Šta je novo?

iPhone SE

meni isto tako zauzmu oko 4gb aplikacije, ali brisem kes redovno, doduse na androidu, ne znam kako je na iosu, jer imam iphone 4 sa bas malo aplikacija

Ne znam sta sve koristite.Ako idemo na one osnovne, viber je na iosu oko 60mb, you tube 45, sve ove vesti su od 5-10mb, here navigacija sa mapom srbije 250mb, fejsbuk 100 mb, twiter 70, instagram 20, tapatalk 75... ne znam sta jos imate ali ovo sve nema 1gb.
 
pa jos hearthstone dodam, to je jedina igrica koju igram, aliexpress i 9gag na sve to

imacu dovoljno memorije sigurno...jedino me brine sto cu imati 4k video opciju, a necu moci da ga snimam zbog manjka memorije :D

ako spadne cena onako kako prognoziramo, mozda nabavim 64gb model
 
Nemam pojma, meni definitivno ne bi završavalo posao. Fb, messenger, instagram, wa, viber, spotify, youtube i napuni se za čas... Malo mi je bezobrazno to što rade za memoriju i što neće da ubace 32gb verziju. Verovatno bi tada retko ko kupovao 64gb i odmah manje profita... Inače telefon je super, samo ne po ovoj ceni...
 
Ne znam sta sve koristite.Ako idemo na one osnovne, viber je na iosu oko 60mb, you tube 45, sve ove vesti su od 5-10mb, here navigacija sa mapom srbije 250mb, fejsbuk 100 mb, twiter 70, instagram 20, tapatalk 75... ne znam sta jos imate ali ovo sve nema 1gb.

To je sve kada instaliras prvi put, posle nekog vremena aplikacije poprilicno narastu, pogotovo Viber ako imas neke grupe. Viber mi je 500MB, FB 250MB, whatsapp 250MB, a skoro sam brisao cache, i ne koristim ih previse. Mogu daleko vise da zauzimaju posle nekog vremena. Takodje nativne Messages/Mail aplikacija vremenom zauzima sve vise. A gde je iGO (zavisno koje mape imam), Skype itd... Meni je postalo knap sa 16GB, muzika mi je 4.5GB. Sledeci sa 64GB bez ikakvog razmisljanja.
 
Poslednja izmena:
šta mislite koliko će lelenor da odvali cenu? Imate neku ideju uz Play2+
 
Nemam pojma, meni definitivno ne bi završavalo posao. Fb, messenger, instagram, wa, viber, spotify, youtube i napuni se za čas... Malo mi je bezobrazno to što rade za memoriju i što neće da ubace 32gb verziju. Verovatno bi tada retko ko kupovao 64gb i odmah manje profita... Inače telefon je super, samo ne po ovoj ceni...

Nije malo bezobrazno, nego malo vise.Sa 5s-om mi je sasvim dovoljno 12gb ali sad, 4k koji za minut proguta 375mb, sta reci.
 
Sve vise mi se svidja! Ima li neko ideju kako se krecu cene u kanadi, druga dolazi za 2 nedelje pa se nesto razmisljam?!...mada kontam da ce ih i kod nas biti po finoj ceni sad kad operateri krenu da daju na ugovor.
 
0.99$ 50GB iclouda kome fali prostora. Telefoni od 16 giga sigurno mogu završavati posao.
 
0.99$ 50GB iclouda kome fali prostora. Telefoni od 16 giga sigurno mogu završavati posao.

Kako može cloud da zameni memoriju?? Možda ti živiš negde gde je pristup super brzom neograničenom netu uvek moguć, ali iskreno kada kod nas mobilni net jedva funkcioniše cloud može da se eventualno koristi za neke office ili pdf fajlove koji nisu veliki.
 
moje predviđanje je da će u telenoru biti barem 72.000 ,mimo paketa.
Znači u paketu playDuo 1595din će da košta oko 64.000
 
Pa pogledaj sad cenu za 5S u Telenoru...64k za Play+ Solo...smejurija
 
Tesko se nalazi...zapravo nema ga nigde....cena nije $250.....nisam sad na poslu ali mislim da je $350 zadnje sto sam video....i za te pare nema smisla ga kupiti kad je SE bolji ipak telefon od 5s
 
u najavama je bilo pomenuto da ce po launchu se, cena 5s biti spustena na 250$
 
Za sada je $350 i end of life....tako da nece padati cena samo ce nestati
$400 je 16gb SE
$500 - 64gb SE
$550 - ip6 16g
$650 - ip6s 16gb

Da me ne shvatis pogresno, ne pametujem samo kazem trenutno je ovako. I meni odgovaraju nize cene - lakse se prodaju [emoji12]
 
Poslednja izmena:
ma ja jurim se, a ovo za 5s sam video na par mesta u najavama

cim mu malo padne cena idem da ga kupim od nekog ko donosi iz eu
 
Za sada je $350 i end of life....tako da nece padati cena samo ce nestati
$400 je 16gb SE
$500 - 64gb SE
$550 - ip6 16g
$650 - ip6s 16gb

Da me ne shvatis pogresno, ne pametujem samo kazem trenutno je ovako. I meni odgovaraju nize cene - lakse se prodaju [emoji12]


Nećeš moći da ih kupiš u prodavnici, ali operateri ih još nude. Evo Tre Italia, imaju još i 4S i 5C
http://www.tre.it/prodotti/apple
 
Ja radim za operatera/prodavnica tako da mogu da kupim sta hocu.
Samo sam naveo sta ima na stanju trenutno
 
Hteo sam da kupim se, ali na kraju izbor je pao na 6s... Nisam mogao da čekam više
 
Izneverio si nas:).Ali moram da priznam, i ja zadnjih dana sve vise razmisljanjam o 6s.Metnem ga u neki bamper da ne gledam onu kameru i linije i teraj.
 
ja sam prosle godine uzeo 5s ne mislim ga dod daljnjeg mjenjati, al mozda sl godine da narucim ovaj SE jer sto se tice izgleda i osjecaja u ruci nema boljeg tel po meni...
 
Izneverio si nas:).Ali moram da priznam, i ja zadnjih dana sve vise razmisljanjam o 6s.Metnem ga u neki bamper da ne gledam onu kameru i linije i teraj.

Jesam, izvinjavam se,ali...

Ništa strašno, što se tiče kamere, mislim na ono okolo. Nemam bamper. Nisam se pokajao , iskreno, a nećeš ni ti
 
ja cekam se...jednostavno mi 6 i 6s ne izgledaju kao apple uredjaji
 
Nazad
Vrh Dno