Šta je novo?

iPhone SE

Dobro ne znam ako mislis da je dobro oscisceno i ako je od kada je bio nov tako tih onda je to to... na SE moja zamerka je prednja kamera i mozda malcice sporiji tid... sve ostalo je izuzetno :)
 
Zvuk na slusalici jako tih, neubedljiv. To je i glavna mana telefona. Zvuk na slusalicama, razgovor, muzika odlican. A zvuk na zvucniku je takodje tih, doduse sasvim solidnog kvaliteta.


Koliko sam razumeo lose se cuje kada se sa nekim prica normalno kada se prisloni telefon na uvo dok kada se prica sa nekim preko slusalica ili kada se slusa muzika onda je ok?
 
Ovo pitanje sam mnogima postavio i samo par njih je to navelo. Uglavnom ostali nemaju problema sa razgovorom ili slusanjem muzike preko slusalica. Cudno ja to nisam imao kada je iP6s u pitanju. Da nije mozda do hardvera problem.
 
I mene smara taj sporiji tid (mozda ga iskljucim). Dobro ne moze sve da bude idealno.
I jos nesto meni je sasvim ok slusanje muzike. Kao i razgovor sa sagovornikom. To je ono sto je bilo potencirano kao mana. Ja za sada tu ne primecujem neki problem.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, kako se SE pokazao posle više godina korišćenja?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Savrseno :-D danas sam treci put u zivotu snimao video zapis sa njim (filmic pro app 24fps i digitalna stabilizacija) iz ruke pa ja sam se odusevio... nisam ocekivao ovako kvalitetan video... HW i dalje ima jake misice i ios 12 kao i sve app nosi kao od sale... health batt na mom tel je 84% izgura mi dan 3g /wifi... kod mene je 12.1b1 ios sto i nije tako lose takve upotrebe oko 4.30sot... bas zanimljiv malisa :) a evo imamo novog korisnika od pre neki dan koji je presao sa ip8 pa ce ti dodati svoje misljenje :)
 
Cek polako samo da se malo uigram. Napisacu utiske. :D
 
Hvala, veliki sam ljubitelj pametnih telefona ali do sad sam imao samo androide...i sad imam dva flegsipa ali me nekako onaj kockasti dizajn i kompaktna velicina kod SE neodoljivo privlace :) inace o fluidnosti iOS-a ne treba ni pricati...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Dizajn i kompaktnost su i mene privukli ka SE-u.
 
Mali zverko ubija sa FILMIC Pro na njega nakačim iPad sa Filmic Remote i onda na velikom ekranu tj. iPadu kontrolišem parametre i kadar :) za kraće snimke odlično ali meni uglavnom za timelapse videe taj komplet koristi ;)
 
Telefon je vrh i bice mi zao kad budem morao da ga menjam. Ne znam ni za koji da ga zamenim? Nista ispod sedmice, jel?
 
Osmica bi bila najbolja zamena za se, ako ne smisle ništa pametnije
 
SE je jedan od najboljih telefona koje su napravili. Jeftin, a vrhunski telefon. Izuzetno kvalitetan, a nov sad kosta 200 evra sto je smesno. Ne bi se postideo ni pred nekim flegsipovima po brzini rada.
Steta sto opet ne izbace ovako nesto.
 
A znas sta me odusevljava 12.1 beta 1 baterija je fantasticna na SE... performanse odlicne...
 
Baterija ima oko 750 ciklusa (proverio na coconutbattery), i imala je jednom ono da ne moze da isporuci dovoljnu voltazu (snimao se klip od 30min, i bas kako se zavrsilo snimanje klipa, on se resetuje) - osim toga baterija radi manje-vise isto kao prvog dana (kupljen nov u UK kad je izasao), iako pise health 85%.

Vredi li se ulagati 30e da se zameni baterija dok traje jos ona ponuda u Macoli? Kakvi su tamo po pitanju kvaliteta menjanih baterija, i kako to da iStyle naplacuje 20e vise, a obe prodavnice potpadaju pod authorised service centre i moraju da honoruju onaj $29 USD deal do kraja godine?
 
Baterija ima oko 750 ciklusa (proverio na coconutbattery), i imala je jednom ono da ne moze da isporuci dovoljnu voltazu (snimao se klip od 30min, i bas kako se zavrsilo snimanje klipa, on se resetuje) - osim toga baterija radi manje-vise isto kao prvog dana (kupljen nov u UK kad je izasao), iako pise health 85%.

Vredi li se ulagati 30e da se zameni baterija dok traje jos ona ponuda u Macoli? Kakvi su tamo po pitanju kvaliteta menjanih baterija, i kako to da iStyle naplacuje 20e vise, a obe prodavnice potpadaju pod authorised service centre i moraju da honoruju onaj $29 USD deal do kraja godine?

I mene zanima zbog cega tolika razlika hmm


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zamenio pre par dana bateriju u Macoli, za 7 doduse. Tolika je guzva da za 10 minuta koliko sam cekao dijagnostiku i ostalo doslo petoro ljudi da menja. 660 ciklusa za godinu i cetri meseca, 83% healt, kod zene 84% ali samo 350 ciklusa.

Macola mi je uvek bila bolja za servis od istyla i jeftinija.
 
Poslednja izmena:
Da li se danas isplati kupiti ovaj telefon,6s,6s plus svejedno?Da li ih je pregazilo vrijeme ili jos uvijek mogu da rade fino?
 
Vreme ne moze da ih pregazi. Moze samo los update iOS-a ako to dozvolis
 
Nazad
Vrh Dno