Šta je novo?

iPhone SE

Pocelo je da mi se desava da mi telefon izgubi 20% u airplane modu preko noci. Ranije je gubio 1-2%. I baterija mi se generalno od tad trosi nenormalno brzo.
 
Poslednja izmena:
Imao sam identicne simptome na iphone 6 i dijagnostika je pokazala da je baterija za zamenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
baterija je nova, stavljena u decembru kroz program zamene baterija, 98% kapaciteta trenutno
 
Pocelo je da mi se desava da mi telefon izgubi 20% u airplane modu preko noci. Ranije je gubio 1-2%. I baterija mi se generalno od tad trosi nenormalno brzo.

moguce u2 cip


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ne znam odgovorice mikenzi inace moze i cip da se zameni ali je zeznuto treba valjda smd lemilica i duvaljka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uradili su mi dijagnostiku preko support aplikacije, kazu da ima warning kod baterije i da moram da odnesem uzivo da pogleda neko. Ne znam da li imam garanciju na tu zamenjenu bateriju kroz progam zamene baterije.
 
Jel ubacivao neko nove baterije u iphone tj. kakva su vam iskustva ?
Dal dobro drzi ili je to presipanje iz supljeg u prazno?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ubacio u 6icu, radi sve kako treba.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jel ubacivao neko nove baterije u iphone tj. kakva su vam iskustva ?
Dal dobro drzi ili je to presipanje iz supljeg u prazno?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Presipanje iz supljeg u prazno. Baterija mi je bila na 88% fabrickog kapaciteta, ubacena nova kroz program zamene baterija i nista bolja nije bila. Mozda nesto minimalno. Meni je trajanje baterije unisteno jos kad je izasao ios11, ne bi nuklearni reaktor pomogao.

Inace sto se tice mog problema, presao sam na ios13 betu i nije mi se trosilo 20% nocu, ali je bagovao telefon opasno, pa sam uradio restore preko itunes na najnoviju oficijalnu verziju i za sad ni tu ne trosi preko noci. Ne znam sta mu je bilo onda i dalje imam sve iste aplikacije i sve sto sam imao kada se desavalo.
 
Razmisljam bas dugo da uzmem ovaj telefon samo zato sto obozavam dizajn 5-ice, a pogotovo sad kaad moze da se nadje za oko 100e [emoji2]
Sta mislite o kupoviniovog telefona u 2019. ?
Naravno uzeo bi polovan kojem je battery health 97%

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ne znam moj brat je imao iPhone SE, meni je ono zaista kao igracka neka sad, Tamagochi.. Presitno je sve, zaista premali ekran za 2019-u godinu.. "Prigusena" slika nekako, a i slike iz kamere su mu jako zaostale za trenutnim kamerama..
 
Za te pare teško da ima sa tako dobrom baterijom.
Što se tiče telefona evo treću godinu ga rabim i jako sam zadovoljan.
Verovatno ću dogodine u ovo vreme da ga menjam, pošto će još samo iOS 13 da stiže kao update, 14 jok.
 
Ja sam zadovoljan sa ovim telefonom koristim ga kao primarni. Ove godine u februaru povećao je potrošnju baterije ali to mislim da je zbog novog softvera.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne znam moj brat je imao iPhone SE, meni je ono zaista kao igracka neka sad, Tamagochi.. Presitno je sve, zaista premali ekran za 2019-u godinu.. "Prigusena" slika nekako, a i slike iz kamere su mu jako zaostale za trenutnim kamerama..

Kakve veze ima godina i velicina telefona :)? Zavisi sta mu je bitno. Ja ne vidim razlog za veci telefon, svejedno ne gledam filmove na njemu, vec da je sto prakticniji i da mi sto manje smeta. Ako koristis tablet ili veliki telefon pa pogledas SE deluje premalo, ali to je samo prvih minut zbog navike/prelaza, posle postane normalno. Ja za dzabe ne bih nosio po dzepovima te velike telefone, ili da moram torbicu dodatnu zbog telefona.

@vladimir022
Radi savrseno SE sa poslednjim iOS 12. Uzimaj. Meni je idealna tezina/velicina, ne vidim razlog za veci telefon. I baterija je dosta ok na SE.
 
Kakve veze ima godina i velicina telefona :)?

Kako nema, promenio se nacin koriscenja telefona sad i pre 7 godina kad je bila aktuelna ova velicina ekrana.. Sve je smesno, gledanje slika, YT, zgodan je samo za kuckanje mozda ali ajde da po tome merimo smartfone u 2019-oj..
 
Kako nema, promenio se nacin koriscenja telefona sad i pre 7 godina kad je bila aktuelna ova velicina ekrana.. Sve je smesno, gledanje slika, YT, zgodan je samo za kuckanje mozda ali ajde da po tome merimo smartfone u 2019-oj..

Ko ga koristi kao tablet/laptop - treba veći.

Meni je kao telefon, kamera (odlični snimci), viber i čuda - idealan. Staje lako u džep, koristi se jednom rukom.

Nepraktični su mi veći. Ne znam koji uzeti kad ovaj crkne.
 
Takođe, savršen mališa. Ja ga koristim već treću godinu i to mi je primarni telefon.

Još uvek mi je na iOS 10.3 verziji i tako će da ostane.

Za sve je sposoban, ne "štuca" ni malo, niti je usporio s radom.

Verovatno ću da ga menjam kad Apple izbaci telefon bez notcha.

Samo, teško za 100€ da nađeš primerak koji valja.
 
ja sam stricu nasao mint se 32GB sa 10.2.1 cini mi se za 110 ali ima jednu manu :-D Roze :-D

E sada ono sto sam primetio da je odziv losiji na 10.x ALI baterija je bar za 30% bolja :-D i ako moj telefon sa ios 12.1.2 ima novu bateruju zamenjenu u istyle-u sa 45ciklusa a njegov SE 450 ciklusa i 87% health :-D oba su TSMC :-D
 
Poslednja izmena:
Kako nema, promenio se nacin koriscenja telefona sad i pre 7 godina kad je bila aktuelna ova velicina ekrana.. Sve je smesno, gledanje slika, YT, zgodan je samo za kuckanje mozda ali ajde da po tome merimo smartfone u 2019-oj..

Jeste lepse gledati veci ekran, tablet pogotovo. Ali ne mislim da se nesto promenilo, isto je u poslednjih desetak godina od kad je krenuo 3.5inc. Gledao sam YT, slike, igrao igre itd, sad se mozda u vecoj meri gleda YT ali opet. Stvar prioriteta, ne bih trpeo telefon ceo dan zbog 1h koriscenja u te svrhe.
 
To kao da kazes isto je koristiti komp na 15" monitoru i na 27" recimo, naravno da nije.. Sve je mnogo ugodnije, lakse, pa i brze.. bukvalno isto vazi i za telefone, dokle god ne osecas razliku u dzepu a stvarno se ne oseca, bas glupe price to za dzep posebno, bukvalno isto koji god telefon da stavim :)
 
Meni je bogami osetno komforniji se u odnosu na sve drugo, pocevsi od drzanja u ruci pa do komfora u dzepu, cucanja, vezivanja pertli itd dok je tel u dzepu... ulazak u kola sa plus modelima je nemoguca misija...
 
ukvalno isto vazi i za telefone, dokle god ne osecas razliku u dzepu a stvarno se ne oseca, bas glupe price to za dzep posebno, bukvalno isto koji god telefon da stavim :)

Ok onda ako tebi odgovara, ne znam kakve to dzepove imas :).
 
Posto ranije nisam nesto koristio radio preko aplikacije TuneIn Radio primetio sam da kada pustam radio stanice kao i kada pustam video klipove preko VLC player-a da se telefon zagreva cak i kada nije u ruci vec u dzepu od pantalona. I nisam siguran ali mislim da mi se baterija brze prazni (Battery Haelth je 97% a telefon star godinu dana). Da li je to normalno? Inace imam iOS verziju 12.0.1 Da li mozda treba neku drugu aplikaciju za telefon da koristim?
 
Valjda su napokon shvatili da ima ljudi koji ne vole da nose cigletine kao sto su Xr ,11,11 Pro Max....
 
Kako ovo moze biti Iphone SE2 ? Po tekstu bih rekao da je Iphone 8s
Da sve to stave u iphone SE i promene izgled (manji bezeli, otisak ispod displeja), e to bi bio Iphone SE 2.
Recimo ovako nesto maxresdefault.jpg

Ali kao i uvek Ipohne prodaje iste telefone pod drugim imenom
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno