Šta je novo?

Battlefield 1

Moze brzinska pomoc? Obzirom da se danas zavrsava onaj 75% popust na originu, koju verziju BF1 uzeti? Pretpostavljam Revolution? Ili nesto drugo? Hvala
 
Osnovna igra + sve ekspanzije. Ultimate edition što bi se reklo
 
uzmeš običnu,dve expanzije su već sad džabaka,sledeće dve će podelit do novembra
 
Koje dve? Koliko videh upravo, plaćaju se...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
UPS...ko pre do đevojke njegov problem :p
 
Ovo dolazi tacno u revolution verziji ako koga zanima:

65607dd88c814c0c1b2433e6a79bb107.jpg
 
Mene zanima kad ce ceo BF1 sa svim ekspanzijama da bude na OA.
 
reci piši septembar,tj početak školske godine
 
Sve kul, pazario sam Rev. verziju :) Mislim da mi je ovo prvi BF koji igram, i poprilicno sam zadovoljan. Vredi svih 15e.
 
Znaci nema izlaza sa ovog ekrana kada igra nece da loada ili server padne ?

8db54754358cdb0818843b898a43bf3a.jpg


Battlelog je bio djubre. A ovo je jos vece.

DICE
 
Znaci nema izlaza sa ovog ekrana kada igra nece da loada ili server padne ?
Battlelog je bio djubre. A ovo je jos vece.
DICE

Čekaj po čemu se razlikuje kada ti BF1 zakuca tokom loading-a mapa, sa bilo kojom drugom igrom koja zakuca kada radiš loading save game-a?
 
Razlikuje se po tome sto mi nije igra zakucala na loadingu zadnjih 10+ godina. I radi se o (ne)komunikaciji sa serverom zbog cega se desavaju stvari kao sto je ulazak na ponudjeni server odma nakon refreša, stoji da ima 64(1) igraca dok, kada zapravo udjes na server, nema nikoga:

6e2d581bd25ea242ec1c4cac9a322445.jpg


2bc660f3ce8ec45b4d9ddcd941475f8c.jpg

Ili najčešće, pise da ima 4 prazna slota ali kada kliknem, kaze da sam 6-7 in queue. Kada se komunikacija prekine sa serverom, u prijašnjim BF igrama te je vracalo nazad sa odgovartajucom porukom sta se desilo. Sada je to loop gdje je jedini nacin izlazak na desktop ako ti igra dozvoli i ubijanje bf1 procesa.

Igram iskljucivo multiplayer igre i u zivotu nisam vidio ovako los info o stanju servera kada se tice broja igraca. Zapravo, info o stanju servera se dobije tek kada kliknes da udjes na server dok na prelistavanju to iz nekog razloga kasni. Barem je battlelog bio precizan sa tim stvarima. Druga je stvar sto nisu imali valjan plugin. Prije si imao i info koliko je tiketa ostalo ili dokle je "stigao" RUSH mec. Srecom, gameplay je dosada pa nije toliko ni bitno.
 
Poslednja izmena:
Te probleme sa informacijama o serveru što si naveo, sam sve do jednog iskusio dok sam probao igru u par navrata besplatno. To jeste bezveze i loše odrađeno.

E sad 10+ godina da nije pukla ni jedna igra tokom loadinga :D Nisam bio te sreće.
 
Razlikuje se po tome sto mi nije igra zakucala na loadingu zadnjih 10+ godina. I radi se o (ne)komunikaciji sa serverom zbog cega se desavaju stvari kao sto je ulazak na ponudjeni server odma nakon refreša, stoji da ima 64(1) igraca dok, kada zapravo udjes na server, nema nikoga:

6e2d581bd25ea242ec1c4cac9a322445.jpg


2bc660f3ce8ec45b4d9ddcd941475f8c.jpg

Ili najčešće, pise da ima 4 prazna slota ali kada kliknem, kaze da sam 6-7 in queue. Kada se komunikacija prekine sa serverom, u prijašnjim BF igrama te je vracalo nazad sa odgovartajucom porukom sta se desilo. Sada je to loop gdje je jedini nacin izlazak na desktop ako ti igra dozvoli i ubijanje bf1 procesa.

Igram iskljucivo multiplayer igre i u zivotu nisam vidio ovako los info o stanju servera kada se tice broja igraca. Zapravo, info o stanju servera se dobije tek kada kliknes da udjes na server dok na prelistavanju to iz nekog razloga kasni. Barem je battlelog bio precizan sa tim stvarima. Druga je stvar sto nisu imali valjan plugin. Prije si imao i info koliko je tiketa ostalo ili dokle je "stigao" RUSH mec. Srecom, gameplay je dosada pa nije toliko ni bitno.
Ima smisla to sto pricas. To sa stanjem slobodnih slotova na serveru izgleda kasni ali moguce je da gomila ljudi klikne kad i ti. Ono sto mene izludjuje je izuzetno mali broj servera gde se vrti nesto. Ne pricam o serverima sa po 1 igracem koji se nikada nece napuniti vec o serverima gde je aktivna igra a ima par mesta. To je u poslednje vreme jako tesko naci. Ranije je lista servera bila dugacka, sada mi izbaci 2-3 maksimalno a cesto i nijedan. I kad izbaci tih 2-3 sa nekim slobodnim slotom kad kliknem obavezno sam na cekanju ko zna koji po redu. Moguce je da ko zna koliko ljudi klikne na taj server pa se red napravi za par sekundi.

Tapatalk
 
Kada pukne izbaci te iz igre. U svakom normalnom naslovu. Ovdje zaglavi. Ne pamtim kada mi se to desilo u nekoj igri. Neka se srusi na desktop, nije bitno i ako bi bilo normalno da te vrati na pocetnicki meni kao svaka igra sto radi kada izgubi komunikaciju sa serverom sa porukom: communication with server lost. Samo da ne ostane loop jer alt+f4 ne gasi igru. Nekada ni alt+tab ne pomaze jer bac nanovo igru na ekran i jedini je tada spas da na drugom ekranu imaš otvoren task manager.


Imam ja 50+h na proslom acc, igrao kada je tek izasla. Ti problemi samo stoje ali nisam prati odevelopment pa ne znam da li su ikada i adresirali.


[SAJ]ber Kurajber
Iam servera i ima igraca ali ih ne prikazuje. T oje taj problem sa komunikacijom o kojoj pricam. Ne izlista dostupne servere kada nema niti jedan filter. Cak sam i EU sklonio, da izlista sve servere svijeta.
 
Poslednja izmena:
Meni se to nije dešavalo ranije ali evo poslednjih par dana jeste. Srećom pa mi je alt+tab i gašenje igre rešavao problem ali onda ajde ponovo ulazi u igru pa nekada i izgubim volju.

Al ovaj server browser koji su integrisali u igru je užasan. Baš to što Glenn kaže, izgleda kao da ne prikazuje sve servere. Odavno sam ga batalio.
 
Igra mi je na HDD-u pa je veca frustracija dok se ponovo ucita. 80GB, ne znam kuda s njom. Hehe..
 
Nekada ni alt+tab ne pomaze jer bac nanovo igru na ekran i jedini je tada spas da na drugom ekranu imaš otvoren task manager.

ALT+ENTER. Ubaci igru u windowed mode, i onda možeš lako da odradiš šta ti drugo treba.
 
Turning tides free
058105c07bd6b2e6824b6f529235679f.jpg

Greška već je prošlo
Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Before the end of this month, two of the most infamous battles of WW1 will be free with the giveaway of Battlefield 1 Apocalypse.
 
Eba ti njihovu OB....2 dana jedna mapa i fajront

Ja kupujuem i bez OB
 
Baš lepo od njih.

Ostaje još da mi, nama, daju They Shall Not Pass i osnovnu igru pa da igram :d
 
Nazad
Vrh Dno