Šta je novo?

iPhone SE

ja cekam se...jednostavno mi 6 i 6s ne izgledaju kao apple uredjaji

Naravno, svako bira šta mu volja.

Ja sam zagovornik 4 inča dugo, i 5s, ali oprostite mi, probah pre neki dan 6s, i kupio me, odnosno ja njega :)
 
Meni je uvijek 5S bio ljepši od 6S, ali dzaba. Kad je 6S došao u ruku to je bilo to. :)
 
Kolega hteo da zameni 6s star 4 meseca za SE, kaze mu lik moze i jos da doplati 100eur :D

Pita ga kolega cek cek, to vi meni da doplatite mislite? Ne, ne, ti meni. Kaze kolega, ajde bezi budalo hahahaha
 
Poslednja izmena:
Pada cena skroz fino, evo za 450E ga vec ima kod nas.

Nije lose s' obzirom da je u Segedinu 395E. U Budimpesti je 370E ali se mora cekati par dana na isporuku.
 
jel u segedinu ta cena u onim radnjama sto si rekao?

znaci odem u radnju, trazim papir, dodjem na granicu da mi pecatiraju i vratim se u radnju isti dan?
 
Da. Nemas bas velik izbor radnji u Segedinu. Ali su kvalitetne. :)

Procedura je upravo ta.

I jos nesto, ne odgovaram ako nekoga uhvate/ne prodje po planu. Opisao sam kako ja vec godinama radim i do sada je islo super.

Pravu sliku rabote cete shvatiti tek kad jednom odete u nabavku. Usput su vam banje/bazeni pa povredite devojku/zenu i malo se odmorite.
 
Ja sam mislio da kupim samo jedan primerak za mene, nisam hteo da donosim ovde i preprodajem. Znaci postoji rizik i u tom slucaju?
 
Ma kakav rizik, uzmeš telefon, staviš u džep (punjač i sve ostalo staviš u torbu) i baciš kutiju..ili odeš i prijaviš telefon, ako hoćeš legalno i platiš carinu i porez na to, pa kad odbiješ mađarski porez izađe te na isto otprilike..
 
Da. Nemas bas velik izbor radnji u Segedinu. Ali su kvalitetne. :)

Procedura je upravo ta.

I jos nesto, ne odgovaram ako nekoga uhvate/ne prodje po planu. Opisao sam kako ja vec godinama radim i do sada je islo super.

Pravu sliku rabote cete shvatiti tek kad jednom odete u nabavku. Usput su vam banje/bazeni pa povredite devojku/zenu i malo se odmorite.

Pa valjda nece niko da povredi devojku/zenu :))
 
jel u segedinu ta cena u onim radnjama sto si rekao?

znaci odem u radnju, trazim papir, dodjem na granicu da mi pecatiraju i vratim se u radnju isti dan?
Ne može isti dan povraćaj, mora da prođe minimum 3 dana od kupovine.
Ali ovo što ti kažu da "baciš kutiju" to tek na međuprostoru, mađaru na uvid neotpakovan uređaj inače nećeš dobiti overen obrazac za povraćaj.
 
Poslednja izmena:
Inace nikad ne bih bacio kutiju od apple uredjaja, bilo kog. Sutra ces hteti prodati i zato ces dobiti manju cenu. Isto tako kutija ti je i dokaz da nije kraden.
 
Nego sta, a kad te na granici pita sta ce ti kutija, ti kazi da to nije samo kutija nego i zastita za telefon jer ne koristis ni tempered glass ni silikon niti bilo sta drugo :d
Sad ozbiljno. Nije nemoguce preneti i kutiju, samo zavisi na kakvog carinika naletite i koliko ste sumnjivi tj oni koliko su dokoni u tom momentu.
 
A ja kao ludak vrtim oglase na svakih pola sata.Najjeftinije sto sam video je 460e.
 
Nego sta, a kad te na granici pita sta ce ti kutija, ti kazi da to nije samo kutija nego i zastita za telefon jer ne koristis ni tempered glass ni silikon niti bilo sta drugo :d
Sad ozbiljno. Nije nemoguce preneti i kutiju, samo zavisi na kakvog carinika naletite i koliko ste sumnjivi tj oni koliko su dokoni u tom momentu.
Uopšte nemate pojma da švercujete :)
Prvo kada vide na Horgošu, Kelebiji ili Bačkom bregu bilo koje table koje nisu pogranične (SU, KI, BP i sl.) u startu im nisi zanimljiv. Drugo ponesi manji kofer sa nekom garderobom, kao bio si turistički u "banji", i staviš to što svercuješ u kofer i zatrpaš stvarima. Treće, kupiš nešto u Tesku neku hranu, slatkiše ili čak u Dekatlonu može svašta zanimljivo da se nađe. I ako ti kažu da otvoriš prtljažnik vide par kesa, kofer i niko te ne dira. Uglavnom... :D
 
Aaa ovo nisi trebao da napises :D Sad ce poostrit kontrolu
 
Ne verujem. Mislim da su carinici u ovom trenutku više fokusurani na članove forum.nafta.ba
 
Pocele rezervacije i u mts-u.Uz miks L 39000, meni izgleda da nije lose.
 
ma kako nije lose

kosta 530e u najjeftinijoj tarifi...to je vise nego u radnjama bez uvogora
i vise nego cena po evropi bez ugovora
 
^Nisi ti to dobro video.

Uz Miks S (799 Din/Mesecno) = 400E
Uz Miks M (1399 Din/Mesecno) = 355E
Uz Miks XL (1999 Din/Mesecno) = 280E
Super (5590 Din/Mesecno) = Besplatno.

Cene su skroz korektne. Ocekujem ga za ~380E na oglasima, mts locked.
 
ja sam gledao za najmanji paket, a u njemu je 64000 din

znaci zakljucani su na mts ipohoni kad se uzmu na ugovor kod mts?
ili to vazi za sve telefone kod mts?
 
Korektne cene skroz, bravo...
 
uvek staviš na KT500,vidiš odmah da li je korektna cena.U tom paketu bi trebala da bude malo niža od nabavne,sa sve carinom i pdv.Drže se toga ,a i za jabukine telefone daju na 24 rate.
Telenor će tek da odvali cenu,oni nisu normalni
 
ja sam gledao za najmanji paket, a u njemu je 64000 din

znaci zakljucani su na mts ipohoni kad se uzmu na ugovor kod mts?
ili to vazi za sve telefone kod mts?

Kupovina preko operatera na najmanji paket nikada nije bila dobra opcija.Ne ulazim u to ko koji paket koristi ali ja nikoga ne znam da je ispod miks M.U tom slucaju i da uzmes na rate izadje oko 3000 din mesecno.

Da, zakljucani su na mts kad uzmes preko paketa.
 
Nazad
Vrh Dno