Šta je novo?

iPhone SE

U setings-general-iphone storage mi stoji na tipa viber zauzima 13 giga? Vidim da mi viber vuce ajvise baterije? Dal izbrisati pa opet instalirat ili sta?
 
Pobrisao sve i oslobodio oko 25giga sa ostalim aplikacijama

Prepostavljam da ti je Viber napunio telefon slikama i klipovima.
Idi u opcije od Vibera i nastimaj da ti nista ne stavlja u foto album i neces vise imati tih problema.
 
Namjesteno kao i brisanje podataka svaki mjesec. Edit evo opet 3gige zauzece
 
Poslednja izmena:
Kod mene opet ista stvar treci put vec. Iskljucio se jer je pokazivao da je baterija totalno prazna i da treba da ga punim. Posto sam bio u gradu nekako sam uspeo da ga upalim gde mi je pokazivao da je baterija na 10% i da ukljucim LPM. Uradi to ali se telefon opet totalno ugasio. Dodjem lepo kuci stavim ga na punjac a on pokazuje da imam 37%. Koliko je inace i bilo pre nego se gasio. BH je 96%.
Od hladnoce i vetra bi bilo suludo da uzrok kada sam iP6s pre nekoliko godina koristio na Kopaoniku na mnogo nizim temperaturama. Iskreno ne menja mi se baterija jer je telefon star godinu i po.
 
Poslednja izmena:
A sta ti pise u “Peak Performance Capability”?
 
"This iPhone has experienced an unexpected shutdown because the battery was unable to deliver the necessary peak power. You have manually disabled performance management protections".
 
Epa zato sto si ugasio performace manager ti se i gasi na hladnom. Mada 6S koji je imao iste simptome se i sa ukljucenim power managment ponasao lose ne mogu da se setim dal se bas gasio ali imao je te padove od po 15-20-30% odjedared. Ja mislim da je ta baterija za zamenu iako je health visok.
 
Hvala nisam znao za to. Bateriju bas ne bih menjao ako ne mora.
 
Poslednja izmena:
To ti je do hladnoce. Drzi ga na toplom ispod jakne i ne vadi na minus i moci ce... meni se desavalo da po hladnom spadne baterija skroz i stavim na grijanje i ona se vrati...
 
Pa kako od hladnoce a 2 stepena bilo. A na Kopaoniku bio dobar minus a nisam imao problem sa baterijom kod iPhone 6s. Isti dzep (spoljni) koristio za oba telefona.
 
ovaj je hladan sam od sebe jos kad je zima napolju... ali ako ti je slaba baterija onda jos vise na hladnjoci gubi
 
Poslednja izmena:
Pa kako od hladnoce a 2 stepena bilo. A na Kopaoniku bio dobar minus a nisam imao problem sa baterijom kod iPhone 6s. Isti dzep (spoljni) koristio za oba telefona.

Ja ga zimi nosim sa futrolom..leti je skidam.. Dakle ako imas futrolu neku stavi je..pomaze malo u tom cuvanju temp tel.
 
Meni se SE ne gasi na hladnoci ali imam novu bateriju...
 
Jesu li tacna ova pisaanja po medijima da bi SE2 trebao krajem marta da se ozvanici?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pise se na sve strane o tome, navodno ce se zvati Iphone 9...

Huawei P30
 
  • Like
Reagovanja: M J
Izvinjavam se na nekrofiliji - kapiram da pise negde u threadu ali ne nalazim pouzdanu informaciju.
Cekah SE mk2, izgleda da mi je van budzeta pa sam uzeo prvi SE 128Gb, trenutno na njemu je iOS 12.3.1 - koliko sam video 13ca je no no ko zeli da prezervira bateriju.
Da li je 11ca bolja za tu namenu, koliko vidim downgrade s 12 na 11 je moguc valjda pa da li mi se isplati ili da ostanem na 12.3.1?

Hvala. :wave:
 
Koji je bolje iOS za autonomiju baterije, 12 ili 11?
 
To macko, hvala. :wave:
 
Po mom misljenju ios 10.3.3 je imao bolju batt od 9.3.5 ipad pro 9.7 sa ios 9.3.5 drzao je 15h usage a 10.3.3 19 pa cak i 20 u zavisnosti od koriscenja... po mom misljenju ios 10.3.3 je jedan najkompletniji ios ... nije savrsen, ali je izuzetan....
 
Da li vrijedi prodati Mi 9 SE i kupiti ovaj telefon. Oduvjek sam bio fan apple i compact telefona tako da mi je ovaj interesantan. Jedino sto mi se ne svidja baterija, imam utisak da je na xioamiju mnogo bolja.

Da napomenem telefon bi me kostao 400 e.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
10.3.3 kod mene, izdrži ceo dan, tj. moje korišćenje se svodi na pozvive, email, Safari, TT za forume, poneki YT i Viber. Tu su i ostale app ali se ne koriste non-stop.

Viber je potpuno neoptimizovan, pogotovo za video pozive gde zna da mi "usija" bateriju ako pričam duže. Sve sinhronizacije su uključene, kao i Health app u poslednje vreme (usedeo sam se za ova dva meseca, pa rekoh da pratim malo aktivnosti :D).
 
Poslednja izmena:
Ja sam pre 7 dana kupio nov SE (2016), ali je dosao sa preinstaliranim ios 13. U pitanju je zamenski model dobijen od operatera, proizveden sredinom oktobra 2019. Cisto da ako neko bude kupovao u istoj varijanti da zna da je iOS 13 vec instaliran. Ja pre kupovine nisam znao sta da ocekujem po pitanju iOS-a koji ce biti na njemu.
 
Kakva je baterija kod iOS 13.5?
 
Nazad
Vrh Dno