Šta je novo?

iPhone SE

Imaju sto posto neki fazon sa ios11

Ti bi trebao da si na iOS 12 ako su ti menjali bateriju, ako dobro razumem. Ako vec nekim slucajem nisi, kao sto moze nekad, posto znam slucaj gde je na iPhone 6 menjana baterija u Apple Store-u i ostao je i dalje na iOS 9, onda uradi clean install na iOS 12.
 
Kada menjaju batt ne diraju sw. Osim ako tel nema nekih problema. A on je na ios 12od bete koliko se secam.
 
Probaj restore bez bekapa mozda ti se popravi situacija... ja restore na SE nisam radio tacno od 11.2.1 sve bete gura od tad i radi fantazija
 
Moj poceo da se gasi i restartuje nenornalno. Cak i unutra kad sam. Jednom se restartovao sa 28% baterije i kad se upalio pise 10% [emoji848]
Odneo u iStyle, nasli panic logove i gresku sa baterijom/naponskim delom i zamenuli mi uredjaj, cekam sada da stigne drugi.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Na šta je sve potrebno obratiti pažnju kada se kupuje polovan SE (preko kupujemprodajem)? Podrazumeva se provera IMEI-a pre nalaženja(mada se sada uglavnom prodaju uređaji koji više nemaju garanciju), da li je iCloud otključan i baterija. Da li se može prepoznati ako je menjan ekran nekim neoriginalom?
 
Mozes videti po kameri koja je obicno pomerena toliko da skoro pomislis da se nista nece videti na fotkama :-D na originalima nema teorije to da se desi. Uzmi nov sad simu dz :-D
 
Nov može da se uzme povoljno preko operatera uz određen paket, ali meni paket nije potreban. A na kupujemprodajem onaj od 32 gb je oko 270e (mada nisam baš sigurna koliko su to baš novi telefoni). Polovni su do 150-170, hajde da kažemo.
 
To za ekran ne verujem da je tačno. Meni na iP6 ima kao polu mesec na kameri a ekran nikad nije menjan. SE nov ima i za 220€ da se nadje, možda i manje


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ti za 220 nisu novi a za kameru je tacno 100% taj polu mesec ti je dvostrana traka tebi je kamera i dalje u mestu na 6 samo se to lepilo pomera... u garanciji dobijes novi tel za to i to nema veze sa SE :-D
 
Mozes videti po kameri koja je obicno pomerena toliko da skoro pomislis da se nista nece videti na fotkama :-D na originalima nema teorije to da se desi. Uzmi nov sad simu dz :-D

Nema da se nadju novi eventualno po neki roze boje.
 
Pa da, i meni je čudno što ih još nude nove. VIP ih nudi, ali samo do isteka zaliha, ali meni naprosto nije potreban paket, samo uređaj. Zato i jurim polovan, a tu se mora biti oprezan.
 
Pa treba biti oprezan da... ali svakako idi licno da vidis tel...u sustini proveri na kucistu imei da li se poklapa sa plocom, drugar je kupio 5s u kucistu od SE :-D eto i to se desava ... kada ne zove nikog sa sobom :-D
 
Tema je iPhone SE, a ne gde da kupim telefon i koga da reklamiram. Ko postavi linkove za oglase dobija nagradne poene.
 
Drugarici je ukraden ovaj telefon, i ugasen je trenutno, uglavnom je odustala od njega. Sada planira da uzme isti pa je interesuje da li moze da se uloguje na taj stari icloud i povuce podatke na novi telefon? Koliko mi je rekla, upaljena je bila sinhronizacija i sve je na cloud-u (proverila preko PCja valjda). Nisam na iph od ios 8 ispadoh iz price skroz [emoji3]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Jel mora ceo display da se menja ili se možda kablovi otkačili?
8f23082650536564d684c692631ecea6.jpg
d53c568f3f3a31e0187019d70abe29f5.jpg
04fc0c56d8d1e7c7a60bc3206e427455.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pa sto ne probas da povezes konektore ponovo?

Meni smrdi da je ostecen flet po tim straftama ali probaj nista ne gubis...
 
Poslednja izmena:
Sve verzije su Out of stock?
 
Jeb*te. Nov iPhone za 90€ [emoji50]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
3b71d96a62591f808b16f8cd33ef7d58.jpg

150$ 128GB i 100$ 32GB ?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
O Bože, kako ga stavili skontao sam da je ta cena


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno