Šta je novo?

Battlefield 1

Za kampanju ok, ko je i dalje into that shit, ali za multi mora nekako da mi bude povezano sa necim 'opipljivim', ocigledno ja to drugacije igram od ostalih. Ja se 'uzivim' kao da sam neki spec, u kanteru recimo duplo bolje igram kad sam pandur.. Samo sam izneo misljenje, carry on spitfajeri.

povraca mi se kad vidim ovaj polu srpski polu engleski
 
Za kampanju ok, ko je i dalje into that shit, ali za multi mora nekako da mi bude povezano sa necim 'opipljivim', ocigledno ja to drugacije igram od ostalih. Ja se 'uzivim' kao da sam neki spec, u kanteru recimo duplo bolje igram kad sam pandur.. Samo sam izneo misljenje, carry on spitfajeri.

Eto moli se da bude modova pa da izmodujes front za opipljivi hotlapping
 
Trailer je vrhunski, što ne znaci da ce i igra biti takva.
Mozda singleplayer, al za MP ce morati da se potrude dosta da sve ratne elemente povezu u celinu da bude opipljivo.
Ipak pricamo o nacinu ratovanja pre 100 godina.
 
Krs trejler, nimalo ne ostavlja utisak da je WW1 u pitanju, cak ni muziku nisu mogli da iskomponuju sa nekim instrumentalnim orkestrom vec su rekli jednom liku da isprda neki remiks kroz 20 distorzija...
 
Samo mi muzika kvari trejler :) Videcemo kad bane neki story gameplay...
 
Poslednja izmena:


Discover classic Battlefield gameplay with epic multiplayer and an adventure-filled campaign. Experience the Dawn of All-Out War, Only in Battlefield 1.

Battlefield 1 will be available from Oct 21st, 2016 on Xbox One, PS4 and PC.

Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition includes the Red Baron Pack and the Lawrence of Arabia Pack - containing themed weapons, vehicles and items. Plus five Battlepacks containing combinations of items. Exchanges the visual appearance on three of the largest vehicles in the game. This Early Enlister edition allows you to play Battlefield 1 three days earlier starting from October 18.

Experience the dawn of all-out war in Battlefield 1. Fight your way through epic battles ranging from tight urban combat in a besieged French city to the heavily defended mountain forts in the Italian Alps or frantic combats in the deserts of Arabia. Discover a new world at war through an adventure-filled campaign, or join in epic multiplayer battles with up to 64 players, and adapt your tactics to the earth-shattering environments and destruction. Fight as infantry or take control of amazing vehicles on land, air and sea, from the tanks and bikes on the ground, to biplanes and gigantic battleships, and adapt your gameplay to the most dynamic battles in Battlefield history.

- Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition includes the Red Baron Pack and the Lawrence of Arabia Pack - containing themed weapons, vehicles and items. Plus five Battlepacks containing combinations of items. Also exchanges the visual appearance on three of the largest vehicles in the game. This Early Enlister edition allows you to play Battlefield 1 three days earlier starting from October 18.
- Epic 64-Player Multiplayer Battles - Squad up with your friends and join in the most epic multiplayer battles in FPS history with up to 64 players fighting as infantry or piloting vehicles ranging from tanks and bikes on the ground to biplanes and gigantic battleships.
- Experience the Dawn of All-out War - Be a part of the greatest battles ever known to man. From the heavily defended Alps to the scorching deserts of Arabia, war is raging on an epic scale on land, air and sea as you witness the birth of modern warfare.
- Earth-shattering Intuitive Destruction - With intuitive destruction no battle is ever the same. Destroy vehicles big and small, and demolish entire buildings. From tiny wooden houses to massive stone forts, even the grounds on which you're fighting can be blasted apart.
- War Stories from the Far Edges of the World - Discover a world at war through an adventure-filled campaign that captures the variety of a global conflict through the eyes of several different characters all united by this first modern war.

Pre-ordering Battlefield 1 will get you the Battlefield 1 Hellfighter Pack containing themed items inspired by the heroic Harlem Hellfighter infantry regiment. This also includes 7 days early access to a map released later in 2016.

The Harlem Hellfighters was one of the toughest infantry regiments in the Great War.

This pack contains unique unlocks inspired by their heroic deeds.

- Hellfighter Trench Shotgun – Combat battered shotgun, etched with the Hellfighter insignia and “Men of Bronze” on the receiver and the unit number 369th on the barrel along with the carving “Go Forward or Die France 1918” on the wooden stock
- Hellfighter M1911 – Reliable and timeless sidearm still used in action today affectionately called "old slabsides", etched with the Hellfighter insignia on the breech and "Men of Bronze" on the muzzle.
- Hellfighter Bolo Knife – Fearsome blade etched with the Hellfighter regiment number 369ththat makes your enemy feel homesick at first sight.
- Hellfighter Insignia – Wear this emblem to show your belonging to the elite Hellfighter unit and-in-still fear on the Battlefield.
 
Krs trejler, nimalo ne ostavlja utisak da je WW1 u pitanju, cak ni muziku nisu mogli da iskomponuju sa nekim instrumentalnim orkestrom vec su rekli jednom liku da isprda neki remiks kroz 20 distorzija...
Šta mi matori znamo, bitno je da grafika izuva i da je samo loženje, a što se igra i gameplay biti bug fest to nema veze.
 
Jel pise posto je season pass? :p
 
Uleti ti p***a :d
Imam na hiljade sati u BF igrama, umro je serijal sa BF 4 sprdacinom od igre!

Malo sam i ja burno reagovao, izvini zbog toga. Ali opet, ne znas dok ne probas, a ja se iskreno nadam da ces povuci misljenje kada budes probao igru :)
Slazem se za BF4 al' dadose free pa me je privukao opet. Ali trojka je trojka i tu nema price. A verujem da nece napraviti isto s*anje sa BF1 kao sa BF4.
 
Poslednja izmena:
nznm ali mi je bf4 stvarno ok zanimljiv multiplayer za razliku od hardlina koji nije ni za k....
 
dakle i zemlja ce letjeti u zrak od eksplozija ... stvarno ovo izgleda kao zicer , ne znam sta bi mogli uraditi da pokvare
 
pa mogu da urade kao battlefront ta igra je vise sprdnja nego sto je igra:D Ea misli da je grafika 90% igre kao i novi nfs strasno ako im i ovo bude fail RIP EA
 
Poslednja izmena:
Meni je ovo dno. Mislim, verovatno ste oduševljeni grafikom, ali meni je celo okruženje totalni promašaj. Doduše, nije da ću patiti, nakon Battlefield 4 fijaska ne pada mi na pamet da im poklonim mrvicu poverenja, tako da je kod mene svaki Battlefield verovatno odsvirao svoje, ali ovakve ruine od ideja i jesu zaslužne što će se uskoro na PC-ju igrati samo Dote i krosoveri Dote i FPS igara, poput Overwatcha, Battleborna ili Lawbreakersa.
 
Meni je ovo dno. Mislim, verovatno ste oduševljeni grafikom, ali meni je celo okruženje totalni promašaj. Doduše, nije da ću patiti, nakon Battlefield 4 fijaska ne pada mi na pamet da im poklonim mrvicu poverenja, tako da je kod mene svaki Battlefield verovatno odsvirao svoje, ali ovakve ruine od ideja i jesu zaslužne što će se uskoro na PC-ju igrati samo Dote i krosoveri Dote i FPS igara, poput Overwatcha, Battleborna ili Lawbreakersa.

Kao da je covecanstvo odustalo od svega ne zele nove ideje nisu igre samo problem muzika filmovi drustvo znam da sam umesao politiku al krastavac veruj mi nista vise nece ici na bolje suoci se s tim skoro ni jedna igra dobra nije izasla sem witchera i po nekih (battlefront cist primer zezanja ). Filmove da ne pominjem. Najaci mi ovaj novi cod hhaha svi ga cekaju zbog remasterovanog modern warefare ja mislim da ako oce da prezive treba da remasteruju sve starije naslove jer su 100 puta bolji od ovih novih a sto se tice ea iskreno mislim da ga fifa i jos par igra cuva da ne propadne ako ovako nastave to ih i ceka
 
Poslednja izmena:
Inace pre par meseci je bio leak za sada se ispostavilo da je vecina stvari tacna, videcemo za ostale ovo sa dynamic weatherom zvuci zanimljivo u svaom slucaju lepo sto su razbili monotoniju modernih/futuristickih shootera.


I have been told this by an inside source for quite some time and finally decided to make a video about it months ago. I just want to outlay a few things that were included in my video: https://www.youtube.com/watch?v=yhZSqULi7PI

Game setting - WW1 Game will not be following authentic WW1 history (in terms of weapons) Game will either be called Battlefield 1 or battlefield (year)

Maps: Armiens - ( City within france, most comparable to Siene crossing if you played BF3).

Italian Coast.

Scar

Chateau note MASSIVE church in the center of the map.

Mountain Fort (most comparable to Dem. peak from BF3)

as of last contact with source: he does not know of the rest of the maps in development but he/she has not yet seen an infantry only map

Game Modes within the game itself: (also like to note that this will be one of the largest BF games map wise)

Conquest - Game is leaning very towards CQ large

Rush - Massive improvement over BF4’s Rush gamemode/map layout

TDM - TDM will be in the game

Domination - will be in the game

(potential game mode) - Last Squad Standing - operates much like Squad Deathmatch and elimination mixed together ( teams will be able to spawn on any team mate throughout the match until they are squad wiped. eliminating them from contention) this game mode has a good chance of being competitive.

Pigeon Game mode - Game mode that operates like what we saw on BF:HL where you must hold/carry around the objective to capture it which when captured gives a point to your team, then resets.

CQ and Rush mix that’s played on the maps Scar and Amiens. Where one team must capture flags to move up onto the map much like Rush works.

Vehicles/Transportation Horses (war horses) Light tanks - one seaters (will have a self repair function) Heavy tanks - Three seaters. Scout Plane - 1 seater functions as a jet without Pods or heat seekers Bomber Plane - self explanatory. Two seater plane - Gunner sits on the tail of the plane with a mounted gun. Rhib-like boats to reach shores Weapons Heavy prototype weapons Fully automatic weapons much like assault rifles DMRs snipers LMGs Grenades variations are as follow: Impact grenade Incindiary Gas Grenades Hero Gadget (Flame Thrower and Gun Combo)

Classes: Medic Support Assault Recon

Overall game enhancements

Dynamic weather on every map which includes:

Fog Rain Snow along with others

various of these will rotate on each map making every time you play it different than the last.

People that have been invited by EA to alpha test/give feedback

JackFrags has been invited and knows of the game’s state LevelCap Knows of the game’s state PonyLion Knows of the game’s state Westie Knows of the game’s state

^ I think it's a bit wrong to be posting constant speculation videos when you've known for quite some time what the game will be. Just hungry for views. That's my own opinion, if you know you shouldnt pretend to your community that you don't know by posting constant speculation videos and hinting at other games like a futuristic or modern game.
 
Trejler je odličan, boljim od CoD očigledno (sviđa mi se cilj od 1 mil. palca na dole). Sad da li će i igra da bude pitanje je. Je li i prolog Gavrilo koji ide da ubije čoveka koji je više bio na našoj strani, u tipičnom srpskom maniru?
 
Mene je DICE nedavno jako pozitivno iznenadio sa Mirrors Edge Catalyst-om. Verujem u ovu igru i nadam se da će ispuniti to što obećavaju.

Trejler za CoD IW - meh
Trejler za BF 1 - skupljao sam jezik sa poda :D.

Zasad možemo samo ovako da ih poredimo ;).
Izgleda da se nešto menja u DICE-u. Battlefront, iako dosadan, nije imao tehničkih nedostataka ili bagova kao ranije igre.
 
Poslednja izmena:
Nešto što bi trebalo biti novi Battlefield al u Battlefront skinu.
Meni je beze, pogotovo ako budu i marketing politiku kopirali od Battlefronta?!
 
Video je extra, ne svidja mi se sto se ponovo pojavljuje voz, sto znaci da recikliraju ideje..
 
BF i slicne igre me odavno ne zanimaju, ali trailer je brutalan. Uz DE Mankind Divided, jedan od najboljih u poslednje vreme.
 
Ja se samo plasim explosion spamfesta. Bice koliko vidim nekoliko "ac130-like" vozila bilo aviona ili cepelina. Ima tu voz sa topovima, imaju brodovi sa topovima i imaju stacionarne haubice/topovi. AC130 je nesto najgore sto su mogli implementirati u BF a jedan od vecih problema u battlefrontu su ti random kilovi. Ako ne balansiraju dobro moglo bi biti frustrirajuce on the next level.
 
Bas je dobar, gde moze da se preorderuje ovaj trailer???
 
Poslednja izmena:
Ovaj trejler je kao da su uzeli BF4 i preko njega stavili "skin" WW1 :d

Platneno-drveni avioni koji eksplodiraju pri udaru o kamene tornjeve, tenkovi, kojih je bilo cirka 3 u celom Prvom svetskom ratu, su svuda preko rovova (verovatno ce da imaju i topove/tacnost kao M1A2 Abrams), gas koji je isti kao smoke granata iz BF4 i za kraj su morali da pokazu "maticni brod vanzemaljaca", tj. dirizabl... Ali dobro, sta deca znaju o tome kakav je bio Prvi svetski rat.
 
Deca o njemu isto znaju/mogu da znaju kao ja i ti sem ako nemas mozda da nam podelis neka direktna iskustva sa frontova? :)

Mislim previse gluposti i hejta moze da se procita ovde, kad je daleki futurizam, ratovi u bliskoj buducnosti, dosadno hocemo WW2 i "analogna" oruzja, sada evo vratice fransizu u period u kome generalno i nema nikakvih FPS igara i jos se uzdrzase od te alternativne realnosti, sad ni to ne valja sve je bre krs. Nekima su igre verovanto dosadile i ocekuju neka cudesa i gaming perverzije a generalno ni sami ne znaju sta hoce.
Meni je ovo super i sam fokus na nesto sto se kompletno zaboravlja u modernim mejnstrim medijima a i cini jedan veliki i veoma bitan deo nase istorije je sasvim super, kao i to da imaju cojones da rade igru van modernih FPS trendova. Ovo iskreno zeljno iscekujem a bogami ocekujem i da vidim i single player ma koliko american bio oriented jer ce ipak da prati pricu vise karaktera iz vise nacija jer takvo nesto u FPS maniru u WWI periodu do sada jos nije vidjeno.
 
Poslednja izmena:
Cemu sve to kada ćemo ponovo da imamo igru sa enginom koji ne može da podnese brzinu first person shooter-a ni netcode koji može da podrži sve te igrače i oružja...

Jedva čekam prve YT klipove dvo i tro krilaca kao se sudaraju na nebu i odbijaju kao ping pong lopcice ili guseničara koji udaraju u rov i prevrću se na krov.
 
A znas i ti da ces igrati ;)
 
Cemu sve to kada ćemo ponovo da imamo igru sa enginom koji ne može da podnese brzinu first person shooter-a ni netcode koji može da podrži sve te igrače i oružja...

Jedva čekam prve YT klipove dvo i tro krilaca kao se sudaraju na nebu i odbijaju kao ping pong lopcice ili guseničara koji udaraju u rov i prevrću se na krov.

Simpaticno mi je da neko ko je toliko igrao BF4 bude ovolik hejter. :D
 
Nazad
Vrh Dno