Šta je novo?

iPhone SE

Tacno to je jedina mana ali dobro zato je i cena manja. Mislim da su morali nesto da izostave, bolje to nego nesto ispod haube. :)
 
Poslednja izmena:
Zar niste do juce kukali kako vam je na 6su previse brz i da ne mozete da vidite pocetni ekran.
 
Po meni nece ovo postići neki uspeh. Mala je ovo sada dijagonala, pre 4god. je moglo da prođe, sada ne verujem, čak i ne vidim razlog da neko 5s zameni ovim.
 
Ivan i.....Kakav glup komentar, da covek ne poveruje.
 
Sigurno su dobro ispitali trziste pre nego sto su ovo izbacili, ma da realno im ovo nije toliko ni potrebno, ako neko hoce da predje sa 5/5s na nesto novije, a da bude sto manje dijagonala, jedini izbor su mu 6s I z5c. Za mene je 4inch malo, tu nema govora ali ima ljudi kojima je ovo ok
 
Jasna je namera Apple-a i lepo što su izbacili ovaj model. Cena je uveliko preterana ali oni i ne računaju na zdrav razum.
 
Meni je fascinantno da se uvek na vest o novom telefonu jave ljudi koje iphone ne zanima.Obavezno imaju neku svoju teoriju, vole da objasne i procene da li ce se nesto prodavati ili nece, da li vredi ili ne vredi.Ima ljudi kojima je 4 incha dovoljno i ne razumem zasto se oko toga polemise.Ja cu zameniti 5s za ovaj cim se cena stabilizuje.
 
Poslednja izmena:
Meni je fascinantno da se uvek na vest o novom telefonu jave ljudi koje iphone ne zanima.Obavezno imaju neku svoju teoriju, vole da objasne i procene da li ce se nesto prodavati ili nece, da li vredi ili ne vredi.Ima ljudi kojima je 4 incha dovoljno i ne razumem zasto se oko toga polemise.Ja cu zameniti 5s za ovaj cim se cena stabilizuje.

Upravo tako. Sve neki pametnjakovici sa androidima verovatno od 10", da naprave televizor kao telefon, kupili bi ga i na glavi nosili, samo da se ima sto vece. Mnogim ljudima ne treba ogroman erkan iz razloga sto im telefon ne sluzi za sminku vec za koriscenje, pozivi, poruke, mail, internet. Isto tako, mnogi ne vole telefon koji ne mogu da koriste jednom rukom. Takodje ne nose svi torbice i ne zele da imaju ciglu u dzepu.

Svakako ce se naci oni kojima ce ovaj telefon odgovarati. Oni kojima ne odgovara nece ni obratiti paznju na to sto je izasao, cekace 7icu. A sto se tice komentara, ne vidim razlog sto bi neko menjao 5s za ovo ili ovo je potpuni promasaj; niko vas ne tera da kupite. Pogotovo ovi koji nikad nisu imali iPhone. Ni ja ne vidim razlog sto bi neko uzeo 6 koji je po meni ruzan, al sta to nekoga kome se svidja briga?
 
Prešao sam sa 4,7" na 5" telefon skoro, i shvatio da mi je ovo previše. Do sada mi je ispao više od pet puta jer kako god ga uzmem nezgodno mi je. Da ne pričam o korišćenju sa dve ruke... Pri tom imam prilično velike šake. Ovaj iPhone deluje vrlo interesantno. Samo što kažu svi, da se smiri cena kroz par meseci...
 
Kako ne znam, ali meni sve ispod 4,7 premalo... 5 do 5,2 taman
 
Bespredmetna je priča da li je ovo premalo ili nije. Nekom jeste nekom nije. Ja sam bio spreman da uzmem ovaj SE ali sam mislio da će biti novi dizajn. Ovako mi se ne menja 5s za isti takav. SE je svakako munja, ali bez 3d touch-a i ne donosi ništa spec novo. Najverovatnije ću sacekati 7-icu pa ću birati između 3 modela.
 
Koliko je osetna razlika na iOS9 5s vs 6s, da li nesto postaje problem kod 5s? Vremenom ce se jos vise povecavati razlika, zbog rama najvise. SE bi cak trebao biti brzi od 6s u neki stvarima, manja rezolucija, a isti hardver. Dugo ce moci da gura nove sisteme, racunam bar 3-4 nova iOS-a bez drasticnog usporenja.

Uglavnom meni ovo deluje odlicno, bolje nego sto sam ocekivao. Kod 6/6s me koci izgled, a i za velicinu nisam siguran, nisam dao sansu vecim telefonima ali sam probao staviti u dzep, i to je prilicno lose. Kada bih morao nositi torbicu za telefon, ne bih ni imao telefon :). Tako da SE 64GB deluje kao odlicno resenje za duzi period i upgrade sa starih 4s/5.
 
jel zna neko da li ce moci da se nabavi u srbiji?
i da li postoji neki us based sajt sa kojeg moze da se naruci u srbiju?
 
mislio sam na regularnu kupovinu, ne preko operatora

ili neki us sajt koji salje u srbiju, posto cujem da ce u evropi biti skuplji
 
Pa iStyle ce verovatno imati u ponudi
 
Bakterija sabija, treba da je bolji od 6S sto je fenomenalno. Ja sam se najvise mucio sa mojim 5s zbog baterije. Sa 6s nema sansi da me izda, dan mora da izgura pa kolko god ga silovao
 
Poslednja izmena:
I ja tako razmisljam, to mi je jedan od motiva da zamenim 5s kome je vec 20 mecesi i baterija nije bas sjajna.
 
meni je jedini motiv da kupim ovaj telefon cena od 400$
ako postoji nacin da se nabavi po toj ceni ili po toj ceni+shipping javljajte kada bude
 
Do leta sigurno, tad i ja planiram da ga kupim.Sigurno necu placati ovu pocetnu cenu.
 
meni je jako zao sto ovaj iphone 4 koji imam jako sporo otvara aplikacije
kao da su svakim updateom aplikacije postale zahtevnije :/
 
^
Nisi procitao dobro :).

Inace cena kod madjara za 16gb je nekih 400 eura kad se vrati afa.
 
Nazad
Vrh Dno