Šta je novo?

iPhone SE

Pa objasnite coveku da su 5s i SE dva razlicita telefona i da je velika razlika izmedju njih.

Momci to mi je jasno ko dan...

Moze li neko odokativno da kaze koliko ce jos SE da bude podrzavan? ....Ok procitao gore....
 
Poslednja izmena:
Momci to mi je jasno ko dan...

Moze li neko odokativno da kaze koliko ce jos SE da bude podrzavan?

Nezahvalno pitanje.

Ako IOS 13 ne bude podrzan, onda ce sigurno biti poneka aplikacija koja nece raditi. Mada vecina aplikacija podrzava barem prethodnu verziju-dve OS-a.

Takodje, zbog hardvera, postoji verovatnoca da ce sve vremenom raditi sporije - u zavisnosti koliko je koja aplikacija zahtevna.

Sustina je da svako kupuje nov telefon svakih nekoliko godina. Svi proizvodjaci hardvera i softvera se zajedno trude u tome.

Koristim SE dok god radi. Kad bude zezao, razmisljacu onda koji. Volim taj mali format. I to mi je preveliko. :)
 
Isto i ja. Koristicu ga dok kod moze jer i ja volim taj manji telefon (presao sa iP8 na SE). Osim naravno ako ne izbace neki telefon tipa 4.7" ili sl. Sto je izgleda u domenu SF-a.
 
Ako možda neko želi ovu zaštiti za ekran meni se nešto ne svidja, ima sa strane kao neki ram alu. Na poklon naravno.
2581673b39743e911995fb4bd60a751c.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel stavio neko ios 13 betu na se? Kako se ponaša?


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Ti?! [emoji56]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa ne stižem da ubacim karticu. Moraću danas da nađem vremena. Mislio sam da već neko koristi nekoliko dana pa da znam sta da očekujem.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Očekuj da ćeš da mažeš po ekranu u pokušaju da odradiš swipe koji ne postoji [emoji23][emoji23][emoji39]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Zato što imam i xs pa sam se odvijao od home dugmeta. [emoji4]


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Da li se jos nekome desilo, da fon nece da se puni. Nije prasina, nije usb. (Probao u radnji sa novim punjacem, reko ako je to, najmanji problem). Pre nego sto je prestao da se puni, morao sam nekoliko puta da ukljucim, iskljucim, da bi poceo da se puni. i tako u poslednje vreme, do danas. Da nevolja bude veca i fon se ispraznio.
 
Nosio bi ga kod Macole, sta mogu da ocekujem? Imam ovu nasu garanciju, kupljen u Gig*****.
 
Uuu pa top miran si... dobices nov tel 99% nosi u istyle...
 
Daj Boze.. Ne znam da li bi mi zamenili, jer imam sitno ostecenje sa bocne strane na cosku. :/ Tj. na gornjem cosku, na ivici. Ne primeti se odma, ali kad se zagleda. :/ Skeptican sam.
 
Ne brini ako nije ostecenje to koje je prouzrokovalo kvar, zamenice... ne sekiraj se... a mozda je i zaprljan ko ce ga znati :-D
 
Ja kazem da nije prasina, ALI, opet ne mogu ja da vidim, to sto oni mogu da vide. :D Nosicu ga onda na Terazije...
 
Jel da pisem u onu temu za servis, ili on covek radi na Terazijama, pa samo da banem? Pa kad gotovo, gotovo..'


edit: sad sam video temu... Rezervisao sam termin.
 
Poslednja izmena:
Eto, sve si uradio, ne moram ja ništa. Gigatron račun je inače validan i kod nas.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li se jos nekome desilo, da fon nece da se puni. Nije prasina, nije usb. (Probao u radnji sa novim punjacem, reko ako je to, najmanji problem). Pre nego sto je prestao da se puni, morao sam nekoliko puta da ukljucim, iskljucim, da bi poceo da se puni. i tako u poslednje vreme, do danas. Da nevolja bude veca i fon se ispraznio.
Ko te terao da napustiš meizu :p

Sent from my p20 lite using Tapatalk Pro
 
@FM Balkan, hahaha, djavo :D Ali zabagovao nikad nije i ne zalim nijednog trenutka, sto sam presao na iphone SE. :banana:

Na srecu, sve je kako treba sad. Bio sam u servisu, bilo je do prljavstvine. I uspeo i da zakasnim na termin.. Ali su mi izasli u susret. Sve bilo gotovo za 2 minuta. Svaka cast na usluzi. Sad je sve kako treba. :)
 
Da li još negde može da se nađe nov SE? Mislim na prodavnice ili proverene prodavce na KP. I koja je realna cena?



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Video sam par novih na KP, cena im je išla od 250 do 300 evra. Pogledaj, možda još uvek nisu prodati.
 
Bogami on jos drzi cenu.
 
Pritom izaslo ipod touch za losijim hw-om od SE (sve osim cpu gde je a10 ali spusten klok te daje iste rezulteate kao a9 u SE negde je cak SE brzi...) po ceni od 200e

Prednosti SE:
Mogucnost pozivanja
Touch ID
Kamera 12 mpx sa mogucnosti fotkanja u RAW, 4k video

Po mom misljenju ovo vredi tih 50e koliko je skuplji SE.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno