Šta je novo?

Battlefield 1

Koliko ovo deluje dobro, plus atmosfera wwi, samo da ne uprskaju nešto posle ovolikog hajpa... Nekako mi zao iw-a...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Sta ima da ti bude zao, znaju da igraci zele neki WW a izbace space battle, ne da mi nije zao nego ce mi biti drago ako se ne proda kako su zeleli.
 
koja strast ludnica tek pocinje :banana::banana::banana:
 
Jel sam jedini koji radi fast forward na ove eye candy cinematic trejlere i trazi link ka pravom gejmplej trejleru?
 
Evo sada kreće uživo 32 vs 32 mp za koji minut.

Sent from my D6603
 
A tek izbor igrača, pola njih neće znati ni da se okrenu :d
 
Ovi reperi se muče sa tastaturom hahah, ali zato snoop sa pljugom ladan kao spricer
 
Niggafield 1 :d
 
Ovo se uzima cim stigne, taman nesto pre toga RX 480.
 
Kakva igra pao ceo cepelin auuuuuuuuuu epic momenti :D:D:D
 
Kao svi su prekinuli borbu i blejali u cepelin kako pada u plamenu, kao da je Isus sisao sa neba buhahah epic fail.
Ja ovo zaobilazim sigurno.

Sent from my D6603
 
daj fain nemoj zezati uopste nemas strast :D
 
Iskreno nedao sam se nesto vise taktickom gameplayu, i sporijem kretanju igraca a ne ovako svi dopingovani sprintaju kao da gledam scout only 64 players u Team Fortress 2.
Ukoliko bude kodova uz grafike, jedino tako cu da je probam, u suprotnom ostaje samo Titanfall 2 za ovu kasnu jesen da se igra.
 
Iskreno nedao sam se nesto vise taktickom gameplayu, i sporijem kretanju igraca a ne ovako svi dopingovani sprintaju kao da gledam scout only 64 players u Team Fortress 2.
Ukoliko bude kodova uz grafike, jedino tako cu da je probam, u suprotnom ostaje samo Titanfall 2 za ovu kasnu jesen da se igra.

Kad je battlefield bio u tom fazonu ?
 
Kad' sam mislio da je igra prebrza, igrac jos ubrza sa bajonetom. Nisam ocekivao RO2 alli je ovo na steroidima. We'll see kada dodje beta.

Mazi7 - kak oce ovo biti igrano na konzoli kada su sjedili za računarima sa miševima i tastaturama ? Pola njih je igralo na mišu.
 
[YOUTUBE]x-HWKnjugDo[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]MkRcvtGE90Q[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]dNb9I9vy_gE[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]Uc3zZyEUKxA[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]mizPP-wYJCM[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]h1RUNPEZHQc[/YOUTUBE]
 
Mislim da je COD sad u velikim problemima, ovo izgleda mnogo zarazno :D
 
Nesto mi se cini kao da je WW2 u pitanju XD sad ce COD da zaebe sve redom i izbaci neku rokacinu u Western fazonu XD
Se zna nesto o tome koliko ce rama da zahteva i koji cpu/gpu za neki low game play na 1080P ?
 
krastavac sve ovo dobro izgleda, neobavezno, ovozemaljsko napucavanje
najvise mi se svidja izgled mape

eksperimentalan oruzja su standard sto smo i predvidjali

ali mogli su malo usporiti gameplay ovo deluje kao doom :) , ili su predvideli da se za potpun ugodjaj napusimo gandze kao snoop dogg :D
 
krastavac sve ovo dobro izgleda, neobavezno, ovozemaljsko napucavanje
najvise mi se svidja izgled mape

eksperimentalan oruzja su standard sto smo i predvidjali

ali mogli su malo usporiti gameplay ovo deluje kao doom :) , ili su predvideli da se za potpun ugodjaj napusimo gandze kao snoop dogg :D

Bravo.
Dizajn mape,izgleda odlicno,atmosfera...
Ali,brzina?
To je prvo sto mi je zasmetalo,i sto mi se realno,ne svidja.
Uzecu igru,to je sigurno,samo,vise mi odgovara,malo sporiji ritam,a igre su sve brze,i brze.
 
Nazad
Vrh Dno