Šta je novo?

iPhone SE

Voleo bih da oni koji me pozivaju ne dobijaju znak zauzeca, vec da telefon normalno zvoni kao u Silent modu. U podesavanjima pise Silent nigde ne stoji Reject, zato mislim da je bug.

Ti bi hteo da u DND modu telefon zapravo zvoni ali se ne čuje? Tj. da onaj koji poziva ne dobije odbijen poziv.
 
Voleo bih da oni koji me pozivaju ne dobijaju znak zauzeca, vec da telefon normalno zvoni kao u Silent modu. U podesavanjima pise Silent nigde ne stoji Reject, zato mislim da je bug. A i na SE od mog druga radi kako bi trebalo. Verovatno pogadja samo neke serije, mozda se vrati u normalu kada predjem na 11.1

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Pa imaš silent mod za to već :d
 
Verovatno je navikao tako na androidu. Istini za volju, na androidu je ova opcija daleko bolje resena jer filtrira kontakte kroz sve aplikacije. Omiljene propusta i telefon svira, dok za ove ostale bude kao da je utisan.
 
Može, stavi one koje za želiš da ti zvoni telefon u favorite numbers i podesi DND da zvoni kada oni pozovu.

U opcijama za DND, deo Allow Calls From: Favorites. Tada zvoni ili vibrira (ako si podesio dugme na vibraciju) kada te oni zovu.
 
Ne može, čovek je lepo napisao šta želi. Ne želi da "ostali" koji nisu u favoritima dobijaju ton zazeća, već da njima zvoni, ne da ljudi misle da im odbija poziv namerno.
I mene ovo nervira na iOS sa DND.
 
Poslednja izmena:
Izuzetno glupo resenje to sa odbijanjem poziva.
 
@Ivan I.: Ja ga onda nisam dobro razumeo.

Nikada mi nije ni palo na pamet, niti mi se ko žalio, da DND odbija pozive.

Meni je bitno kada ga uključim da telefon ne zvoni, sem za one kojima je to omogućeno. :)
 
Sad sam prvi put probao tu opciju i takođe odbija pozive, ne utišava ih. Ja bih voleo da nije na Silent modu, da mi sve pozive mutira a ne odbija, sem favorites za koje bi trebao da zvoni telefon.
SE 10.3.3.
 
Ta opcija postoji vec godinama i nisu je menjali pa mi nije jasno kako odjednom niko ne zna kako funkcionise.

Ni meni se ne svidja sto odbija pozive kao da vi sami odbijate umesto da pusti da zvoni u silentu, ali tako je namesteno oduvek ako se ne varam.
 
Te glasine su odavno, u svemu tome je cudno da izbace telefon sa "zastarelim" hardverom.
 
Fejk i ... Mali je skok u performansama kad je rec o special edition jabuci.
 
Ja sam ubedjen da se SE 2 nikada neće pojaviti. U najboljem slučaju neka ~4.5-4.7” verzija iphone-a X (ili kako se već bude zvao), ali i to ne skoro.
 
Ja sam ubedjen da se SE 2 nikada neće pojaviti. U najboljem slučaju neka ~4.5-4.7” verzija iphone-a X (ili kako se već bude zvao), ali i to ne skoro.

Pazi, nije nekakva insajderska informacija (da ne pomisle ljudi da glumim takvog ili slicno). Kolega iz Indije kaze da je Apple jako dugo pregovarao tamo sa njima, i da ih je vlada Indije iscedila ko kamen da otvore tamo postrojenje za proizvodnju SE uredjaja koji se za sad tamo delimicno sklapaju. On tvrdi da se tamo prica uveliko da ce se praviti i naslednik SE u tim postrojenjima. Oni kao trziste retko mogu priustiti premium model, (izuzev malog procenta bogatih) a tamo ce po njegovoj prici novi SE biti priustiv i siroko prihvacen. Cela ova njegova prica mi je nekako imala logiku, osim ako ih Apple ne ispali i pocne da sklapa nesto drugo u tim postrojenjima koja su izgradjena tamo.
 
Click byte .... želje , cestitke i pozdravi
 
Ovo kada bi napravili, sa malkice vecim ekranom, verujem da mu ne bi bilo ravnog. Ne bi postojala alternativa za one koji hoce manji ekran
 
Ovo bih kupio na keca.
 
Dal je iko sa ip7 presao na SE kakav je utisak nakon prelaska? Interesuje me u performansama, i sta vam najvise nedostaje kod SE osim veceg ekrana, meni to i ne igra neku ulogu... Dal SE ima rise to wake opciju?
 
Ima Raise to wake.
Radi isto kao 6s pa za jos maaaalo bolje, tj brze, za nijansu. Verovatno zbog manje rezolucije ekrana.
Bateriju drzi duze (cini mi se).
Sto se tice poredjenja sa 7 to ne znam.
 
Osim sto je manji (nekome i prednost), ekran je i lošiji, tj ispranije boje. Baš primetno kada se koristi posle 6s ili 7.
 
Meni odgovara manji tel trenutno me mnogo nervira sto mi smeta u dzepu, samo me interesuje sta gubim sve... ako je drasticna razlika mozda sacekam se2018 videcemo pocele su cigle opaaasno da mi smetaju mogu misliti sta bi bilo sa plus modelom :-D
 
Gubiš i 3DT ako si navikao na njega.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Samo za swype na tastaturi i cellular na settingsu nigde vise ne koristim 3D touch i dalje nema neku vecu primenu... videcu ako dobijem neke normalne pare za
7 prodacu ga...
 
Nazad
Vrh Dno