Šta je novo?

iPhone SE

Super radi SE sa ovom beta verzijom iOS12.
 
Poslednja izmena:
Ajde to nego sto telefon radi veoma brzo... neke app ucita brze od ipx... znam da tu rade eco jezgra i da isti tada stedi batt ali opet lepo je ovo videti i ako je pojeo duplo vise batt ( mada wear je 87%) na tom se
 


Neverovatno je koliko bela ustvari vuce na crvenkastu kada je ukljucena true tone opcija na X-u,to tek primetim kada ga stavim pored nekog drugog telefona,bas se brzo navikne covek. [emoji1] U nekim uslovima stvarno bude dosta prijatnije za oci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Staklo bilo koje, a masku koja ti se svidja.
 
Da li skidate case(masku) kad slikate u uslovima slabije vidljivosti ? Cini mi se da sa case slabije slika tada.
 
Ja danas menjao P10 lite za iphone SE star nepuna 2 meseca. Ovo mi je prvi iphone. Zadovoljan sam kako radi, sve extra samo što se tiče funkcija zaostaje za androidom a čak sam primetio da nema nešto što ima windows 10. Ali dobro sve u svemu prezadovoljan sam telefonom, veličina je idealna. Hteo bih da pitam nešto, verzija sistema je 11.4, mogu da apdejtujem na 11.4.1. Ali sam nešto video na netu da ima greške. Da li apdejtovati ?
 
A ja i dalje razmisljam da kupim SE.
Jel ovo znaci da ako na primer pukne staklo, zamena baterije ili nesto slicno nema zamene dela za taj telefon koji se vise ne proizvodi?
Ovo pitam jer ako bih kupovao koristio bih bar 3-4 godine.
 
Poslednja izmena:
Nikad se ne menja deo menja se tel i bice ih na lageru koliko volis i dalje postoje zamenski 5s...
 
Hvala ti nisam znao za to.
 
Ja sam uzeo pre neki dan SE, za sluzbeni nema boljeg aparata trenutno.

Sent via Huawei P10
 
Ok je ali ne bas tako sjajna, iphone 6s (nova batt stavljena pre 5 dana u istyle) je gori, ipad pro bas bas veliko razocarenje... na znam... sta da kazm, cak i ljudi koji rade servis i istyle kazu vrati na 11.4.1 oni su takodje nezadovoljni baterijama i vec vratili na 11...
 
E bas bezveze :smash: Meni je i 11.4 bio baš baš loš pa sam se vratio na 11.3.1.
 
10.3.3 keva :D
 
Sto bi drugar rekao ios 12 je brzi od ios 10.3.3 ali je brzi i po pitanju autonomije :-D
 
Kvalitet razgovora meni deluje standardno - ni posebno dobro, ni posebno lose. Kvalitet muzike je za moje potrebe vrlo dobar do odlican mada ja nisam neki audiofil. Koristim Beats EP slusalice i potpuno sam zadovoljan.
 
Meni je ista baterija na 11.4.1 i na 12.0 na iPhone X.
 
A kakvo ti je iskustvo kada je zvuk prilikom razgovora ili slusanja muzike sa slusalicama? Ako naravno slusas muziku.
Zvuk na slusalici jako tih, neubedljiv. To je i glavna mana telefona. Zvuk na slusalicama, razgovor, muzika odlican. A zvuk na zvucniku je takodje tih, doduse sasvim solidnog kvaliteta.
 
Ocisti malo slusalicu... moguce da ti je zato jako tih. Tisi od 7 jeste ali od 5s i tih starijih nije pogotovo da bih to napisao kao manu telefona... isto vazi za spikerfon ocisti mrezicu... mnogi kukaju na zvuk ip7 dok im se ne ocisti skrama.
 
Poslednja izmena:
Ocisceno sve i dzaba
 
Nazad
Vrh Dno