Šta je novo?

SUPERSET = SBB + Telenor ("quad-play" usluga)

i, konacno - realizacija - Superset uspesno aktiviran, a paket je - Prenesi+ S (bez telefona) od 695 din

cak i da je paket XS (od 595 din. mesecno) - Superset bi bio aktiviran. dakle, moze i sa popustom!
bar tim (SIM kartica bez telefona, crvena cena na Telenor sajtu tj. "Kupi samo SIM karticu"), Prenesi+ *svi*

taj drugi popust koji zovete 50% - to ne znam sta je, to vec vidite sa njima. imaju diskreciono pravo da odluce, imajte i to u vidu...pa iskomunicirajte s Telenorom sta moze a sta ne moze ;)

ovo moze -

birE3cS.png


....pa samo HBO Premium (kolko bese, 750 dinara mesecno?) vredi vise od Telenor paketa Prenesi+ XS (595 din.), primera radi! (Duo/Trio Gold Extra @ SBB dobija, uz 50% vise svega i brzi net za +10MBps i - HBO Premium.)
hocu reci: mislim da je Telenor krajnje korektan
 
Poslednja izmena:
Sta se dogadja sa ovim?
Ne moze vise da se aktivira cini mi se da su pobrisali sve linkove ( sa Telenor i SBB sajtova ) iako usluga i dalje postoji.
Bilo je rechi da je to samo privremeno medjutim proslo je skoro mesec dana.
Da li mozda neko zna sta se dogadja i kada ce se vratiti u normalu aktivacija SuperSet-a?
Predpostavljam da @SindzaBG ili @Bilbo ili tako neki insajder moze da dodje do tog podatka, mislim da bi mnogima ovde to znacilo! =-)
Pozdrav

:)
 
Meni rekoše na štandu u Delta city da neće biti više superset usluge. Kao prekinuta je saradnja.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Čim se prodao Telenor prekinuta je saradnja. Ovo je bilo i za očekivano.
 
Danas dok sam se logovao na Moj SBB portal vidim da je opcija za aktivaciju Superseta ponovo dostupna. Kako mi je isti bio deaktiviran, reaktivacije prošla u roku od 5 minuta.
 
Ja sam uspešno aktivirao preko aplikacije međutim novi kanali i dalje mi nisu aktivni. Koliko je potrebno vremena da sve proradi?
 
Na pocetnoj strani, cim se ulogujes, ispod "Dodajte nove TV kanale".
 
Može li da se aktivira sada, ako nikad nije aktivirano? I u Telenoru ili SBB?
 
Sve je isto kao i pre, izgleda da su napravili malu pauzu.
 
Vrede li sta ovi CineStar kanali? Imam neki bug vec 6 meseci, pa umesto 40/2 imam 50/4. Ako bih se prijavio na Superset, fakticki bih izgubio upload ("pojacali" bi net na 50/2), a dobio bih ovaj CineStar paket. TV ne gledam puno, ali zena je zavisnik od FOX CRIME i slicnih kanala.

Jednom reci, vredi li CineStar paket vise od 2Mb upload brzine?
 
Vrede li sta ovi CineStar kanali? Imam neki bug vec 6 meseci, pa umesto 40/2 imam 50/4. Ako bih se prijavio na Superset, fakticki bih izgubio upload ("pojacali" bi net na 50/2), a dobio bih ovaj CineStar paket. TV ne gledam puno, ali zena je zavisnik od FOX CRIME i slicnih kanala.

Jednom reci, vredi li CineStar paket vise od 2Mb upload brzine?
Po meni nista spec ti kanali.

Nego ljudi,sta ce se desiti ako pokusam opet aktivirati SuperSet na ocevom broju,imajuci u vidu da sam tamo neki dan potpisao ugovor na 2 god uz 5000 din nestandardnog popusta na mob?
Oce pisati da je onemoguceno ili sta vec?

Moracu da zovem Telenor da vidim da mi i to omoguce,nista im ne znaci ;)
 
Vrede li sta ovi CineStar kanali? Imam neki bug vec 6 meseci, pa umesto 40/2 imam 50/4. Ako bih se prijavio na Superset, fakticki bih izgubio upload ("pojacali" bi net na 50/2), a dobio bih ovaj CineStar paket. TV ne gledam puno, ali zena je zavisnik od FOX CRIME i slicnih kanala.

Jednom reci, vredi li CineStar paket vise od 2Mb upload brzine?

Pa pogledaj na netu njihovu programsku šemu pa proceni
 
Da li je neko ko je bio IKOM korisnik, a prešao je na SBB paket uspeo da aktivira Superset? Korisnik sam Trio Gold paketa (broj ugovora počinje sa 102) i kada se ulogujem u MojSBB nema dela za aktivaciju Superset-a. Moji roditelji od početka koriste SBB (ugovor počinje sa 101) i imaju isti paket kao ja, ali im se u MojSBB portalu pojavljuje deo za aktivaciju Superset-a (koji je uspešno aktiviran).
 
Opet nema mogucnosti aktivacije, ne mogu da se odluce izgleda da li hoce ili nece saradnju.
 
Vrede li sta ovi CineStar kanali? Imam neki bug vec 6 meseci, pa umesto 40/2 imam 50/4. Ako bih se prijavio na Superset, fakticki bih izgubio upload ("pojacali" bi net na 50/2), a dobio bih ovaj CineStar paket. TV ne gledam puno, ali zena je zavisnik od FOX CRIME i slicnih kanala.

Jednom reci, vredi li CineStar paket vise od 2Mb upload brzine?

Koji paket koristis?
 
Probao si u poslovnici ili preko interneta?
 
Koristim Duo Silver paket.

Nisam probao u poslovnici, ne bih se cimao do poslovnica ni da mi daju dzabe HBO. Dobro, vec imam dzabe HBO preko Telenora, ali kapiras vec sta sam hteo da kazem. Online sam gledao - bila je opcija i na SBB i na Telenor portalima, sad je nema ni na jednom.
 
Jel' istina da Telenor ne može da aktivira superset ako kod njega postoji promocija 50% popusta na pretplatu ?
 
Opet je sada aktivna usluga, pa sam se konacno prijavio i automatski se aktivirala (ne ceka se nista).
 
Jel aktivna superset promocija sa ovim novim eon paketima?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ja presao na eon paket pre neki dan, nema jos superseta. Pitala me zena jel mi vise znaci eon paketi ili superset, oba za sad ne moze. Kad se skontaju valjda ce nas obavestiti
 
Pošto mi nestade SuperSet, zvao ih i rekoše da je od 13.11. ukinut i ne može se više uključiti.
 
Nazad
Vrh Dno