Šta je novo?

Battlefield 1

Jel moguce kupiti Lawrence Of Arabia il kako se vec zvase taj DLC.
Imam BF1 Premium, al su mi zakljucana neka oruzja, pre svega ta njegova puska.

Uradio sam sve Service Assignment, fali mi jedna medalja (dva puta je jurio, ali niko vise ne igra one velike operaciju, konkretno Win the Gallipoli Operation) i ostalo mi da otkljucam jedan noz (treba sa Infiltrator klasom da ubijem odredjen broj ljudi, to cu da ucinim lako, samo da jurim bese dve mape gde toga ima).

Al sta je bese sa Arditi Dagger, Coupe Coupe i Russian Axe ?
Ruska sikira se moze otkljucati preko Puzzles (mada kako doci do delova 0/5 imam).
Kako ova druga dva otkljucati ?
 
Nasao sam kako da se dobije Lawrence, ali je skupo.

25e za Battlefield™ 1 Heroes of the Great War Bundle*.

 
Jel moguce da ima jos zivih servera, i igraca??
 
Popularnija je od BF5. Developeri su prosle godine vise gurali BF1 nego 5 sa novim modovima i duble XP vikendima.

A ima servera za BC2, ne vidim zasto ne bi bilo za BF1.
 
Non stop puni serveri, EU region, jedno 20-tak.
 
Ja TDM ne racunam :p

Generano samo CQ 64/64 igram.
 
Cepam je par puta nedeljno, Martini-Henry je alfa i omega.
Arabijski Lorens nije suza vredan :D
 
Da, kada se uvezbas cepa dobro Henry.

Ali nekada kao da puca u prazno, siguran budes da si nekog pogodio, a ono nista.
Zna da nervira.

Pro gamer Brocken Machine je i sam to par puta pominjao.
 
Imam zamerku kad na 10 cm pucam coveku u glavu i nista se ne desi. Puška ima ubedljivo najbolji zvuk. Nadam se će igra još živeti. Kupio sam peticu al nekako nema taj saft/moču.
 
Ako su radili na BF1 pet godina, na petici kao da su radili godinu. Toliko je BF1 igra bogatija i detaljnija. Meni graficki mnogo prijatnija.

Ali nema više te igre sa random bullet deviation koja ce me natjerati da je ponovo upalim. Ako treba, igrat cu tetris.
 
Ako su radili na BF1 pet godina, na petici kao da su radili godinu. Toliko je BF1 igra bogatija i detaljnija. Meni graficki mnogo prijatnija.

Ali nema više te igre sa random bullet deviation koja ce me natjerati da je ponovo upalim.
Sta ti je ovo random? :)
 
RBD je kada ispališ metak a on pola metra ide u stranu. Ne ide tamo gdje pucas. Znaci metci se random rasipaju.



To je i nekako bilo prihvatljivo u BF3 jer vecinom koristiš automatske puske. Ali je u BF4 to ukinuto nakon nekoliko update-a. I opet, iz nekog razloga ga vrate u BF1, u igri gdje se koriste automatske puske najmanje. Nema logike nikako.

Na srecu su ga izbacili u BF5 i to je bio jedno od vecih obecanja. I istina, BF5 ima najbolji gunplay. Steta sto je ostatak igre trash.
 
al se ukakise u igru zadnjih dana sa citerima...... svaki drugi ima heavy machine gun, cim se spawnujes, odmah ti zabije headshot sa 200 metara, a tek ono padanje raketa sa neba, to mi tek nije jasno.... u pola conquest servera koje sam ulazio, odjednom krene sipanje raketa sa neba pod pravim uglom, bukvalno izore pola mape, ostanu samo rusevine.....
 
Verovatno nas na taj nacin teraju na novi BF....
 
bas sam se razocarao na sta lice bf1 serveri zadnjih dana.....
 
Nazad
Vrh Dno