Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Sada sam malo proguglao o tome, tema je bila aktuelna 2015, i odnosila se uglavnom na Bakalar i Losose preko 5kg tezine. Od tada se sprovodi akcija "Spasavanja Baltika", kako im ide zaista ne znam. Znam da se prodaju isti proizvodi u madjarskoj, u Tescu sam vidjao.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Sta je ovde fino, cene katastrofa

Послато са Redmi Note 8 Pro уз помоћ Тапатока
Pa recimo ako sardina od cca 100g kosta 90-100din pa i vise, onda sardina od 240g za 109din nije losa kupivina,npr...

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Veća katastrofa je što svuda ima ulja...

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Pa kako će da spakuje ribu u konzervu bez ulja?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
@bakara: može da ih spakuje u salamuru, al' tek to niko ne bi jeo :)
Nemam ja ništa protiv tog ulja iz konzervi, ionako najveći deo bacim.
Juče sam poredio cene sa sajta sa cenama u Rodi, i neke stvari su na sajtu za trećinu jeftinije. Ko jede dosta ovih konzervi, ili se sprema za jesen pod policijskim časom, nek naručuje.
Pozdrav i prijatno
 
Sardina u ulju je odlična. Radi se o komadima sardine bez repa i ima jako malo otpada. *mjau**mjau**mjau* navikao sam svaku da rasporim i odstranim kičmu i ostatke iznutrica ako ih ima. Ova Kaija sardina je jako čista u tom smislu i jedva da je gorka. Usudio bih se reći da je duplo manje gorka od ostalih na tržištu. Ima toliko mesa da sam jedva pojeo jednu s ostale bih znao po 2 komada da slistim za obrok. Sve u svemu, topla preporuka od mene.
 
Veća katastrofa je što svuda ima ulja...

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
E vidiš, meni je par merodavnih nutricionista reklo u zadnje dve godine da je bolja tunjevina u ulju, jer ulje pustiš lepo da se ocedi a salamuru ne možeš, jer tunjevina upije sve i bude preslana.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Ja sam od par ljudi sto "vode" racuna o ishrani cuo da iskljucivo konzumiraju ribu u salamuri, iskreno meni je u salamuri ukus nikakav, bljutav, uvek ih izbegavam.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Pa salamura nije nista drugo nego slana voda...

ako vec gledate nutritivnu vrednost, ulje je i skuplje i bolje.
 
Ja ne gledam, meni ukus bitan.
Pre sam uzimao tunu u Lidlu, ali onu bas njihovu robnu marku, ne ovo sad sto se pojavilo, tipa la perla, il capitano i vidim i Nelt sad ima neki svoj brend. Zadnji put nisam obratio paznju i uzmem u salamuri, ne probah, al zena kaze da je da ne kazem sta.

Uzimao sam i filete skuse u lidlu, takodje njihova robna marka, pakovanje od 120-125g odliiiicna.

Dok one neke trouglaste tuna salate lidlove nisam mogao jesti koliko je kiselkasto, posle pricam sa koleginicom koja uglavnom te salate jede, kaze da su vecina tako kisele, sem ove Kaija, pa cak i Rio mare kisi.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Meni je najbolja tunjevina Premia iz Maxija.
Komadi u ulju i sa mirodjijom.
Budu na akciji po 139, 149din.
 
Nisam probao, ali znam da Delhaize vodi racuna o svojim robnim markama, nije kao vecina ostalih koji gledaju samo cenu.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
E vidiš, meni je par merodavnih nutricionista reklo u zadnje dve godine da je bolja tunjevina u ulju, jer ulje pustiš lepo da se ocedi a salamuru ne možeš, jer tunjevina upije sve i bude preslana.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
Reci im da bace diplome.
Ako im je hidrogenizovano ulje bolje od obične slane vode onda oni nutricionizam nisu videli ni na bilbordu.

Kako li to može da ocedi svo ulje živo me interesuje.
A so lako izvučeš, propereš običnom vodom ili ostaviš malo da odstoji u običnoj vodi. Prosta osmoza...
Pa salamura nije nista drugo nego slana voda...

ako vec gledate nutritivnu vrednost, ulje je i skuplje i bolje.
Da je maslinovo ulje bio bi u pravu (za ono "bolje"). Ovako je neuporedivo gore.

Hidrogenizovano ulje, van štetnih efekata po kardiovaskularni sistem, je knjiški primer "praznih kalorija".
Ukusnije je od salamure (po meni, ali ne i nekim mojim ukućanima), sve ostalo je na "protiv" strani.
 
Poslednja izmena:
Ja sam dosta vremena je onu evia tunjevinu, skupa kao đavo, ali mi se sviđao ukus. U zadnje vreme su totalno upropastili ukus, bukvalno bude kako kad, nekoliko puta mi se desilo da bacam celu konzervu jer ima neki baš gadan ukus.
Skoro sam prešao na premia tunjevinu iz maxija, em što što je jeftinija, em što ima super ukus.
Sad gledam ovaj sajt što ste okačili, dobre su cene zaista, verovatno ću naručiti da probam. Jedino se cimam da ne naručim 5 konzervi, a ispostavi se da mi se ne sviđa na kraju.. :/

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja znam za EVA tunjevinu a koja je to sad "evia" tunjevina?
 
Eva odavno nije kao sto je bila, dok je bio asorriman manji i dok je bila prepoznatljiva jadranska sardina bila je ok, kada je u regionu postala brend, omda su poceli sve i svasta da pakuju, vise skoro nista ne rade sami, vecini proizvoda rade za njih poljaci i ko zna ko jos.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Inace, ako niste znali i kod nas u Srbiji postoji "proizvodnja" sardina, odnosno u Kovinu postoji fabrika, koja pakuje razne brendove, tako da imamo na trzistu gomilu brendova, a unutra je isto. Slicna prica je i sa tunjevinom, u zadnje vreme vidim da bugari dosta pakuju za Compass, Stari Beograd i jos neka sigurno 3-4 brenda, ne mogu se setiti koja. To mi je skoro zapalo za oko u Rodi, prepune police istog proizvoda, ali pod jedno 5 razlicitih brendova. L

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Malopre mi je stigla porudžbina od Kaija Srbija. Poručili smo malo veći broj konzervi zbog besplatne poštarine, a cene su povoljne i to može da stoji. Međutim, nedostaju dve konzerve lososa.

Zvao sam ih odmah, objasnio problem i rekao da smo sve prebrojali i da nedostaju dve. Naizgled, paket nije oštećen, ali kada smo pogledali dno kutije, izgleda kao da je otvarano i prelepljeno ponovo trakom. Čovek iz Kaije je rekao da će poslati danas te dve konzerve koje nedostaju, a sa kurirskom službom videti da reši problem.

Inače, probali smo Skušu i odlična je. Ako se tako dobro pokažu i ostale vrste, poručujemo ponovo ubrzo.
 
Malopre mi je stigla porudžbina od Kaija Srbija. Poručili smo malo veći broj konzervi zbog besplatne poštarine, a cene su povoljne i to može da stoji. Međutim, nedostaju dve konzerve lososa.

Zvao sam ih odmah, objasnio problem i rekao da smo sve prebrojali i da nedostaju dve. Naizgled, paket nije oštećen, ali kada smo pogledali dno kutije, izgleda kao da je otvarano i prelepljeno ponovo trakom. Čovek iz Kaije je rekao da će poslati danas te dve konzerve koje nedostaju, a sa kurirskom službom videti da reši problem.

Inače, probali smo Skušu i odlična je. Ako se tako dobro pokažu i ostale vrste, poručujemo ponovo ubrzo.

Koja sluzba je u pitanju?
 
DExpress
 
ko se registurje na maxi sajtu ima dve kupovine sa popustom od po 500 din.. dakle kao idea samo dve kupovine i samo kad se registruje

ako nekom bude znacilo
 
Ima li kupona za Idea Online za novembar?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno