Šta je novo?

iPhone SE

Idem sutra za sestru da uzmem...
 
Moras da stanes u red koji se vec napravio ispred radnje [emoji6]
 
Ja bih uzeo jedan SE po ovoj ceni ali sam u Nisu :(

Eh da je ova cena i za online kupovinu...
 
Ovo gore je čist marketing. ;)

Malo pre sam prošao pored, nigde nikog.

@TheCyA pa nije bg preko sveta.
 
Ako i ima red ne verujem da je zbog kupovine, pre zbog najavljenih poklona.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Reda, nema... Ugašeno sve. Čak sam mislio da se radovi privode kraju, medjutim izgleda da je sve završeno.

3 promoterke ali sa druge strane dele materijal, povodom otvaranja.

Inače cena za se, odlična.
 
@Marko J
Nije ali sam kasno video :)
 
I baš nemaš nikog u bg ;)
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Sad ima 500 u redu. Do kneza red. [emoji16]
 
Ja bio u prolazu pa reko da svratim, da uzmem nesto na popustu ali ovoliki red nisam ocekivao pa sam samo produzio
 
Isti slucaj. Mada ne verujem da je red na kasama
 
Najgore je sto u radnji ima fazon 10ak ljudi, pustaju po malo da bi napravili ekskluzivu i da bi se resili onih koji hoce samo da gledaju.
Razumem taj potez ali mogli su malo vise ljudi da pustaju.
 
Ako nekoga zanima iphone SE, cena od 35000 je i za porucivanje online preko sajta
 
Ajde neko ko zna - koji je nacin da znam da li ce SE imati iOS 9 ili iOS 10?
Jel svi 16 GB modeli dolaze sa iOS 9, ili samo oni proizvedeni pre negde 15.-25. septembra ili kad je bese bio iOS update :) ?
 
Ja porucio, hvala na obavestenju.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ustvari moze i ovako pitanje - jel zna ko da li je mozda ovaj 32GB u iStyle sa iOS 9?
 
Najbolje da pitas mikenzija.
 
^ne verujem...uzeo moj brat pre dva dana u Vipu 32gb i došao sa ios 10.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znam da je 32 GB mnogo manja sansa da je sa iOS 9, ali ne znam od kog datuma. Kontam da mikenzi zna sigurno, ali se ne javlja - mozda je u guzvi zbog ovog otvaranja :)
 
To ti i nije toliko bitno, i onako će svi da pređu na 11 čim ga budu "ispeglali" do kraja.

Edit: Mora da im prodaja "ide ko alva" čim su pustili popust i za online kupovinu. Ja sam danas gledao da poručim za ženu jedan ali je cena bila (sa nekim popustim) 40-45k DIN.

Inače telefon je super. Ja sa mojim od 16GB i 10.3.3 sam prezadovoljan.
 
Poslednja izmena:
Ma meni je bitno - treba mi iOS 9 uredjaj na koji mesec zbog testiranja Bluetooth LE za .framework koji outsource-ujem :) Imam iOS 10 i 11 uredjaje...
Ovako bi SE bio lepa kupovina, pa kada svi predju na iOS 10, 11 update ga na 11 i koristim ga :)
 
Zaboravio sam na taj detalj. :)

Edit: Ko daje drugu godinu garancije ovde? iStyle?
 
Poslednja izmena:
Nista, trazenje kod svercera pa ako ubodem nesto pre septembra proizvedeno, ako ne moracu opet iPad mini 1 koji sam imao pa poklonio... :/
 
Kupio danas 3 SE - a na Terazijama, sva 3 su došla sa 10.3.2 verzijom. Možda zavisi od boje uređaja pošto vidim da su neki na 10.3.1, uzeo sam 3 Gold komada jer su se beli rasprodali u roku od odmah :/
 
Najgore je sto u radnji ima fazon 10ak ljudi, pustaju po malo da bi napravili ekskluzivu i da bi se resili onih koji hoce samo da gledaju.
Razumem taj potez ali mogli su malo vise ljudi da pustaju.

Ma naravno brate da je to samo da bi napravili ekskluzivu, nije im ni na kraj pameti palo da oni mogu da rade sa 5 prodavca na npr. 25 ljudi unutra istovremeno.
 
Nazad
Vrh Dno