Šta je novo?

iPhone SE

@Vulle - Obavezno uzmi, ja sam prezadovoljna. Dosta ga koristim, imam tonu appova i do sada ni jedan bag. Sto je najvaznije, baterija super izdrzi, mada bi i duze trajala da ga ja ne koristim toliko. :D
 
Da se pohvalim da sam i ja vlasnik SE 64Gb od pre par dana. Verovatno ga ne bih ni uzeo, bar do sledeće god., da nisam na letovanju udavio 5S. :(

Anyway, baterija osetno duže traje u odnosu na 5S. Neke druge velike razlike ne primećujem, za ovih par dana korišćenja, mada se oseća da je živahniji na web-u.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
uzeo i ja, zamenio samsung s6, dobio sta sam trazio: manji telefon, ios, brzina i fenomenalna kamera.
 
Telefon je fantastičan i svakako ga preporučujem. Brzina, stabilnost... sve što treba je tu, a da ne spominjem veličinu koja je savršena. Taman za jednu ruku, a lako je kucati i sa dve - imam poveće ruke tako da ako meni nije problem, neće biti nikome.
 
Jel postoji nacin da se ugasi/upali zvuk softverski, odnosno, da ne moram da pomeram ono dugme sa strane stalno?
 
Mozes da iskljucis vibraciju u sounds ali mislim da ne mozes da menjas vibraciju/zvuk u opcijama.

Sta fali pomeranju dugmeta? Nikad lakse nije bilo staviti na silent
 
Planiram da uzmem iphone se u mts-u. Da li ce mozda u narednih mesec dana da padne cena? Posto je izasao iphone 7, mislim da bi cena za ostale uredjaje trebalo da ide na dole.
 
Nov je model, ne vidim sto bi padala...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Planiram da uzmem iphone se u mts-u. Da li ce mozda u narednih mesec dana da padne cena? Posto je izasao iphone 7, mislim da bi cena za ostale uredjaje trebalo da ide na dole.

Malo teže...

Inače, telefon je odličan, koristim ga već par meseci, nemam neku zamerku na rad.
 
meni na ovom telefonu ne radi airlaunch

da li neko ko nema ios 10 moze da proveri da li njemu radi?
 
Gde ste vi kupovali svoje SE, i jel može neka preporuka?
 
Isrbija forum, mobilni svet, kupujemprodajem

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Sve to znam, mislio sam na nekog konkretnog, pouzdanog prodavca
 
Ja sam uzeo u sklopu ugovora u mts-u, na 24 rate, 64GB verziju, izašao me istu cifru kao da sam ga uzeo za keš preko oglasa.
 
ja sam uzeo u vipu uz nova 2 tarifu model od 16 gb cim se pojavio...izasao oko 330e dok je na oglasima u to vreme bio oko 450e
 
Ja sam u Telenoru, tako da bi to zahtevalo prenošenje broja kod drugog operatera a onda ne bih imao nikakve pogodnosti kod plaćanja tipa rate, bar mi je tako objasnio prodavac na štandu. Zato i gledam oglase, ili iStyle. Jeste skuple 100 e ali imaju rate i sigurna je kupovina. Nikad ništa nisam kupovao preko oglasa a znam dosta prevara, uključujući i jednog mog poznanika, pa nisam baš siguran... Izvinjavam se zbog off-a, tražim savet.
 
Pa sve su ti rekli... Ja sam svojevremeno kupio 6icu običnu na kp, sve je prošlo valjano. Ali ti je uvek rizik. MTS Telenor i osatali su ti sigurniji al dosta skuplji.
 
Da,jeste rizik. Dobra stvar je da iphone-i imaju omu fabričku garanciju od godinu dana, od dana aktiviranja, koja vazi gde god da je uzet

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ja sam uzeo 64GB u VIP-u, najjeftiniji su, telenor je najskuplji. Jos jedna bitna stvar, VIP telefon je sim-free, ostali nisu.

Telefon uzet kod operatera ima 2 god. garancije.
 
Ja sam u Telenoru, tako da bi to zahtevalo prenošenje broja kod drugog operatera a onda ne bih imao nikakve pogodnosti kod plaćanja tipa rate, bar mi je tako objasnio prodavac na štandu. Zato i gledam oglase, ili iStyle. Jeste skuple 100 e ali imaju rate i sigurna je kupovina. Nikad ništa nisam kupovao preko oglasa a znam dosta prevara, uključujući i jednog mog poznanika, pa nisam baš siguran... Izvinjavam se zbog off-a, tražim savet.

Ako te zanima znam prodavnicu u kojoj je gold od 64gb 480 evra. S druge strane, znam i pouzdanog čoveka od koga sam ja uzeo telefon ako želiš kontakt...
 
Da li ste podigli sistem na 10-ku i kako vam se čini na SE-u?
 
Ja jesam i za sada je super. Nikakvih problema nemam, sistem je brz. Jedino mi se baterija malkice brze smanjuje, ali od kada sam instalirala iOS10 samo cackam telefon, pa bice da je do toga. xD


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Leti :)
 
Ako te zanima znam prodavnicu u kojoj je gold od 64gb 480 evra. S druge strane, znam i pouzdanog čoveka od koga sam ja uzeo telefon ako želiš kontakt...

Može, pošalji pm. Još se dvoumim, nije da mi treba novi telefon, nego baš želim da promenim malo Android posle 5 godina...
 
Da li ste podigli sistem na 10-ku i kako vam se čini na SE-u?

Ja licno ne vidim ubrzanje u odnosu na iOS9.
Dal' je to placebo pa ljudi imaju ekstremna ubrzanja - ne znam, ali telefon je brz na obe verzije sistema.
Ovaj rise to wake nema uticaja na bateriju koliko sam primetio, potrosnja energije je izgleda malo smanjena u odnosu na ios9.
Barem neki moj licni utisak.
 
Ja licno ne vidim ubrzanje u odnosu na iOS9.
Dal' je to placebo pa ljudi imaju ekstremna ubrzanja - ne znam, ali telefon je brz na obe verzije sistema.
Ovaj rise to wake nema uticaja na bateriju koliko sam primetio, potrosnja energije je izgleda malo smanjena u odnosu na ios9.
Barem neki moj licni utisak.
Rise to wake mi se jako dopada jer štedi Home dugme :) U početku mi se činilo da troši brže bateriju, ali je verovatno sistemu trebalo da odradi svoje, tako da je sada, manje više, jednako kao i pre. Žao mi je jedino što nije long press implementiran tamo gde je 3d touch, a sve kako bi se opravdala kupovina sedmice - bez potrebe, verujem.
 
Nazad
Vrh Dno