Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Ispada da je pouzdanije i sigurnije lično otići u prodavnicu, što sam samim činom online porudžbine hteo da izbegnem.
 
Sada se u Idei Online daleko brže i lakše naručuje od ponoći, ne mora da se juri, i termini su mnogo duže slobodni, izgleda je opalo interesovanje.
Evo, sada je 00.40 skoro i svi termini u novom danu koji je otvoren su još uvek raspoloživi, sajt radi brzo i glatko, što je ranije bilo nemoguće.
(Svoju korpu naručio sam u 00.02h -- za samo 2min.)
 
Poslednja izmena:
^ Izgleda da su nešto promenili, od danas ima termina normalno tokom dana za naručivanje, ovo je pregled raspoloživih termina dostave Idea Online u 15h -- sve dostupno, i otvorila su se tri termina u nedelju kojih sinoć u ponoć nije bilo (kada sam naručivao).

PTOD4mk.png
 
Poslednja izmena:
Ja sam juče naručio u Univeru. Standarno sad čekao ponoć za brza 2 klika, a onda sam u neverici gledao kako ima termina do 00:10. Tad je nestalo za Bg, a ostalo je i dalje slobodno za NBg, NS i VŠ. Pre samo nedelju dana u 00:01 Bg, NBg i NS su bili gotovi.

Juče sam bio u mom lokalnom Šopiju i primetno je bilo manje gužve. Da li ljudi još grickaju hranu od praznika ili su počele da se troše zalihe, nešto jeste. Bilo je brašna, čak i kvasca po prvi put od početka ove situacije.
 
Nema se para, šta vam je...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Smanjila se panika značajno sa prvim popuštanjem mera.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da li neko zna kada se pojavljuju termini u elakolije(univerexport) ?
 
U ponoć za prekosutra. Međutim, Univer nema dostavu subotom i nedeljom, pa se termini ne pojavljuju kada dostava pada na te dane.
 
Meni je UniverExport, tj elakolije skoro neupotrebljiv. Od 15 naručenih artikala, stiglo 7. Ostalih 8 ništa, iako, osim 2, nisu iz deficitarne kategorije. Jedino ima smisla za dostavu kabastih stvari (flaširana voda, dugotrajno mleko, itd...), da ja ne bih teglio. A to mi i ne znači puno, kad opet moram da idem u prodavnicu za skoro sve ostalo.
Pozdrav
 
Pa jesu malo čudni sa artiklima koji nedostaju, čudne stvari ne donesu. Moja jučerašnja dostava je prošla solidno, 2 od 10 nisu doneli.

Ja inače koristim Ideu, ali sad mi je Univer mnogo bolji, u ovom režimu kad se kod Idee naručuje za nedelju dana unapred, veoma smanjen izbor robe i isto mnogo stvari ne donesu.
 
Idea Online nema kupone za maj i jun (zvanično - pitao).
Ako neko ima... [emoji56]

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Mi smo loše prošli sa zamrznutim proizvodima kod Maxija... došli su otopljeni. Sreća da nismo mnogo naručili. Uzgred, verovatno ste primetili Glovo + Idea joint enterprise
 
Mi smo naručili kod Uniexport, ali nije ni stiglo
J

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ma nema, to je sad lutrija, šta dobiješ - dobiješ.

Elem, silom prilikla sam morao da naručim iz Maxija ponovo. Nisu kasnili, došli su u okviru rezervisanog vremena.

Od robe je stiglo oko tri četvrtine, a prethodnog dana su me zvali da mi jave čega nema.

Nego, pošto prošli put nije bilo brdo toga, sada sam uzimao po tri vrste jogurta, tri vrste mleka, tri vrste sira, itd. Za svaki slučaj, jer kontam - sigurno nečega neće biti...

Naravno, stiglo mi je od svačega po tri vrste :d

Ima još jedan ecommerce shop, prodaju uglavnom sveže voće i povrće, ali ima i konzerviranog voća i povrća, kao i mlečnih proizvoda. Zove se Moja Pijaca.
Trenutno su u gužvi, rok isporuke je 7-10 dana.

Napravili smo jednu veliku porudžbinu voća i povrća pre nekih 10 dana, stiglo je prekjuče, ali samo oko 60% porudžbine. Ostalo nisu imali na stanju (ali nisu nas ni zvali da nam jave čega sve nema).

I jedna preporuka za kraj - na FB grupi Mali proizvođači hrane u Srbiji ima brdo sitnih proizvođača koji dostavljaju robu krajnjem kupcu, što ličnim razvozom što kurirskim službama.

Pre krize su imali 3-4k članova, sada već preko 25k.

Ako se ustanovi da je neko prevarant ili nakupac, ekspresno ga banuju iz grupe.
 
i mene je Maxi zvao da mi kažu čega nemaju i da me pitaju da li hoću zamnu... ja rekao šta hoću - i nisu doneli ni to
 
Meni prekjuce stigao Univerexport. Od nekih 25 stavki 3 nisu stigle. Ali sve smrznuto sto sam porucio je stiglo skroz odmrznuto (dve vrste pomfrita i knedle).
 
Idea Online nema kupone za maj i jun (zvanično - pitao).
Ako neko ima... [emoji56]

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk

S obzirom na navalu koju su imali, kuponi za popust su zaista nepotreban gubitak za njih. Čak ni na Superkartici nema nikakvih (besmislenih) kupona. Sve su obustavili.
 
Ima i Knjaz natura, u roku od 24h dostavljaju, 750 min porudzbina, besplatna dostava, isprobao za 1 maj bar da se oko pica ne mlatim, posle toga jos jednom porucio i oper cu.

https://knjaznatura.co.rs/shop

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Preporuka, stiglo za dan uz sve mere opreza
J
b0b2556283520417dbfc01faa3d88c0a.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Hvala za vaucere!

Inace, poklon vaucer ne vazi kada se kupuje on line a roba podize u prodavnici iako sistem regularno obracunava popust. Pre dve nedelje u Idea-i u Visnjickoj nisu mogli kroz sistem da mi uvaze popust iako sam im na uvid pokazao email na kome je obracunat.
 
Jel postoji mogućnost vraćanja proizvoda kao i kod ostalih onlajn kupovina?
 
giphy.gif



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Auuu ala je zamrla tema,,,eno i idei slobodnih termina koliko oces :)
 
^ Ne samo to nego je vraćena i nekadašnja normalna, proširena ponuda. Ovde su objavljeni i vaučeri.

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
pa "pobedismo" koronu pa ne treba vise :) nisam ni znao za ovo da su vratili kupone.sad bas narucih posle 100 godina :)
 
Nazad
Vrh Dno