.
Nego je toliko neisplativa Idea verovatno.
 
Poslednja izmena:
^ Mora korpa da se napuni za 4.000din, i onda se aktivira kupon od 500din.

Idea ima cene kao Maksi. Ko ne ide u Dis (kao ja), ionako sve kupujem u Maksiju/Idei, pa mi svejedno, ovako mi bar donesu na gajbu. :)
 
Hvala!

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jel traže ovi iz Idea Online i dalje da im se da kupon na uvid? Dugo nisam naručivao, pa da znam dal da se cimam da iskopiram?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Danas me izradili kulovi iz Idee za 650din.

Nije bilo jedne stavke u kutiji, to sam utvrdio nakon kontrole. E sad, ovaj jedan je davao papire na potpis, ovaj drugi se hvatao za džep da vrati pare i usput izvinjavao...ali ja tek uveče provalim da mi taj što se hvatao za džep nije ništa dao! Zbrzali me, izvinjavali se, pokazivali neke papire, i ja tek uveče saberem dva i dva.

Sutra ih zovem, ako ne dođu prijavljujem ih direkciji. Kakve kulovske fore, kladim se da im tako svaki drugi - treći put uspe.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
^ Desilo se i meni, piši im na email za online dostavu, ostavi broj fona, žvaće te i zakazati kada će ti doneti to što nedostaje.

Meni jednom obračun računa bio pogrešan, dao sam više para nego što sam dobio robe, sutradan su mi taj višak doneli na vrata (posle mejla).
 
Da ne zna neko možda za još neki kupon, potrošio sam KUPONSEPTEMBAR, a ne rade više ni SEPTEMBAR500 ni 500SEPTEMBAR ?
 
Pa to je trenutno oficijelni kupon, ovo ostalo su neke stare šifre koje su se vukle odavno ali nisu bile zvanično u opticaju već mesecima.
 
Izletelo mi na Facebooku

Maxi vam je pripremio poklon! Vreme je za vašu prvu online kupovinu [emoji4] Registrujte se na maxi.rs i osvojite promo kod sa 500rsd popusta koji do kraja septembra možete iskoristiti za prve dve porudžbine!
 
^ Hvala na dojavi. Upravo se registrovao da se ne baci 500 kinti :)
Nego kada se ukuca taj promokod i uračuna popust jel onda konačna cifra treba da pređe 2000din za lično preuzimanje?
 
Nazad
Vrh Dno