»RSS Benchmark sajt

Strana 11 od 155 PrvaPrva ... 7891011121314152161111 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 151 do 165 od ukupno 2321

Tema: iPhone SE

Moderator Avatar korisnika leksa
        Na forumu od
        Aug 2000
        Poruka
        2.582
        Kamo sreće da je sve u displeju.
        Last edited by leksa : 01.01.0001 at 00:00

Banned
        Na forumu od
        Dec 2005
        Poruka
        6.973
        Nije, nije ni zaokružen proizvod posmatrano sjajan, ima dosna osnovnih mana. Kvalitet zvuka u toku razgovora uopšte nije za pohvalu kod apple (5s, 6 i 6s, dok je 4s imao sjajan zvuk dosta). Javiti se na viber kada je zaključan telefon treba nekoliko trikova, ne može da se isključi zvuk odlaze poruke na viberu, snimanje razgovora... to su sasvim normalne stvari na androidu za koje nisu potrebne egzibicije. I fali im dual sim telefon, sa tim kasne dosta.
        Da ne idem u off više, i dalje smatram da je sramota za prednju kameru, kao i da se ovaj model neće prodavati u nekim količinama vrednim pažnje. Budućnost će pokazati ko je bolje predvideo.

Member Avatar korisnika drgonzo
        Na forumu od
        Dec 2006
        Poruka
        3.522
        Citat Citiram korisnika: Ivan I. Pogledaj poruku
        Da ne idem u off više, i dalje smatram da je sramota za prednju kameru, kao i da se ovaj model neće prodavati u nekim količinama vrednim pažnje. Budućnost će pokazati ko je bolje predvideo.
        Definiši "količine vredne pažnje" da bi mogli da vidimo čija predviđanja su se ostvarila
        2015. su prodali preko 250 miliona ajfona (ne sećam se tačnog broja), od čega su ~30 miliona bili ajfoni sa ekranom od 4".

Moderator Avatar korisnika leksa
        Na forumu od
        Aug 2000
        Poruka
        2.582
        Citat Citiram korisnika: Ivan I. Pogledaj poruku
        Nije, nije ni zaokružen proizvod posmatrano sjajan, ima dosna osnovnih mana. Kvalitet zvuka u toku razgovora uopšte nije za pohvalu kod apple (5s, 6 i 6s, dok je 4s imao sjajan zvuk dosta). Javiti se na viber kada je zaključan telefon treba nekoliko trikova, ne može da se isključi zvuk odlaze poruke na viberu, snimanje razgovora... to su sasvim normalne stvari na androidu za koje nisu potrebne egzibicije. I fali im dual sim telefon, sa tim kasne dosta.
        Nisam siguran šta znaci "kvalitet zvuka u toku razgovora" ali nisam imao nikakav problem. Kao neko ko je audiofil prilično sam kritican prema kvalitetu zvuka generalno pa je meni kod svih mobilnih koje sam koristio, bilo android bilo ios, kvalitet zvuka u toku razgovora trivijalan. Ako nema nikakvih problema, ako sagovornika razgovetno čujem (i on mene), svrha telefona je ispunjena. Ne mogu zaista ni jedan telefon da izdvojim sa specijalno visokim "kvalitetom zvuka u toku razgovora". Hocu reci, ako je to zamerka onda je sve ok.

Sto se tice opaski za viber, to ide na adresu vibera, odn. softverske kuće koja isti pravi i razlike između integracija u ios odn. android.

Sto se tice opaske za prodaju SE, mislim da je ciljna grupa za ovaj telefon, korisnici koji nikako da mrdnu sa 5/4s i starijih modela. Tu je niža cena, poslednja generacija hardvera, kompaktan dizajn. Da li će neko sa 6/6s preci na ovaj model, verovatno ne, ili zanemarljiv broj. Da li će korisnici malih androida preci na SE, ako su zeleli premium telefon, a ne vole velike formate i nisu hteli da plaćaju za "full" iPhone, nije nemoguće da će povuci određen broj. Apple-u svakako nije cilj da ovim modelom bace u senku 6s već jednostavno da pokriju tržište. Shvatili su da ima poprilican broj ljudi koji nisu hteli da prelaze na 6/6s jednostavno zato sto ne vole velike telefone. Ovo je posebno primenjivo u USA, gde npr postoji još uvek veliki broj ljudi koji voli i koristi telefone na preklop i ti modeli se tamo i dalje prave i prodaju (kad je neko poslednji put u evropi video neki takav). Mislim da Apple jako dobro zna šta radi i da imaju dosta dobre procene koliko je potencijalno tržište i kolika će biti prodaja SE.
        Last edited by leksa : 01.01.0001 at 00:00

Banned
        Na forumu od
        Dec 2005
        Poruka
        6.973
        Količina pažnje, ne mislim da obara rekorde prodaje, ali da ne prođe kao 5c.
        Pod kvalitet mislim na kvalitet, sve! Neko se čuje dobro, neko se čuje katastrofa, nekog čujem jedva (ovo mi se obično desi ako zovem fiksni, a isti taj fiksni čujem odlično sa drugim bendom), ako je bučna sredina oko mene često ne čujem, nikog nisam čuo da kažem odlično da budem potpuno zadovoljan kao sa 4s (pod ovim ne mislim da pričam u studijskim uslovima) po ovom pitanju HTC i Samsung su iznad Apple. Ovo pišem iz iskustva, to nema na YT klipovima koji su na forumu postali neki novi antutu za e penis. Koristio sam 4, 4s, 5, 5s, 6 i 6s, koristio i imao, znam o čemu pišem, probajte S6, G4, HTC M8 i videćete razliku i koliko je konkurencija napredovala po ovom pitanju. Što se tiče mog sluha, skoro sam imao sistematski, sluh savršen.

Member Avatar korisnika probotzor
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        4.332
      7. Moja mašina
        • LAP: MacBook Pro 13 2015
        • INET: Kablovska
      8. Citat Citiram korisnika: leksa Pogledaj poruku
        Nisam siguran šta znaci "kvalitet zvuka u toku razgovora" ali nisam imao nikakav problem. Kao neko ko je audiofil prilično sam kritican prema kvalitetu zvuka generalno pa je meni kod svih mobilnih koje sam koristio, bilo android bilo ios, kvalitet zvuka u toku razgovora trivijalan. Ako nema nikakvih problema, ako sagovornika razgovetno čujem (i on mene), svrha telefona je ispunjena. Ne mogu zaista ni jedan telefon da izdvojim sa specijalno visokim "kvalitetom zvuka u toku razgovora". Hocu reci, ako je to zamerka onda je sve ok.

Sto se tice opaski za viber, to ide na adresu vibera, odn. softverske kuće koja isti pravi i razlike između integracija u ios odn. android.

Sto se tice opaske za prodaju SE, mislim da je ciljna grupa za ovaj telefon, korisnici koji nikako da mrdnu sa 5/4s i starijih modela. Tu je niža cena, poslednja generacija hardvera, kompaktan dizajn. Da li će neko sa 6/6s preci na ovaj model, verovatno ne, ili zanemarljiv broj. Da li će korisnici malih androida preci na SE, ako su zeleli premium telefon, a ne vole velike formate i nisu hteli da plaćaju za "full" iPhone, nije nemoguće da će povuci određen broj. Apple-u svakako nije cilj da ovim modelom bace u senku 6s već jednostavno da pokriju tržište. Shvatili su da ima poprilican broj ljudi koji nisu hteli da prelaze na 6/6s jednostavno zato sto ne vole velike telefone. Ovo je posebno primenjivo u USA, gde npr postoji još uvek veliki broj ljudi koji voli i koristi telefone na preklop i ti modeli se tamo i dalje prave i prodaju (kad je neko poslednji put u evropi video neki takav). Mislim da Apple jako dobro zna šta radi i da imaju dosta dobre procene koliko je potencijalno tržište i kolika će biti prodaja SE.
        ja imam android telefon od 5.5 inca...nadam se da cu uspeti da nabavim se po nekoj normalnoj ceni i predjem na njega
        savrseno mi odgovara ekran od 4 inca

Member Avatar korisnika el_patron
        Na forumu od
        Aug 2009
        Poruka
        2.108
      10. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 2600
        • MoBo: MSI Tomahawk MAX
        • RAM: 2x8GB Kingston Predator 3200MHz
        • VGA: MSI R9 270x OC
        • MON: Samsung BX2331
        • HDD: Intel 545S 256GB/Samsung SpinPoint F3 500GB
        • OPT: Samsung S223C/SATA
        • Case: Cooler Master 690 II Basic
        • INET: DSL
        • Ostalo: Inteli 3.0, Logitech G11, SS Qck+
      11. Citat Citiram korisnika: Ivan I. Pogledaj poruku
        Količina pažnje, ne mislim da obara rekorde prodaje, ali da ne prođe kao 5c.
        Pod kvalitet mislim na kvalitet, sve! Neko se čuje dobro, neko se čuje katastrofa, nekog čujem jedva (ovo mi se obično desi ako zovem fiksni, a isti taj fiksni čujem odlično sa drugim bendom), ako je bučna sredina oko mene često ne čujem, nikog nisam čuo da kažem odlično da budem potpuno zadovoljan kao sa 4s (pod ovim ne mislim da pričam u studijskim uslovima) po ovom pitanju HTC i Samsung su iznad Apple. Ovo pišem iz iskustva, to nema na YT klipovima koji su na forumu postali neki novi antutu za e penis. Koristio sam 4, 4s, 5, 5s, 6 i 6s, koristio i imao, znam o čemu pišem, probajte S6, G4, HTC M8 i videćete razliku i koliko je konkurencija napredovala po ovom pitanju. Što se tiče mog sluha, skoro sam imao sistematski, sluh savršen.
        Drugaru cale uzeo s6 edge da bi zamenio iphone 5s, on koristio dva meseca i batalio, kupio opet 5s i sad ce da uzme SE. Nervirao ga je android iako je pre iphone-a imao galaxy s3 duze vreme, ali dzabe kad skontao sta znaci koristiti telefon godinu dana bez bagovanja. Jedino sto je nahvalio jeste kameru i ekran koji su stvarno fantasticni, imao sam prilike da se uverim. Ostalo, meh

Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        4.332
      13. Moja mašina
      14. dobro stvarno ta prica da iphone 5s radi fluidnije i da manje baguje od s6 edge+ je ******stina...ako nista, decko je navikao na ios i to je to

ako je neki android telefon upeglan, onda je to s6

ali koliko vidim ovde, veliki broj nas ce kupiti se

pitanje da li ce madjarska imati dovoljno primeraka za sve

Member
        Na forumu od
        Jun 2008
        Poruka
        873
      16. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i7 7700HQ
        • RAM: 16GB DDR4 2400MHz
        • VGA: GTX 1050 4GB DDR5
      17. Gledam kod kolege Galaxy s6, zaista je upeglan do maksimuma, nikako kočenje i zastajkivanje nisam primjetio.... Jedino što za android ima masa užasnih štap i kanap aplikacija, ali tako je i sa applom.

Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        4.332
      19. Moja mašina
      20. zanimljivo je sto na oglasima trenutno moze da se nadje nov 6s 16gb za 600e, a za se traze 600 i 650

Moderator Avatar korisnika Djilkosh_Ns
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        25.391
        Srpska posla.

Inače šteta što nije bar 4.3"

Uz 4/s meni najlepši iPhone. Dobro je što su odradili kao 5s.

Member Avatar korisnika hsv.stoned
        Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        22.662
      23. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen™ 7 2700/LC-CC-120
        • MoBo: MSI B450 Tomahawk Max
        • RAM: Kingston HyperX Fury 2x16GB DDR4 @3200MHz (CL16)
        • VGA: Sapphire RX 580 Pulse 8GB GDDR5
        • MON: AOC I2481FXH AH-IPS
        • HDD: Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750AALS 750GB, 2 x WD Blue 10EALX 1TB
        • OPT: Samsung SH-222AB DVD/RW
        • Case: Cooler Master Mystique 632s Black & Silver | Cooler Master G550M
        • SND: FiiO E10K & DAC-X6 | Fostex TR-90| PreSonus HD7| ATH-CKX9 | SFR DT6|Sony MH750|Pioneer M390| 2.1 50W
        • Ostalo: Sony Xperia™ XZ2 | Logitech MK320 wireless combo/A4 R7 bloody
      24. I ja mislim da bi bio pun pogodak da su zadrzali ove dimenzije kucista a da je displej 4.3''.
        Sony XZ2 & ATH-CKX9/SFR DT6
        Spiral out, keep going

Banned
        Na forumu od
        Dec 2005
        Poruka
        6.973
        Citat Citiram korisnika: Sp!R1T Pogledaj poruku
        Drugaru cale uzeo s6 edge da bi zamenio iphone 5s, on koristio dva meseca i batalio, kupio opet 5s i sad ce da uzme SE. Nervirao ga je android iako je pre iphone-a imao galaxy s3 duze vreme, ali dzabe kad skontao sta znaci koristiti telefon godinu dana bez bagovanja. Jedino sto je nahvalio jeste kameru i ekran koji su stvarno fantasticni, imao sam prilike da se uverim. Ostalo, meh
        Da mu nije kupio kopiju?
        Toliko boldovana izjava nije realna. IOS i te kako zna da zabaguje i da zada probleme, samo što to neko ne vidi kao grešku ovde jer je platio telefon kao svetog Petra kajganu, što displej poblesavi pa ne možeš da se javiš, što kamera zatrokira (pogledaj 6s temu). iOS od v6 ne radi kako je radio.

Meni je 5s najlepši iP, pisao sam to nekoliko puta, 6/6s ni blizu. Tako da dizajnerski SE ne može da omane i išli su na sigurno.

Member Avatar korisnika Zuba1970
        Na forumu od
        Dec 2011
        Poruka
        2.021
      27. Moja mašina
        • CPU: Intel i3 3240
        • MoBo: ASRock Z77M
        • RAM: 8 GB DDR3
        • VGA: Bolje da nepisem smejacete se
        • MON: Samsung SyncMaster 943N Pivot
        • HDD: WD Blue 1TB i SSD Kingston 120 GB HyperX 3K
        • OPT: LITE ON iHAS120
        • Case: SilverStone Sugo SG02B USB 3.0 MicroATX
        • SND: zvucna karta na ploci
        • TV: Panasonic TX-P42ST60E
        • INET: DSL
        • Ostalo: Bezicni mis M510 i bezicna tastatura K270 Zvučnici Altec-Lansing VS4121, Canon S100
      28. Citat Citiram korisnika: Djilkosh_Ns Pogledaj poruku
        Srpska posla.

Inače šteta što nije bar 4.3"

Uz 4/s meni najlepši iPhone. Dobro je što su odradili kao 5s.
        ^
        +1

Member Avatar korisnika boki99
        Na forumu od
        Jan 2010
        Poruka
        887

iPhone SE

^ Slazem se. Danas sam nesto koleginici podesavao 4s odusevio se jer sam bio zaboravio kako je to dobar telefon. Dizajn je fenomenalan ta tezina ta robustnost taj metalni izgled. Pored njega moj ip6 izgleda ko najgora samsungčina plastična.
        Menjao boki99 : 30.03.2016. u 15:10

Strana 11 od 155 PrvaPrva ... 7891011121314152161111 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •