Šta je novo?

iPhone SE

Baterije slabe vremenom i potrosna su roba ja ne znam sto se cudite toliko. Nijedna baterija nije 2 godine 100% i onda samo crkne, slabi vremenom i to je to. Ipak, imam sjajno resenje problema. Nisam u zivotu usao da gledam kakva je baterija dok god telefon ispunjava moje uslove: punim ga uvece i koristim preko dana.

p.s e da, punim ga na njegov punjac, na punjac od ipad 3, na punjac od 6s, na uticnicu iz IKEA lampe samo stavim njegov usb kabl, i punim ga na neki Blackberry adapter koji mi se nadje priruci - ukratko telefon ko telefon, promenicu ga za 2 godine i hocu da me sluzi a ne da ga sluzim. To je moja filozofija vec neko vreme i zivot je mnogo laksi, generalno potpuno drugacije posmatram te IT stvari sad i pre 5-10 god, valjda to dolazi sa godinama pojma nemam :d


Nisu godine, nego imaš više para nego pre. ;)
 
Poslednja izmena:
Haha mozda, ne znam, ali generalno ne vredi gubiti zivce oko gluposti.
 
poz ljudi, treba mi savet...trenutno sam na x compact i dal je ok vreme da ugrabim priliku preko mtsa ima za moj paket SE za 252e ?
Da li je vredno prelazenje i dal je ok na temu future proof ?
to sto je jos manji od mog je samo prednost..
 
Samo napred...se je odlična mašina,a obzirom da preferiraš te male telefone, nije da baš i imaš izbora ;)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Samo napred...se je odlična mašina,a obzirom da preferiraš te male telefone, nije da baš i imaš izbora ;)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

plasi me samo kako ce da radi i da se ponasa na ios 12...sada sve lepo gura zakljucno sa 11.2.5 msm truba mi da uzmem fon koji ce da uspori za 20% posle 2 update-a..
i jos ta jbn ugovorna obaveza od 2 god :)
 
Druže niko tebe ne tera da radiš update. Evo i sestra ima SE službeni, sluša me i drži na ios 10 i super je zadovoljna.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Kod svakog je drugacije sto se tice update na SE. Ja uvek radim update i nikad nikakvih problema. Baterija mi uvek drzi dobro kao i ostale funkcije. Kako se kome zapadne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jok bre 399 ce biti znaci racinaj oko 420 u pocetku 450e kod preprodavaca za 32gb model ali racinaj da ce pasti na 380 do septembra :)
 
Jok bre 399 ce biti znaci racinaj oko 420 u pocetku 450e kod preprodavaca za 32gb model ali racinaj da ce pasti na 380 do septembra :)

ali ja imam "stav" da za fon u ludilu ne bih dao preko 300e osim ako nije iphone 8 ili sl :))
tako da ovo bi me sluzilo ili dok ne pade cena xz1 compact ili se 2 na 280 recimo :)
 
Moja naveca zamerka SE-u je prednja kanera i ekran ... ekran je jako los kada je izlozen direktnom suncu... sve ostalo je ok cak i nedostatak 3D touch-a moze da se prezivi ali bilo bi mnogo lepo da ga ima ja sam navikao na precice :)
 
Moja naveca zamerka SE-u je prednja kanera i ekran ... ekran je jako los kada je izlozen direktnom suncu... sve ostalo je ok cak i nedostatak 3D touch-a moze da se prezivi ali bilo bi mnogo lepo da ga ima ja sam navikao na precice :)

znam al ja sada gleda mda predjem za xperie x na nesto jos manje ili bar u tom bangu...ne vidim nista bolje od appla a i nema na trzistu nista sub 5inch.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni na se fale jaki stereo zvucnici.
 
To sto si ti nasao 8 za 500 i to zakljucan ne znaci da su svi 500 i da se mogu naci druga stvar locked mts i telenor ip7 su 330-50
 
270nov sinfree he bio pre par meseci covek je imao 10 na stanju... najjeftiniji u tom trenutku je bio 265 nov.. zato mi je smesno da ljudi za polovan traze preko 200evra to je ludost
 
270nov sinfree he bio pre par meseci covek je imao 10 na stanju... najjeftiniji u tom trenutku je bio 265 nov.. zato mi je smesno da ljudi za polovan traze preko 200evra to je ludost

nazalost više nema tog za 270 da je simfree... da ima crni, danas bih uzeo i cekao xz1c da padne cena na sub 300 ili se2 pa ko prvi ☺️
 
Trebalo bi, ako misle da ga prodaju.Ovo je potpuno besmislena cena a nije mi jasno da stave stariji hardver, u prvi SE su stavili tada najjaci.Naravno, ako se ovo ispostavi tacno.
 
ljudi, nasao sam kombinaciju u nekoj divljoj radnjii, pa me zanima koja je toleranciija u prviih godinu dana na mrtve pixele, ako slucajno ima 1 ili vise ?
jel u istyle prihvataju i menjaju odma ?
 
zasto predvidjas mrtve piksele? ako je telefon nov sanse da imas mrtav piksel je 1:1000000000
 
Nazad
Vrh Dno