Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

ne znam. ali ako su nastavili logiku od proslih meseci:

Vauceravgust
vaucerseptembar
vaucerokt

-------------------
dakle kome treba da proba:
vaucernov
vaucernovembar
??

meni za sad ne treba..ako naravno neko, u medjuvrenemu, ne javi koji je kupon definitivno ovaj mesec - i ako ga uopste imaju
 
Nisu nažalost ti kuponi. Verovatno ovaj mesec nema.

Jel važi i dalje onaj popust preko maxi online za prvu kupovinu i ako važi, kako se koristi, nigde ne vidim polje za kupon?
Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Maxi je davao 2x500 rsd za novoregistrovane korisnike.
 
Cini mi se da su svi navalili da kupuju u Idei a druge prodavnice imaju mnogo manji promet...
 
Stigao je i meni danas kupon mejlom. Inače, probao sam ovu kombinaciju pre nekoliko dana i ovaj kod nije tada radio.
 
Gde se upisuju ti kodovi?
 
pa kad ides na placanje (dakle prvo izaberes sta hoces da kupis). imas u jednom delu. ako pazljivo pogledas naci ces. sad ne znam napamet
 
Hvala, snasao sam se :)
 
SUPERNOV
SUPERDEC

Hvala za kodove.
Reših da ih iskorisitim u četvrtak, napunim korpu, odvojim pola sata vremena da napunim do 4k (da bih kucao code i smanjio na 3,5 koliko je min za dodos), kad, na kraju, izaberite termin i očekujem neki sutra ili max prekosutra, kao ranije... ono 17 nov prvi slobodni!?! Aloooo rođaci, sa 12 na 17, to je 5 dana za dostavu! Pa kome to treba, bolje ugasite servis.
I završi se naravno tako što odem kod elakolije, isporuka sutradan od 10h, još je min 1k manji.
 
Poslednja izmena:
Ja u sredu narucio u 13h, stiglo u petak u 17h. Dva termina za petak su bila slobodna kada sam narucivao. Sve zavisi kako se zalomi, nekad imaju za sutra/prekosutra termine, a nekada mora 3-4 dana unapred. Treba izbegavati narucivanje cetvrtkom i petkom ako je bitno da stigne sto pre (jer nedeljom cini mi se nema termina, a subotom ako ih ima onda ih je upola manje).
 
Maxi, ovo sto daju vaucer za sledeci mesec, da li mora da se plati karticom online ili vazi i ako se plati pouzecem? Neko narucivao u zadnje vreme?

Inace, sta se dogadja ako platim online pa oni ne donesu sve proizvode jer nemaju?
 
Otkud to? Ranije su uvek samo rezervisali sredstva na kartici, pa na dan isporuke zaduživali samu karticu sa tačnim iznosom...

Inače, vidi se da se opet ponavlja ludnica iz aprila zbog Kovida, jer ljudi izbegavaju da idu u prodavnice. Opet su najraniji termini za dostavu 4-5 dana.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Vidim nema neki sticky sa pregledom. ko je najpovoljniji itd. predpostavljam da se i to menja s obzirom da je roba siroke potrosnje.

koliko sam shvatio idea i maxi su najbolji izbor, imate neke sugestije? kako termini funkcionisu jesu ovirni ili kako? tipa jel termin od 10-12 pa kad dodju ili 10-10 i 15? jos neke sugestije su dobrodosle
 
U principu su svi manje-više precizni sa terminima. Ako žele da porane ili moraju da okasne, nazvaće te.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Sad za vikend su u Idei bili havarija. Termin su omašili 4 sata, zvali 2-3 puta da odlože. Napomene (da narežu sir i suvomesnato) niko ne zarezuje. Zbog probijanja termina nisam lično preuzeo, nego keva. Oni sami konstatovali da nedostaje paket vode, nisu umanjili račun, nego su u fazonu sledeći put napomenite da vam nismo doneli pa ćemo doneti. Kad sam sve video i čuo, šokirao sam se.
 
Vodu narucivati direktno od Knjaza Miloše , ja to redovno koristim i nikad nije bilo problema, Aqua viva , sokovi , kisela voda

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
nazalost prolom voda nema tu opciju kao knjaz milos? nisam ni znao za knjaz milos. po meni odlicna informacija za knjaz milos. posebno sto je samo 750 din min porudzbina.ali ja nazalost najvise pijem prolom a nje nema
 
Poslednja izmena:
Vele lekari da flasirane vode treba menjati, jedno vreme jednu, pa promeniti, zašto ne znam

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
IDEA online trenutno ima neki veliki problem sa cenama na sajtu, obratite pažnju da ako naručujete ne platite više nego što treba. Posebno je problem izražen sa artiklima iz novog kataloga (30.11 do 13.12) - nisu uneta sniženja (sa par izuzetaka), nema ni cena sa Super Karticom tamo gde treba da ih ima itd... Zanimljivo da prikazuje korektne cene (bar ono što sam proverio) kada se uđe na sajt bez prijavljivanja.

Da ne odgovaram sam sebi na poruku, dopuniću ovde da sam upravo uspeo da stupim u kontakt sa čovekom koji ima veze sa sajtom i dobio sam obećanje da će se ovo srediti u najkraćem mogućem roku.
 
Poslednja izmena:
I da, problem i dalje nije otklonjen, ali izgleda da se odnosi na korisnike sa adresama iz "starog" Beograda, a za one sa NBG i Zemuna je OK (doduše ne mogu to da proverim) jer oni idu na drugi distributivni centar. Vrlo bizarno zaista ...
 
Napravio sam narudzbinu na univeru, i javljaju mi da se toboze dogodila greska, i da moj termin za isporuku ne vazi nego da cekam jos 2 dana. Interesantno da sam dvadesetak puta pre toga narucivao preko univera i da se takva "greska" nikad do sada nije desila. A i sajt im je potpuno isti, nista nisu menjali. Nego se ta "greska" javlja upravo sad kad je frka sa terminima.
 
Jedno pitanje za kupovinu na ideinom sajtu: Ako akcija za artikal traje do 13.12 a ja platim porudžbinu karticom online danas 11.12 prilikom poručivanja, sa rokom isporuke na adresu 15.12 , da li ću dobiti artikal po akcijskoj ceni ili ne?
 
Poslednja izmena:
Ne. Račun prave na dan isporuke, sa cenama koje su tog dana.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Ne. Račun prave na dan isporuke, sa cenama koje su tog dana.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока

To znači da je informacija da je artikal na akciji zapravo PREVARA ako je datum isporuke van trajanja akcije, a najčešće jeste ne zbog kupca već nedostupnosti termina isporuke.

Posebno zbog toga što ako platim karticom online prilikom poručivanja, trgovac sigurno dobija novac. Da li odmah, ili ne, to je već stvar banke.

Zato u uslovima kupovine stoji :

Ako je cena, obračunata za neki od artikala, veća od cene prikazane prilikom poručivanja, artikal možete da vratite i dobićete povrat sredstava. Željene artikle vratite dostavljaču, a mi ćemo se pobrinuti za ostalo.

Pa ko se upeca, upeca se.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno