Šta je novo?

iPhone SE

Znaci nije pametno da uzimam se posle ip7 :-( treba mi tel za sportske rekreacije
 
Dobra je baterija.
Kačio sam juče ali nisam kada bio na 5% baterije...sot je bio preko 7h na SE starom skoro 2god.

Brat je uzeo skoro, pre 2-3 meseca i njemu je još bolja baterija.

@ficicaaa probaj poslednji verziju ios-a pa proveri. Možda ti i neka app jede bateriju. Jednostavno nema šanse da je normalno da za 1h sot-a ode 50% baterije.
Svi mi koji smo uzimali SE prvo smo hvalili bateriju, pisali smo na početku teme.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baterija odlicna na 10.3.3. Nema greske, telefon leti
 
Dobra je baterija.
Kačio sam juče ali nisam kada bio na 5% baterije...sot je bio preko 7h na SE starom skoro 2god.

Brat je uzeo skoro, pre 2-3 meseca i njemu je još bolja baterija.

@ficicaaa probaj poslednji verziju ios-a pa proveri. Možda ti i neka app jede bateriju. Jednostavno nema šanse da je normalno da za 1h sot-a ode 50% baterije.
Svi mi koji smo uzimali SE prvo smo hvalili bateriju, pisali smo na početku teme.


Sent from my iPhone using Tapatalk

probao, tel je brz ali batt nema, sada sam na 11.2.6 isto batt ne postoji.
 
Onda je neki problem ili problematična aplikacija ili defektna baterija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam vise dal da jurim se jer mi je baterija must za sports tracker itd... gde ce navigacija da se przi u paritetu sa 3g/4g
 
fon je za 10tku.osim batt.al kapiram da je meni zapao pokvaren mob


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidi menjaj bateriju
 
Vidis i sam, baterija je nova.Dosta je cudno sve ovo sto pises.Digni na 11.2.6 nista ne gubis, mozes samo da dobijes.Ako znas kako se radi najbolje je restore preko itunesa.
 
na tom sam iosu.isto je..
i jos jedan bag sve sam probao..weather widget nece da se updatuje
..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To je bug koji je od prve verzije iOS 11.
 
Neka od aplikacija koja ima widget koji mozes da dodas. Jedna od njih je i Yahoo weather. Imas i Accuweather, koji mnogi ne vole sto se tice preciznosti.
BeWeather 2 Pro, koji nije besplatan ali kod te aplikacije imas i lokalne meteo stanice koje mozes da psotavis i da od njih dobijas prognozu vremena.
 
Neka od aplikacija koja ima widget koji mozes da dodas. Jedna od njih je i Yahoo weather. Imas i Accuweather, koji mnogi ne vole sto se tice preciznosti.
BeWeather 2 Pro, koji nije besplatan ali kod te aplikacije imas i lokalne meteo stanice koje mozes da psotavis i da od njih dobijas prognozu vremena.

i tako sve do ios12 :)
ok ty
:D
 
e6ef86ba7d244300015ad3e45cbf03f8.jpg

Prebolest


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako nije loše? Za tih 13 sati je imao bar sat vremena background usage-a (ako ne i više) , tako da jeste lose.

Nema tu šta, uništili su bateriju sa iOS 11 u odnosu na 10.3.3.
 
Meni nikada ne ode u stanju mirovanja preko 2-5minuta za noc s toga ne bih rekao da je toliko lose. :)
 
To je sa tvojim korišćenjem i tvojim aplikacijama i tvojim podešavanjem. [emoji6] ko zna kako je kod njega?!
 
Ukljucen mu je vpn, verovatno i osvezavanje aplikacija u pozadini, a to zdere bateriju.
 
17449e45f391bcad8f43179022aee6f5.jpg

Ludilo, fon jednostavno nema batt.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
6h usage a imas jos skoro trecinu baterije, s'obzirom da ti je verovatno sve ukljuceno ovo je odlicno.Ne znam sta ocekujes.Uz to ti je i los signal sto dodatno trosi bateriju
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno