Šta je novo?

iPhone SE

Jel im bar 2 god garancija u tom precenjenom slucaju?
 
Mora da bude na svaki proizvod (osim nekih izuzetaka, potrošne robe itd.) kupljen u Srbiji 24m garancija.
 
Uzeo drug... upgrade mu je sa nekog trećerazrednog Samsunga (neka baš kršina bila). Čovek se ne može nadiviti.

Moj utisak je... bez iznenađenja. Zgodan za upotrebu i brz.
 
420€ u mts-u 16gb, morace uskoro i usijane glave po radnjama da olade..
 
iPhone SE 64GB

Kako se pravilno računa?

U kešu bih platio 52.200 RSD plus bih plaćao 24 meseca po 850 RSD uz tarifu Miks L, ili bih ipak plaćao 1.700 RSD mesečno (ne znam da li može popust ako se uzima telefon)?





Plaćaćeš mesečno 1.700 RSD + 2.175 RSD u narednih 24 meseca za Mix L paket, ukupno 3.875 RSD

Ja ću sa druge strane, za moj Mix M plaćati 1.400 RSD + 2.350 RSD mesečno u narednih 24 meseca, ukupno 3.750 RSD...osim ako ne podignem paket na L, što se razmišljam
 
Postoji li mogućnost da se plati 2.175 RSD ili 2.350 RSD x 24 jednokratno (oko 50.000 RSD) i da se onda samo plaća mesečno Mix paket?
 
^
Naravno da može

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
OK, hvala svima na odgovorima ;)
 
Do pre godinu dana to nije bilo moguce. Pitao jer sam hteo bas to da uradim. Mada, kod njih sve zavisi na koga naletis, kod jednog moze a kod onog za salterom pored ne moze.
 
A gde vidite gore navedenu MTS ponudu za 5SE?

Ja evo gledam ali ne vidim nigde da ga ima u ponudi kod MTS.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
I ja gledam, pa ne mogu da skapiram, imam box paket, a na drugoj strani Mix M, uzeo bih 64GB, a dao bih u kešu pare, a ili razgodio na koliko treba rata. Koliko po vama treba para za obe varijante?
 
Klikni da polje "REZERVIŠI iPHONE SE 64GB", otvoriće ti se strana i samo i prati uputstvo.

Izaćiće ti cifra 56.400 RSD uz Mix M paket koji imaš.
 
I dam 56.400 u kesu, a ostalo nastavim da placam koliko sam i do sada placao? Tako nekako dodje?
 
Ne znam da li može tako kao što si mislio, ali ne vidim nijedan razlog da ne platiš u celosti, a ne na 24 rate.

Ali, ako uzmeš telefon nema više popusta 50%, tj. ne plaćaš više 700 RSD mesečno, već 1400 RSD mesečno narednih 24 meseca koliko traje ugovorna obaveza.
 
Ok platicu u celosti, nije problem. Znaci onda gubim 50%?
Tako sam i mislio, platim u celosti i nastavim isto kao i pre da placam paket..
 
Da li ćeš moći u celosti ne znam, moraš da pitaš.

A 50% popusta gubiš svakako, ne može i popust i telefon, tako da cifra neće da bude ista kao što plaćaš do sada (ako koristiš 50% popust), već 2x veća.
 
Zar vam nije bolje da kupite onda telefon preko oglasa kad ga vec toliko placate odjednom a ne na rate (50+k) i zadrzite popust.

A prava prednost uzimanja preko mts-a jesu te rate, jer i da imas sav kesh zasto bi ga dao odmah kad imas rate.
 
Poslednja izmena:
Verovatno zbog cene.

Preko oglasa, doduše simfree, iPhone SE 64GB košta do 600 EUR, a ovako 460 EUR...120-130 EUR je razlika u ceni, pa za nekog ko je spremio novac, a već ima ugovor preko MTS-a ovo predstavlja razliku.
Opet, na rate kad se uračuna i gubitak popusta, telefon dođe nešto preko 600 EUR, ali na 24 rate, što opet ima svojih prednosti.
 
Ne treba zaboraviti ni dve godine garancije, što nije mala stvar.
 
Jeste al zato imas zakljucan telefon 2 godine sto nekima ne odgovara.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Onome ko ima ugovor sa MTS-om još dve godine (kao što to imam ja...ustvari, još 22 meseca) zaključan ili otključan, praktično je svejedno.
A i telefon se ne može uzeti bez postpaid ugovora, tako da ne vidim zašto to nekome ne bi odgovaralo?
 
Sacekajte malo, bice sigurno telefona po toj ceni, zakljucanih na mts/telenor/vip. Zasto gubiti 50% popusta na pretplatu? Zbog tolike nestrpljivosti?

Onda tebe telefon ne izadje samo to sto ga platis vec + 24x700 ukoliko koristite Mix M jer se gubi popust. Bolje sacekati jos nedelju, dve dana, nista vam taj telefon nece promeniti u zivotu za taj period, a ustedecete. Naravno ima ljudi koje zabole i to su za njih sitne pare
 
Kako bese ovi iz vipa su simfree?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno