Šta je novo?

iPhone SE

Sad iPhone i vise nikad

Jesi li ti siguran da ti nisu "uvalili" nešto u toj "nekoj" radnji?

planiram sutra da uzmem iphone se u nekoj radnji..kaze da je vakum pakovanje, zanima me ako je mrtav pixel ili neka dr anomalija, jel imam prava u istyle da zamenim za nov ?
naravno u prvih godinu dana ?

Mislim da je ovo ključno. :D

Ništa nisi dobro razumeo.
 
Nešto se izgleda ne razumemo...pa imaš usage skoro 6h i još imaš baterije 25%-30%! Pa šta ćeš bolje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sa ios10 mi je usage bio preko 10h i oko 35-40h stand by. Eto, to je bolje


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Slažem se da je na ios10 bilo bolje sve ne samo baterija.
Ovde se priča da baterija “ne postoji”, a izdrži ceo dan bez problema uz aktivno korišćenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nešto se izgleda ne razumemo...pa imaš usage skoro 6h i još imaš baterije 25%-30%! Pa šta ćeš bolje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ti ne znaš njegovo korišćenje. Možda je imao 3 sata muzike u pozadini, pa nabio usage? Možda ima uključen stalni background refresh za tipa rezultate, pa mu pravi usage u pozadini.

Usage ne znači da je telefon aktivno korišćen.
 
Pa vidis li zadnje dve slike sto je okacio.Nije ispustao telefon iz ruku i za sat vremena mu je otislo 10% baterije.
 
jeste, i onda ti za sledeci sad ode 40% baterije... tako i meni
kao da imam najgori kinez, a ne ajfon kada je u pitanju baterija

odem da ke*am i za 10 minuta na 9gag ili na fejsu mi ode 15 posto baterije
 
  • Like
Reagovanja: M J
uvalili su mi u radnji i to je to


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa vidis li zadnje dve slike sto je okacio.Nije ispustao telefon iz ruku i za sat vremena mu je otislo 10% baterije.
Skoro sat i po standby-a. Sat vremena usage. Znači može biti da je radilo nešto u pozadini. Tako da ispuštao je telefon iz ruke.

Problem je što se ovde ne može dokazati ništa. Niko ne zna njegovo korišćenje. Apple je kriv sa to što ne uvede kao na Androidu da ima prikaz za bateriju. Nikad ne znaš šta ti troši bateriju, jer se nabija usage, a ne znaš ni da li si ga koristio baš toliko ceo dan.
 
2131db9ab57cfd316b00fcdb9e48579c.jpg

hahahahahha sve bolje i bolje.pa da mi je fake iphone,ne bi imao ovakvu batterju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo mi je zadnji put da ti odgovaram.Ti se bas trudis da ukljucis sve zivo i da teras neku svoju teoriju pri tom uopste ne citajuci sta se pise.
 
Pa nema potrebe da ga drzi non stop ukljucenim :) imam adblocker u safariju i vrsi posao vise nego dobro :)
 
Ovo je na nivou sistema, za aplikacije isto. Inace jedva da i trosi bateriju. Skoro isto kao i reklame koje se prikazuju.
 
I kod mene radi fino adblocker bez vpn
 
Nije baterija sjajna ali nije ni toliko losa. Da si presao sa 3310 pa da te i razumem sto govoris da nema bateriju, al ovako... Koji si telefon koristio pre ovoga?
 
x compact
on ima sjajnu batt osim kada se ukljuci bt, tada je bolji za oko 20% od se, sto i nije neki uspeh, bez BT ima skroz ok.
a pre njega nexus linije koje su imale isto krsh batt...ali kao se u zivotu nisam imao fon
 
Pobogu, ne spamuj. Konstantno uključen VPN dosta više troši bateriju i isključi sve u background app refresh za sve aplikacije.
 
Spamujes druze i to vec 5-6 strana.Ljudi koji se razumeju ti objasnjavaju sta i kako treba da uradis ali ti teras po svome.
 
Uh, mene su od super zadovoljnog korisnika (i batt i brzina i stabilnost) doveli do toga da sve vise zelim da menjam se. A odgovara mi u potpunosti zbog velicine i ranije, svega ovog u zagradi.

Od kada sam na 11, batt osetno slabije, pogotovu sada na niskim temperaturama, secne vrlo cesto, pogotovu kada ozlazim se vracam na main screen iz liste app u pozadini koje rade. Animacija nije glatka nego kao da ‘’drhti’’ levo desno dok se vraca na main screen. Kada idem na share na imessage zabode, bilo da je slika ili link i cekam da ga otvori u poruci bez preterivanja jedno 5sec i od svega najgore, ne uspem da posaljem. Samo zavibrira i kada odem i uporuke stoji badge ! I message failed. Mora copy/paste url direkt u poruku. Itd...
 
Stavljen 11.3, telefon radi manje više isto. Nije da sam imao prblema s njim i na 11.2.5, ali rekoh da probam. Baterija rekao bih izdržljivija, da napomenem da kod kuće imam loš signal i često se menja sa LTE na 3G.

Pogledajte prilog 247814
 
Reci kakva je munja od telefona :p Na kojoj verziji si ga ostavio?
 
11.2.6 kupio sam ga sa 11.0.3 radio je lepo sa 11.0.3 ali nema potrebe kada ne jurim jb :) telefon je bozanstven :)
 
Baterija je izuzetna... neman zamerki na telefon zaista odusevljen kako nosi ios 11.2.6

TSMC A9 APL1022 procesor je unutra :) ne znam dal postoje sa samsungovim... :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno