Šta je novo?

iPhone SE

moje predviđanje je da će u telenoru biti barem 72.000 ,mimo paketa.
Znači u paketu playDuo 1595din će da košta oko 64.000

Hehe,kako sam ih namirisao_Ovi stvarno nisu normalni sa cenama

Kupovina preko operatera na najmanji paket nikada nije bila dobra opcija.Ne ulazim u to ko koji paket koristi ali ja nikoga ne znam da je ispod miks M.U tom slucaju i da uzmes na rate izadje oko 3000 din mesecno.

Da, zakljucani su na mts kad uzmes preko paketa.

Ja sam u oktobru 2014 uz paket KT500 uzeo iP6 za 630e na 24rate. Ako to nije povoljno,onda ne znam šta jeste (zanemarujem što je preskup,poredim sa ponudama kod drugih operatera,kao i u prodavnicama)
 
Poslednja izmena:
Hehe,kako sam ih namirisao_Ovi stvarno nisu normalni sa cenama



Ja sam u oktobru 2014 uz paket KT500 uzeo iP6 za 630e na 24rate. Ako to nije povoljno,onda ne znam šta jeste (zanemarujem što je preskup,poredim sa ponudama kod drugih operatera,kao i u prodavnicama)

I danas je tako , jeftinije je da kupiš 6s u mts ( kome ne smeta što nije sim free, jednog dana će biti :)) , nego u ovlašćenim prodavnicama
 
U Telekomu na Mix L ugovor na 24 meseca, cena uredjaja 39000. Sasvim povoljno
 
Nije mi jasno ko kupuje u lelenoru kad uvek odvale cenu i to za 100, 200eur skuplje...
 
Prevare ljude preko Telenor banke... Kao daju popust na pretplatu ako uzmeš tako telefon...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nisam mislio bukvalno prevara...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nisam mislio bukvalno prevara...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
OK :)

Telenor "vernim" korisnicima (tj onima koji imaju solidno velike račune) daje dodatne popuste, samo treba pitati i dogovoriti se. Meni su decembra davali skoro dzabe 6s uz novi ugovor od 24m ali ja sam hteo 6s PLUS i 12m. Na kraju smo se dogovorili za sasvim korektan iznos.

Nije pravilo već izuzetak ali sam zadovoljan jer jeftinije ne bih mogao nigde da prođem a račun već plaćam toliko pa plaćam.
 
Ne znam koliko ostavljaš para Telenoru, ali za tako nešto prvi put čujem... [emoji4]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Meni nije jasno, kako vi stalno kupujete telefone kod operatera? da li uvek uzmete novi broj? ili sta? na koju foru? Kako moze biti povoljno pretplata od npr 3000din i telefon?
 
Pa sve zavisi koliko minuta trosis mesecno takav paket uzmes. U svakom slucaju je bolje tako uzeti telefon nego za kes :)
 
Meni nije jasno, kako vi stalno kupujete telefone kod operatera? da li uvek uzmete novi broj? ili sta? na koju foru? Kako moze biti povoljno pretplata od npr 3000din i telefon?

ni meni nije jasno...3000 din je bezobrazno skupo za samo jednu uslugu kao sto je mobilna telefonija
 
Pa svako ima razlicite potrebe...previse ste subjektivni..ako tebi ne treba usluga od 3k dinara, veruj mi ima ih kojima treba i ona od 7k
 
Ne kazem za potrebe u vezi pretplate. Vec kako uspevate uvek, bar ja imam utisak da svakih pola godine ili cesce, uzimate nov telefon kod operatera. Izvinjavam se na offu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
vidim da ima kod nas po radnjama se za 489e

to je zvanicna cena u evropi

pravo cudo zapravo
 
Pa ili to, ili sacekati par dana pa videti ove od operatera
 
padaju lagano cene ovima iz madjarske...ima za oko 450
cekam da bude blize 400, pa da mozda uzmem onaj od 64gb za ove cene koje su sad za 16
 
Ne kazem za potrebe u vezi pretplate. Vec kako uspevate uvek, bar ja imam utisak da svakih pola godine ili cesce, uzimate nov telefon kod operatera. Izvinjavam se na offu


Sent from my iPhone using Tapatalk

4 broja, ako je UO fino raspoređena,eto ti nov telefon na svakih 6 meseci :)
 
Pa kolika je pretplata na taj nacin?


Poslato uz pomoc smart frizidera
 
Imas ljudi koji imaju poslovni broj od firme a ista im placa mesecnu pretplatu. To danas nije retkost.

Meni drugi racun placa firma, a uz broj (posto je visok paket) sam dobio i free telefon. Firma nije davala ali si u poslovnici mogao sam da preuzmes.

Dok moj broj placam sa 50% popusta i ne uzimam nikakve telefone. Svake godine u septembru/oktobru pazarim u EU novi iPhone. Prodam "stari", doplatim 100-150e i eto svake godine update.
 
Ja rezervisao kod MTS-a iPhone SE 64GB Spacegray, kupiću uz broj koji već koristim na 24 rate.

Cifra skroz na skroz okay, iskreno, jako sam prijatno iznenađen...nešto preko 450 EUR
 
Meni nije jasno, kako vi stalno kupujete telefone kod operatera? da li uvek uzmete novi broj? ili sta? na koju foru? Kako moze biti povoljno pretplata od npr 3000din i telefon?
Već su neki odgovorili :) U mom slučaju ja sam stalno na putu van Srbije i imam veliki trošak u romingu, minimum 40.000 dinara samo za pozive plus nekada moram data paket da aktiviram kada nemam izbora pa su mi mesečni računi, onako... poprilični. Tako da meni popusti na pretplatu i paketi ništa ne znače.

Potpisujem ugovor uvek na 12 meseci i kada god istekne zove me operator i nudi neki telefon da potpišem novi ugovor. Tu onda ide dogovor i uglavnom se nađemo na pola od onoga što oni daju i ja tražim :)
 
Pa dobro, onda i ja moram sledeci put potpisati ugovor na godinu dana. Imam u Telenoru onaj plus duo paket, ili kako se zove, i ja sam cesto u inostranstvu i kad sam u romingu pretplata mi bude duplo veca nego obicno. I nikad me nisu pozvali, ponudili, ili nesto slicno. No dobro. Znaci niste obicni korisnici :)
 
Zanimljivi ti vaši operateri u Srbiji kad se možete cjenkat ko na pijaci. Čuj nađemo se na pola puta. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Već su neki odgovorili :) U mom slučaju ja sam stalno na putu van Srbije i imam veliki trošak u romingu, minimum 40.000 dinara samo za pozive plus nekada moram data paket da aktiviram kada nemam izbora pa su mi mesečni računi, onako... poprilični. Tako da meni popusti na pretplatu i paketi ništa ne znače.

Potpisujem ugovor uvek na 12 meseci i kada god istekne zove me operator i nudi neki telefon da potpišem novi ugovor. Tu onda ide dogovor i uglavnom se nađemo na pola od onoga što oni daju i ja tražim :)

Nadam se da si svestan da bi recimo sa nekom internacionalnom data sim karticom i skypeom (i za dolazne i za odlazne pozive) mogao da prođeš 3-4x jeftinije...
 
Nadam se da si svestan da bi recimo sa nekom internacionalnom data sim karticom i skypeom (i za dolazne i za odlazne pozive) mogao da prođeš 3-4x jeftinije...
Jesam, svestan ali ne mogu da teram poslovne saradnike da me zovu na Skajp, neozbiljno je. Prvo veza nije kako treba veoma često, pogotovu dok sam u prevozu i putujem, drugo ne mogu domaće i iz okruženja koji nisu u EU (BIH, Crna Gora, Makedonija) da navodim na internacionalni broj ako koristim Skype broj jer je onda to njima skuplje. Komplikovano, a posao za sada ne trpi pa plaćam i ćutim :)
 
iPhone SE 64GB

Kako se pravilno računa?

U kešu bih platio 52.200 RSD plus bih plaćao 24 meseca po 850 RSD uz tarifu Miks L, ili bih ipak plaćao 1.700 RSD mesečno (ne znam da li može popust ako se uzima telefon)?



 
Ne moze popust i telefon.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
u istyle ce biti od 20. aprila po ceni od cca 540e za model od 16gb

peterase ga, ali to je istyle, sve su im cene takve
 
Nazad
Vrh Dno