Šta je novo?

Battlefield 1

Neko nije imao pozitivnu iz istorije? :D
 
Da igram kao Nazi, nema sanse :-D dobro mozda malo ako imam na raspolaganju neko bolje orudje i oruzije ;-)
 
Neko nije imao pozitivnu iz istorije? :D

krastavac, nisu ljudi culi za Charlie Chaplina...






^^



smallt11.png
 
odlicno :)

dosta vise modernog ratovanja zaboga

neko rece da se tenkovi nisu koristili u ww1 ?!?

podsetih se malo na netu, samo francuzi su proizveli samo jednog modela u 3000 primeraka (od ukupno 4500 kom)

naravno ne treba ocekivati mehaniku igranja ala old orchestra, ipak je ovo komercijalniji naslov ali mi je sasvim dovoljno za pocetak sto je izabrano vreme desavanja koje podrazumeva dosta toga sto su pucacine iz modernog vremena izbrisale
 
BC1 na PS3 je imao vrhunsku kampanju.
BC2 pristojnu.
Ako bude SP bio blizu tome, bice vfhunski :).
 
Meni ipak Medal Of Honor Allied Assault i Call of Duty 1, isti tim radio na obe igre :).
Sorry za off.
 
Umro, produzi dalje, idi igraj sta ti se svidja
čekaj, kako sad njegovo "par hiljada sati u franšizi" mišljenje nije relevantno? ja sam shvatio da je ovde totalno ok da napljuješ naslov koji se nije pojavio, samo ako imaš sate da potkrepe kako si kao ozbiljan gejmer :)

ima brdo tema na kojima se masturbiralo unedogled, nije valjda da su neke igre (izdavači?) "pod protekcijom"?
 
Slabo si ti na temi o igrama izgleda. :) Uvek ima nih koji ce tu biti ma koliko ih ne interesovala igra posto su tu samo da zapljunu i podignu negativan rejting (ili cak i svoj strucni ili ego rejting), iako realno one koji ce da igraju bas nesto i zabole za to. Druge pak ne interesuje da smaraju po temama pogotovo o igrama koje ne igraju ili ih manje interesuju. Da li su se igrali prethodni delovi, nova igra, provelo hiljade sati to je manje vise nebitno. Ona tema o pilicima i autorskim pravima je sasvim fino demonstrirala neke stvari o bandwagon mentalitetu. :)
 
to kao da nisi pratio fallout4 temu? :)

to meni nije problem, to je klinačko budalesanje, a pogotovo je smešno kad vidim da se brukaju ljudi stariji i od mene.
 
Da ti pravo kazem i nisam nesto pratio jer sam ga ostavio za kasnije, ali svejedno znam o cemu pricas. U svakom slucaju naucis da ignorises, citas ono sto te interesuje i diskutujes gde mislis da je vredno diskusije.
 
to kao da nisi pratio fallout4 temu? :)

to meni nije problem, to je klinačko budalesanje, a pogotovo je smešno kad vidim da se brukaju ljudi stariji i od mene.

Ti potrosi vreme braneci taj FO4 a ono u stvari najobicniji hajp produkt, na koji su svi zaboravili dve nedelje po premijeri. Witcher 3 se jos igra i cekaju ekspanzije sa netrpljenjem. Nikog nije briga za ekspanzije aktuelnog Fallouta. Podseca me na Bioschock Infinite, igru koje je isto par nedelja bila najbolja na svetu, danas ljude sramota da je pominju.

Jos jedna igra se prodala u 15 mil primeraka po punoj ceni a danas je niko ne igra. U pitanju je Battlefront.
 
ja sam branio pravo ljudi da čekaju i vole ono što ih zanima, bez obzira što to nekog drugog ne zanima. za sam fo4, a i rpg-ove u klasičnom smislu, me realno zabole :)

krastavac. bethezdu je zanimalo da igru prodaju kao alvu i ostvarili su misiju. imaće još koju crkavicu preko toga kad budu spustili cenu tokom rasprodaja, pa još više crkavice kada budu prodavali full fallout bundle u godini kada bude izlazio fo5.

što se mene tiče, nekako u to vreme nisam imao komp za fo4, ali svakako cu ga preci, cisto da vidim kako su oni to zamislili. to je ionako moj omiljeni setting :)

puno igara je u poslednjih godinu - dve čudno prošlo, ali bar su ti full geared ziceri poput gta5 i fo4 ostvarili misiju i u prvih par dana udvo / tro / ko zna koliko stručili ionako preterano mnogo uloženog novca. sa druge strane, imamo sw battlefront, evolve, titanfall i još nedefinisani division koji su ambiciozno zamišljeni multiplay naslovi, a nisu uspeli da održe masovnu pažnju. kod singleplay igre kao što je fo4, to i nije toliko bitno, ali kod casual muliplay pucaljki je gotovo smrtonosno. da bi preživele takav ishod, moraju da imaju nešto posebno hardcore-asto, što bi privuklo ali i zadržalo old school pvp-ere, i tu možda najviše šanse ima titanfall, ali vreme će pokazati.
ni takve igre se meni nešto mnogo ne dopadaju - ne podnosim mehaniku bekrajnog levelovanja, tajera, otključavanja i sličnih ******ština, ni kad su igre free to play / pay to win / mikrotranskakcisjke, ni kad u startu koštaju brdo para, plus season passovi i sl.
ma i da je skroz džaba, bez ikakvih premium poena, smorio bih se kad bi mi smisao igre bio grind.
 
Poslednja izmena:
Nikog nije briga za ekspanzije aktuelnog Fallouta.

Možda bi i bilo briga da su objavili šta će uopšte sadržavati ekspanzije. Umesto toga, prodavali su Season Pass po bruka ceni bez ikakve predstave o sadržaju. I opet su se naprodavali boga oca, bez da su ljudi znali (kao što ni danas ne znaju) šta će uopšte sadržavati season pass-evi. Može im se.
 
Kao neko ko ne veruje ništa šta EA/Dice Stokholm kažu ja sam moj hype ubio u začetku.
Premda, Dice LA developer mi reče da i on radi na Bf1 tako da ne odbacujem naslov u potpunosti.
Takođe me brine kako le kampanju da urade i koliko objektivno, naročito ako se uzme u obzir da je sve od nas nekako počelo...
Inače, preporučujem The Great War kanal čiji je link okačio Shone. Likovi su vrlo objektivni i gledaju da sagledaju konflikt sa svih strana.
 
^^ ja to znam, ali nisam siguran za hipstere iz Stokholma...
 
Daj ljudi, WWI bi se desio kad-tad i da nije bilo Sarajeva...
Paaaa ne bas. Tj da, dogodio bi se, al' smo mi bili glavni trn u oku i samo se trazio okidac da gosn austrijski kralj optuzi Srbe za sve. I sta ces bolje od slanja clana kraljevske familije na uzarenu teritoriju..
 
Poslali ga da bi bio ubijen ;).
Mozda jedna od uloga bude Princip :D.
Kao u CoD 1 i 2, sto smo igrali više uloga, jedan Rus, drugi Amerikanac i jel bio bese Englez :) ?
 
Je l' spominje kontradikcije kapitalizma kao koren svega? Ako ne, piši propalo kanal.

???
Jel bi jos i obradu Marksovog Kapitala da ti urade kao i svih njegovih tumacenja?
Ljudi prate iz nedelju u nedelju desavanja na svim frontovima gde ljudi ginu kao muve, ako hoces klasna prepucavanja trazi drugi kanal.
 
Gospode boze,o cemu vi tupite.....:S:
 
???
Jel bi jos i obradu Marksovog Kapitala da ti urade kao i svih njegovih tumacenja?
Ljudi prate iz nedelju u nedelju desavanja na svim frontovima gde ljudi ginu kao muve, ako hoces klasna prepucavanja trazi drugi kanal.

Preporučio si kanal pa sam pomislio da možda znaš da li pričaju o tome* negde u filmićima jer je vrlo bitno za ono što se dešavalo pre, tokom i decenijama posle rata. Sad vidim da ima nešto malo u USA before Joining WW1. Ovo piši propalo je, naravno, hiperbola, ne znači da je ceo kanal bzvz.

*https://critiqueofcrisistheory.wordpress.com/world-war-i-its-causes-and-consequences-pt-1/
 


The first ever Battlefield 1 multiplayer gameplay LIVESTREAM is coming June 12th at 2pm, "Battlefield Squads" live from EA Play.
 
ima matroljeza....jaj :p



a ovde ima baš nekih bolesnih izuma....posebno ovo šta bacaju iz aviona

 
Poslednja izmena:
^Veceras od 10 krece EA E3 konferencija.

Inace

 
Nazad
Vrh Dno