Šta je novo?

Battlefield 1

ma ili WW1 ili neka alternativna historija (recimo 1920-te poslije WW1) , vidi se sa slika ... e sad ako pretjeraju pa naprave alternativu kao Wolfenstein onda ne valja , ako ostanu na zemlji i naprave normalan FPS onda super , iako bih ja najvise volio povratak u WW2 i ponovo igrati Midway , Iwo Jimu , Stalingrad , Omahu itd
 
Izgleda da je ipak alternative history shit... mada i dalje se nadam da nije neko ultimativno preterivanje.
 
i tu se prica o WW2 prekida ... vjerovatno teska alternativa , nebi me cudilo da ubace i maceve --- a tacno sam se nadao Panzerima i Spitfireima
 
..ili alternativna alternativa hahaha
large_tXEHvxU315Yu7bEaMMRcpDpW6RI.jpg
 
Biće to skakanje iz rata u rat.....nešto ko Assassin :p
 
Pre bi rekao da ce biti nesto kao Homefront. Muh Harlem attacked by invaders, stand up 'Murica and show them bastards who's the boss again. Tako neki americko-patriotski shit u kampanji a multi klasican Battlefield sa "fiktivnim" stranama. Podrazumeva se da su saveznici izgubili Veliki rat i da je Amerika pred invazijom jelte.
 
Ovaj post je do sada bio tacan:

"Game will be called Battlefield 1, and will take place in 1920... that's what my little birds told me"
 
Poslednja izmena:
Tuhačevski se iskrcava u njujoršku luku, traži od Trockog da mu pošalje pojačanja da utvrdi mostobran u Newarku, dok mu stiže direktiva od Đeržinskog da čekini odredi stoje u stendbaju i čekaju da budu upotrebljeni, a za to vreme prva konjička armija pod komandom Buđonija i Vorošilova iz Meksika uleće preko teksaških prerija i grabi ka dolini Ohaja. Eh, pusti snovi.
 
ok, jel na kraju bilo najave ?

EDIT> za 7 minuta. americka :wc:
 
TO BREEEEEEEEEEEEEEEE :) :) :)

Svaka cast DICE
 
Poslednja izmena:
nije WW2 , ali nije ni alternativa ... cisti WW1 i izgleda jako dobro ... imaju jurise konjice , velike bojne brodove , avione zvrkavce .... ne izgleda lose
 
Odgledao bukvalno sekund nakon sto su ga postavili! Odusevio sam se. Bice ovo je*acina na sto nacina!
 
Bah, smorio sam se. Ne moze nista s cim ne mogu da se povezem u stvarnosti da mi drzi paznju.
Kao burazer moj koji fura United u Pesu sa Scholesom, Van Persijem, nemam volju da igram tako.. Isto i ovde, kakav WWI..

Sent from mTalk
 
ona scena gameplaya gdje se vide bojni otrovi i stavalja se maska na lice (a iza se ruši nekakav zid) na 0:29 stvarno izgleda epski .... tko bi rekao da ce EA morati spasaviti gaming industriju od futuristickih gluposti :D
 
Bah, smorio sam se. Ne moze nista s cim ne mogu da se povezem u stvarnosti da mi drzi paznju.
Kao burazer moj koji fura United u Pesu sa Scholesom, Van Persijem, nemam volju da igram tako.. Isto i ovde, kakav WWI..

Sent from mTalk

borise da ti malo poigras AC-a aa
 
Jos jedno njesra od igre sa bruka grafikom i nicim drugim dobrim.
 
Boze, mojoj sreci nema kraja. Toliko :O
 
Pa ovo ne da izgleda, bar po trejleru, nego bruka !

Pet koplja ispred onoga sto sam video pre neki dan u trejleru koji nam je servirao Infinity Ward za novi COD. Nebo i zemlja, koliko samo tehnicki potkovanije ovo izgleda. c c c
Kad ce vise da nauce da razviju engine i igru kako treba.
 
@gorgilije upravo to ... dim je bio zastitni dio WW1 , a tu se vidi da je uradjen kako treba (jos da je nekako napraviti da ga bude malo vise , vjerovatno sa neki modovima) --- jednostavno trcis kroz dim sa puskom i nevidis na sto juris

Jos samo kada bi uradili rupe na zemlji od artiljerije , to bi bilo to :)
 
Umro, produzi dalje, idi igraj sta ti se svidja
 
Borise napusti objekat

Za kampanju ok, ko je i dalje into that shit, ali za multi mora nekako da mi bude povezano sa necim 'opipljivim', ocigledno ja to drugacije igram od ostalih. Ja se 'uzivim' kao da sam neki spec, u kanteru recimo duplo bolje igram kad sam pandur.. Samo sam izneo misljenje, carry on spitfajeri.
 
Nazad
Vrh Dno