Šta je novo?

Battlefield 1

da znate bas je brza igra, ne znam sto tako lete po terenu :D
 
Sto se mene tice i ako je brza, sad bar snajpanje ima da zahteva bar malo razumnog skila. To je oduvek bio smor u ovakvim igrama na velikim mapama. Sad ajde i manej vise u BF4, ali ono kampovanje po krovovima u grupama i sl.. Doduse i tamo se leti ali opet, ovo je ww2, nema previse uzvisenja.
 
Mene strah da ovo nije previse nahajpovano samo i da kada izadje bude njesra.. Mozda treba sacekati jos malo pa kupovati.. Graficki mi deluje lepo ali brzo i nekako kruto, nzm da l je igra igrana na konzolama ili sta, neki delovi igre su bas losi.. Inace ceo koncept mi je primamljiv, nadam se da ce biti extra, kupovina je sigurna samo videcemo tacno kada. :)

Sto se tice brzine gameplaya, isto je kao i u cetvorci, ni meni se ne svidja toliko ali sta znam.. Nzm da li samo meni igraci deluju retardirano po mapi kada se gleda iz ugla sa visine, nzm tacno kada, valjda kada menjas spawn point ili vec sta, nekako mi nije fluidno.. :D
 
^Nije ti to battlefield.
 
Hvala bogu najzad se može preskočit/popet na 2 metara zida
 
Vidim, svi tako olako zaboravljaju propast zvanu Battlefield 4. A kada je na ovom forumu tako, gde se okupljaju ljudi sa stotinama sati u kvalitetnim naslovima, koji umeju da prepoznaju kada ih neko vuče za nos, šta se onda čudimo što marketinška i hajp mašinerija rade posao sa širokim narodnim masama.


Nakon BF4, mogu da izbacuju ne znam kakve trejlere i gejmpleje - verovaću tek igračima koji su proveli 7-10 dana sa Battlefieldom...
 
Hardlajn je veci fejl a to je poslednji BF. Ni Battlefront nije bio bog zna sta a Mirrors Edge je prosek. Realno, EA nije izbacio stvarno dobru igru dugo, dugo vremena ali marketing cini svoje.
 
Sta je toliko fejl u BF4 osim sto su mape duplo losije od BF3?

Steta sto su istripovali da moraju da menjaju nesto odnosno citav vek razlike.. svi su kao nostalgicni za WWI odjednom. Umesto da poboljsaju mehaniku, kolorit i grafiku priblize malo vise realnosti i urade ponovo sjajne mape poput Gulf of Oman, sad ko zna da li ce ikad vise izbaciti moderno ratovanje.. Sledeci je verovatno americki gradjanski rat.
 
Sta je toliko fejl u BF4 osim sto su mape duplo losije od BF3?

Steta sto su istripovali da moraju da menjaju nesto odnosno citav vek razlike.. svi su kao nostalgicni za WWI odjednom. Umesto da poboljsaju mehaniku, kolorit i grafiku priblize malo vise realnosti i urade ponovo sjajne mape poput Gulf of Oman, sad ko zna da li ce ikad vise izbaciti moderno ratovanje.. Sledeci je verovatno americki gradjanski rat.

Pa BF4 je postao igriv tek najkon 2-3 godine peglanja. Do tada ti se smuci igra a najveci problem i jesu mape. Ja upalim battlelog, prelistam mape i onda ga ugasim. Nista mi se ne igra osim šangaja a i ona se izlizala do besvjesti jer se igra od bete.

A DICE ima problem vec pola decenije da napravi pristojne mape tako da ne treba ocekivati da ce se po tom pitanju nesto promjeniti u BF1. Do sada vidjeno mi se svidja ali najvise jer je cijela igra osvjezenje u odnosu na zadnja 4 naslova.
 
Poslednja izmena:
BF 4 jeste bio haos u pocetku, ali kasnije (doduse dosta kasnije) je dosta toga sredjeno. Sta znam, nije na nivou trojke, da ne govorimo o nekim starijim, ali opet sasvim ok igra. Uzeo za 20$ osnovni+dlc pass na popustu, ne bi mi bilo zao ni da sam platio 2-3 puta vise (znaci skoro pa punu cenu).
Ako govorimo o terminu propast, to je Hardline. Onaj battlefront nije vredan novca za koji trenutno ide, ali na nekom popustu uz koji dlc po slicnom principu kao gore, sto da ne, nije nesto, ali opet nije ni katastrofa kao Hardline. Bar meni nije, ono sto sam odigrao u beti.
 
Poslednja izmena:
Ova mapa slicna kao mapa u Day of Defeat. Inace, treba da uzmu koncept DODa i to je to.
 
Kakav mio objective glasic. Kao da detetu od dve godine treba da cisti usi ili obrise nosic
 
Jeste hipi,al nije toliki must hawe now.....posle 6-12 meseci će se kupiti,isto ko ćetvorku :p
taman da se ispegla,da dođe koji dlc,više mapa i to je to
Meni jedino smeta izbor oružija,kontam da će ih biti malo....a ašova i bajoneta mali milion,al taj mod nevolim
 
Vidim, svi tako olako zaboravljaju propast zvanu Battlefield 4. A kada je na ovom forumu tako, gde se okupljaju ljudi sa stotinama sati u kvalitetnim naslovima, koji umeju da prepoznaju kada ih neko vuče za nos, šta se onda čudimo što marketinška i hajp mašinerija rade posao sa širokim narodnim masama.


Nakon BF4, mogu da izbacuju ne znam kakve trejlere i gejmpleje - verovaću tek igračima koji su proveli 7-10 dana sa Battlefieldom...

Ja jos od bf3 ne verujem trailerima, toliko ih oni naprave mocnim, da ti se cini kao da je neki film... Nahajpuju, kad izadje smor.
Ko npr kad je bio novi mod sa tenkovima, jedva sam ceko da izadje, igrao 4, 5 puta...toliko
Sacekacu par dana pa posle uzimam, na bf4 sam se zeznuo posle toga nisam ni planirao na hardline
 
Poslednja izmena:
Meni ovo odlično izgleda, osveženje nakon toliko modern/future naslova. Nepre****v mi je zvuk dolazeće artiljerijske granate.

Jedino što malo kvari utisak je to što ste svi primetili, brzina igrača. Mada nekako mislim da će ipak to do izlaska malo usporiti, ove animacije trčanja mi ne izgledaju kao da su zamišljene za ovako brzo izvođenje već kao da su ih samo ubrzali.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ovi reperi se muče sa tastaturom hahah, ali zato snoop sa pljugom ladan kao spricer

Da, ali igra preko dzojpeda -.- sta ocekivati od repera...

Meni se svidja graficki overhaul i konacno su malo ubrzali igru, pre je bila suvise spora za te velike i otvorene mape, a da ne pricam o dosadnim snajperima, kao sto je neko vec pomenuo, sad ce to biti manje izrazeno...
 
Ja sam se malo razočarao, valjda sam pored toga što je wwi očekivao nešto novo, drugačije... Da više vuče na cod2, za kojim i dalje patim, ali u suštini je standardan battlefield, kao da su samo stavili skin na bf4, sve pomalo prebrzo, i prilično konfuzno...
Po meni je u bf glavna mana previše igrača, ne zna se ko sta radi, uglavnom, nikad ne znaš gde su ti drugari, svako na svoju stranu, i gomila ljudi...
Fali mi manji broj max 32 ili 16, kao u codu nekada, pa znaš gde ti je svaki čovek, pa malo se i prisunjas, pa puskice bez optike, da ubiju iz jednog metka, ovde čini mi se ni snajper ne ubija lako...
Ovako samo malo ruralna oružja ali opet dosta automatike, nekako nisu preneli atmosferu wwi.
Ali, bolje nema, tako da...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Nije tu problem broj igraca vec dizajn mape. Odigraj 64p na karkandu i bice ti jasno. Svi gravitiraju istim ciljevima. Mapa mora imati neko flow a ne da se trci u krug. Zbog toga sam ja bio primarni igrac RUSH moda ali je RUSH od BF3 pa na ovamo zapostavljen. U tom modu je vrlo jasno sta se radi.

No ono sto cini BF jeste conquest large. Tu je igra najzabavnija. A meni nije nikako jasno kako ste ocekivali COD2. To je cisti arena šuter naspram BF-a i ako BF ima malih mapa pa gameplay izgleda slicno.
 
Poslednja izmena:
Meni u BF4 najviše smeta očajan osećaj pucanja i nikakav učinak RPG u odnosu na recimo Bad Company 2. Šangaj je najgora mapa ubedljivo u BF4. Nisam uzimao nijedan DLC, nešto mi se ne daje još 30 evra. Igram malo rush, mnogo mi je zabavnije, run n gun I ćao.
 
Uhhh, osećaj u BC2 nenadjebljiv :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Nista mi se ovo ne svidja... Vidim da ce se pikati Titani 2 i ponekad bf4 :)

Meni izgleda dobro, i svidja mi se feel kod napucavanja. Ali s druge strane, dok se ne proba nista ne mogu da kazem. Najvise mi se svidja interaktivna mapa, sto je maltene vazdusni prikaz bojnog polja. Napredovali su i sa koloritom, vise ne vuce mnogo na plavo kao bf3 niti na braon kao bf4. Mislim da igra nece biti fail.
 
Napredovali su i sa koloritom, vise ne vuce mnogo na plavo kao bf3 niti na braon kao bf4. Mislim da igra nece biti fail.

Zar nisi primetio da je osvetljenje potpuno isto kao u SW Battlefront-u? Ovo je ništa drugo do Skin za SW:B.
 
Ne znam da li trolujes ali komentari su stvarno dno dna.
 
Zar nisi primetio da je osvetljenje potpuno isto kao u SW Battlefront-u? Ovo je ništa drugo do Skin za SW:B.

Verovatno si u pravu,ali Battlefront sam pogledao gameplay u trajanju od 5 min kad je izasao i nikad vise, pa se i ne secam. Ali to nije vazno, vazno je da je igra dobra, da nema bagova, da je kvalitetan hitreg (najbitnije IMO), da su mape dobro balansirane, da su oruzja razlicita sa razlicitim feelom i nacinom koriscenja...
 
Pitanje je na kakvom monstrumu od kompa su ovo pikali, nisam primetio neke vec bagove za jednu pre-alfu.. Ne moze da bude fail :)
Nego ima neki video da neko cacka settings, da vidimo podesavanja? :D kapiram da ce instalacija da zauzme 50GB na HDD-u XD
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno