Šta je novo?

Battlefield 1

Biće otvorena beta, tako da će iz prve ruke da se zna da li valja. Čujem i da BF4 sad je kao isoeglan pa i nije loš.
 
First leaked Battlefield 1 gameplay footage!!

MajesticDimDragon.gif
 
Kao da je covecanstvo odustalo od svega ne zele nove ideje nisu igre samo problem muzika filmovi drustvo znam da sam umesao politiku al krastavac veruj mi nista vise nece ici na bolje suoci se s tim skoro ni jedna igra dobra nije izasla sem witchera i po nekih (battlefront cist primer zezanja ).


Ne, nije reč o tome, nego je stvar u tome da ćemo igrati tonu igara koje zapravo ne obuhvataju AAA naslove, već jedan mali deo AAA naslova, još manji broj igara koje nisu baš tu ali pozitivno iznenade i mogu da izrezultuju AAA statusom u nekoj perspektivi i nastavku, i gomilu solidno dizajniranih ali nezahtevnih igara, bile one striktno svrstavane u indi kategoriju ili ne.

Primera radi, igraćemo igre (mi matori kojima je dosadilo ovo) poput Escape from Tarkov, Darkest Dungeon, FTL, poneki Dying Light ili Far Cry tu i tamo, Witcher, Xcom, Hotline Miami, Divinity, naredni ARMA, Pillars of Eternity. Samim tim, vidiš da se ne slažem da ne izlaze dobre igre :) , ali treba znati naći ih i biti svestan da nam ukus više nije mejnstrim.
 
Obožavam ova predstavljanja igre na kojima ne prikažu ništa iz igre :S:
 
Da se kladimo da ce CoD opet bolje da se prodaje?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Kada nešto dostigne kritičnu masu teško je to promeniti. CoD je postao deo kulture, ne samo gaming nego i generalne kulture. Kupuju ga i prosečni ljudi samo da budu in. A to je rezultat nebeski jakog marketinga u koga je uloženo više novca nego GDP Srbije.
 
Nego kakve veze ovi istetovirani likovi po faci iz Assasins Creeda imaju sa WWI?
 
pa vjerovatno neka od tih pustinjskih plemena prije jurisa konjima na tenkove stavlja ratnicke boje :D (znam znam , ratnicke boje stavljaju indijanci a ne arapi , tenkovi i konjica se nisu sukobili u WW1 , itd itd ... ali ja mislim da je uredu da malo izmjene historiju radi zabave , jer ako bi se drzali 100% historiskog ww1 onda bi se tenkovi koristili mozda na jednoj mapi - a ni aviona nebi bilo nesto previse)
 
Upalih danas malo BF4 posle pitaj boga koliko, i ne mogu da verujem koje je to smece od igre!
Hit detection ko da ne postoji, ceo sanzer da nekog ubijes treba, pa nista skoro ne moze da se unisti.
Jbt covek nema danas da igra dobar FPS MP.
 
Upalih danas malo BF4 posle pitaj boga koliko, i ne mogu da verujem koje je to smece od igre!
Hit detection ko da ne postoji, ceo sanzer da nekog ubijes treba, pa nista skoro ne moze da se unisti.
Jbt covek nema danas da igra dobar FPS MP.
Meni to isto smeta kod BF-a, a opet kod CoD-a mi je presmešno ovo - pucaš mu iznad ramena, pored glave - headshot.
 
To je zapravo zena kod kojih je obicaj da se tetoviraju (beduini). Inace, igra ima Lawrence of Arabia pack kao dodatak, pa samim tim i taj detalj...

2.jpg


http://www.vanishingtattoo.com/tattoo_museum/arab_tattoos.html



https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Saint-Mihiel

nisam znao za tetoviranje , a na avione sam mislio da se nisu koristili da bi pokosili juris konjice negdje u pustinji (kao u traileru) .... ali nije to bitno , ono sto je poenta jeste da sigurno nece biti 100% autenticno , ako recimo naprave neke bitne iz 1914 ili 1915 vjerovatno ce staviti tenkove i u njih , isto tako ce vjerovano malo vise forsirati neka oruzja koja su se rijetko koristila , ali to je po meni OK - ne mora biti 100% autenticno , samo da nebudu izmisljali nesto sto nije postojalo (alternativa) - a koliko vidim nece
 
Kad su već najavili kampaju, ja se nadam ce prolog biti u Sarajevu :).
 
Sunce mu, pa battlefield je arkadna video igrica. Spawnas se sa tenkovima u beskonačnost, oživljavaš ljuide u beskonačnost a vi detaljišete kako je neko obucen i koliko ima tenkova na polju kao da je historijski dokumemntarac.
 
nisam znao za tetoviranje , a na avione sam mislio da se nisu koristili da bi pokosili juris konjice negdje u pustinji (kao u traileru) .... ali nije to bitno , ono sto je poenta jeste da sigurno nece biti 100% autenticno , ako recimo naprave neke bitne iz 1914 ili 1915 vjerovatno ce staviti tenkove i u njih , isto tako ce vjerovano malo vise forsirati neka oruzja koja su se rijetko koristila , ali to je po meni OK - ne mora biti 100% autenticno , samo da nebudu izmisljali nesto sto nije postojalo (alternativa) - a koliko vidim nece

Vidi se da nisi gledao Lorensa od Arabije. :) Avioni i onaj voz u pustinji sve je to u tom Arapsko (Britansko)-Turskom konfliktu.
 
Čuj analiza animacije ili reklame ili šta god da je...
 
pa kad je bitnije da li su modeli tenkova do u materijal verno preneti, i da li su dx11 ili dx12 efekti, nego kakva je gameplay mehanika.

eeee... obavezno i daj neku jaku story driven priču (šta god to značilo), da me immerzuje :)
 
Pominjao se CoD.
Pa i prvi i drugi deo su bili story driven kampanje pa se secam koliko sam uživao u njima.
Dal je do godina pa BF3 kampanju nikad nisam recimo prešao.
Dal je do razlike u kvalitetu ili ipak ima veze sa godinama ?
Mada nema nista bolje od tog ww2 smeka.
 
BF3 kampanja je kesa. Бојно Поље: Злочеста Екипа serijal ima savim fine kampanjice za jedan online FPS.
 
Mislim da se polako vraćaju korenima,tj 1. SR,pa onda dodatak tipa Opijumski rat,pa onda neki manji dlc,tu negde oko 30te godine,i onda WelikiWratII....tadam :p

Previše zelenila za 1.svetski rat,i previše akcije....Verdun mi izgleda više realističan

Nije da hejtam(daleko od toga) al sam skeptičan....sve sami neki badabuuuum.....zar nije bio i Batlefront II sličan trajler???bumtras....i od toga ništa

Go back to BF4

Edit:uglavnom očekujte manje mape u multiju.....Mark IV je išo (brzina) dobrih 6kmh https://en.wikipedia.org/wiki/Mark_IV_tank

Sa druge strane 8 članova posade,tj pola aktivnog klana,dva topa 3 matroljeza.....znalo bi bit vrlo zanimljivo :p

letelica npr. Fokker Dr. I max spid 185kmh https://sl.wikipedia.org/wiki/Fokker_Dr.I

zato mislim da če bit mape upola manje nego u BF3

Još kad ubace solunski front,a tamo Crveni baron i Mark IV....biće to istorijski točno :p
 
Poslednja izmena:
Bes igru ako ne mogu kamenicom da ubijem protivnika :D Salim se, bice ovo zanimljiva igra, ja jos uvek igram bf 2 ;)
 
Mali off ali je vezano za WW1 :)

YbMvvV7.png
 
Dobra prica, mada mislim da mi je poznata odnekud. :D
 
Nazad
Vrh Dno