Šta je novo?

iPhone SE

[YOUTUBE]UwIaYD3wIEc[/YOUTUBE]
 
da li je neko mozda narucio preko apple sajta nekada neki uredjaj?
vidim da se moze da se naruci iphone se i kada ukucam zip 11000 u delivery options on mi pokazuje cak i free shipping
 
da li je neko mozda narucio preko apple sajta nekada neki uredjaj?
vidim da se moze da se naruci iphone se i kada ukucam zip 11000 u delivery options on mi pokazuje cak i free shipping
Ako se ipak odlucis , da kupis i prodje sve tako... javljaj
 
Što nebi mogao. Ako imaš US adresu ide bez greške. Ako nemaš, registruješ jednu na shipito.com i kupiš telefon.
 
Shipito nudi 3 US adrese. Ja redovno kupujem na adresu u Nevadi sa koje mi prosljeđuju pakete u Bosnu.
 
Poslednja izmena:
da ipak ne moze na srpsku adresu kada se ulogujem
kaze please enter valid zip code :/

nzm sta da radim, ne daje mi se 600e kod ovih na kp

Čemu zurba, za par meseci će na KP moći da se uzme za 450-500eur.
 
i 500 je mnogo

pristajem na max 450e, ali je lepo probati nabaviti po us ceni
 
Kad ljudi budu počeli da prodaju uređaje od operatera biće verovatno i niže od 400.
 
Nece to bas tako brzo u Srbiji da bude...ovde svi pate od onog "ciji je veci" tako da ne ocekujem da ce nesto da se grabe za ovaj se...time ni cena nece bas da pada kao kod nekih drugih modela.
 
nadam se da ce biti oko 400-450
ipak je besmisleno da je 600+ kada za te pare ima 6s
 
Nece to bas tako brzo u Srbiji da bude...ovde svi pate od onog "ciji je veci" tako da ne ocekujem da ce nesto da se grabe za ovaj se...time ni cena nece bas da pada kao kod nekih drugih modela.

Ja bas mislim suprotno, ako se ne budu grabili cena moze samo da ide samo dole.Bas pratim oglase ovih dana, nov 6s ima za 520-530e.Nema sanse da ovaj bude preko 400 kad stigne kod operatera.
 
Ja bas mislim suprotno, ako se ne budu grabili cena moze samo da ide samo dole.Bas pratim oglase ovih dana, nov 6s ima za 520-530e.Nema sanse da ovaj bude preko 400 kad stigne kod operatera.

iPhone 6s je izasao pre 8 meseci, zato mu je i pala cena. U oktobru je bio 650e Simfree, sad je ~590. Kod operatera moraju biti jeftiniji 40-50e jer nisu simfree.

iPhone SE je izasao juce, zato mu je i takva cena jer nigde jos nije dobavljiv. U EU je oko 460E (sa povratom poreza 390E), a u madjarskoj ce biti ~350E bez AFE. Znaci ne bi smeo vise od 400E kod nas da bude.

Ako ga nasi precene, svi pravac Segedin. :) Ima sverc da procveta vise nego u '90-im. :d
 
Malo vise gresis. U evropi je 489€ a kad vratis pdv izadje oko 450€ jer global blue uzme svoj deo od pdv-a. A u madjariji po mojoj proceni ce da bude oko 520€ sa porezom
 
Malo vise gresis. U evropi je 489€ a kad vratis pdv izadje oko 450€ jer global blue uzme svoj deo od pdv-a. A u madjariji po mojoj proceni ce da bude oko 520€ sa porezom

Malo vise ti gresis. ;)

Ko svercuje, on u sirokom luku zaobilazi firme koje idu preko global blue-a.

https://shop.ba-computer.at/catalog/product/view/id/792281

Evo primer cene, 459€ je juce bio najjeftiniji ali je ta radnja digla cenu za 10€, tako da je ovo sad najjeftinije. (Ima ih jos dosta sa 469€ trenutno koji ne idu preko global blue-a)

U madjarskoj je za sada 390€ bez afe najnize ali bice jeftiniji sigurno 30-ak eura.
 
I vama je dovoljno ovih 12gb za korišćenje telefona?
 
meni jeste, muziku ne slusam toliko da imam potrebu da je cuvam na telefonu, ne slikam selfije pa da telefon mora da mi bude pun fotografija, a za aplikacije mi je i tih 12gb taman

mada ako se spuste te cene za 16gb na 400, mozda uzmem 64gb varijantu
 
Ne znam kako je kod vas ali meni samo aplikacije zauzimaju po 4 ili 5 gb, plus ono što keširaju, plus slike i neki video i za čas se napuni...
 
meni isto tako zauzmu oko 4gb aplikacije, ali brisem kes redovno, doduse na androidu, ne znam kako je na iosu, jer imam iphone 4 sa bas malo aplikacija
 
A sto polovnim 5s I 6 ne pada cijena?
5s valjaju I za 400++ novoga...
 
zato sto su to domaci trgovci :/
koliko sam cuo, zvanicna cena za nov 5s je 250$ u americi sada
 
Nazad
Vrh Dno