Šta je novo?

Battlefield 1

Uzmite preko origin acessa za 4e pa probajte.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Sad vidjeh da na originu ima free 10hours BF1 i druge igre.
Sto je po meni sasvim ok period da se testira igra.
 
Uplati Access i mozes da je igras free koliko hoces, za 4e dzabe.. Nemas premium ali mislim da ce i to dodati uskoro kao i za ostale igre, i ovako je broj igraca meh..
 
Sad vidjeh da na originu ima free 10hours BF1 i druge igre.
Sto je po meni sasvim ok period da se testira igra.
Igra je odlicna igraca ima dosta ako volis tu vrstu igre svidjace ti se sigurno. U pocetku bice ti cudno dok se ne priviknes na oruzija i njihov stil posle sve zavisi od tebe.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Odigrah i vidjeh da fps vise nije mos stil igre kao nekad.
Ali igra je sjajna, to je cinjenica.
Ipak, COD ne moze ni da se uporedi s njom.
 
Kakav crni Cod mape kao neke sobice.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Uf, ja uzeo ovaj komplet od 30e. Igra je perfektna sto se grafike tice, al je cudna do bola. Kao vo u magli, samo se okrecem, svi me rokaju. Izdrzao sam 10min i ne vredi. Tesko mi pada nekako :)
BF3 mi je nekako jednostavniji i pregledniji.
 
^
Ha,ha ista prica!Sramota me je od samog sebe koliko sam los!Pogledam levo svi me rokaju sa desne strane,pogledam desno oni cepaju sa leve!Probao sam da kampujem malo,ali budem miran oko 2 sekunde.Na kraju partije K/D ratio 5/23!Bas kao i ti U BC2 i BF3 bio sam profi za razliku od ovog!Barem sam se ismejao samom sebi!
 
:) Morate da pratite svoj polozaj u odnosu na polozaj vasih saboraca, ako ste na meti bilo levo bilo desno da se okrenete, znaci da istrcavate predaleko, ako imate neprijatelje na bokovima, tu se gine 99%, u tom polozaju i najbolji igraci nemaju sanse
 
Za razliku od bf4 i posebno bf3 mape su ovde dosta manje i linearnije su pa tako su okršaji kod zastavica masivniji. Samim tim veća je šansa da te neko spiči.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa kao i u svakoj "pucacini",tako je dok ne naucis mape.Dok skontas odakle neprijatelj vecinom napada,kojim stazama da se kreces i tako.

Sent from my Galaxy S6 Edge using TT
 
Skoro sam tek poceo da igram bf1 pa me samo zanima da li neko sa 1060 gtx ima pad fps na pojedinim mapama u multi 64p kada je guzva i akcija?

Igram ultra 1080p na i7 4770k @ 4.2ghz, 16gb rama, 1060 gtx 6gb, ssd. Uglavnom je 70-80 fps ali kada je jaka akcija i u zavisnosti od mape padne to 40-50 u guzvi. Jel to ocekivano?
 
Rekao bi ... Da. Pogotovo na Ultra i AA ukljuceno.
 
@face

Koliki ti je CPU a koliki GPU usage u tim situacijama?

Ovaj komp u potpisu gde mi je GTX 1060 nema tih problema, ali pazi, desavaju mi se gadni padovi u fps na kompu gde mi je 1070 i u tim situacijama CPU usage ide na 100% a GPU padne na 60-70%. Na mom primeru ja bih rekao igra voli multithread procesore i verovatno je tako ali ipak te situacije se ne desavaju uvek. Nekada igram vise dana bez problema, pun server, gpu usage na 100% sve bude kul. A onda ista mapa koja mi je super radila prethodnih dana krece da trokira. Sve vise mislim da ima nesto i do servera, odnosno da problem nije samo na mojoj strani.

Probao sam sve moguce fixeve, ono sa prerendered frames, unpark cpu cores (koji su mi odpakirani jos od ranije), Dx12, borderless... Nista... Jednostavno jedan dan trokira pa onda sutradan bude sve super.
 
@face

Koliki ti je CPU a koliki GPU usage u tim situacijama?

Ovaj komp u potpisu gde mi je GTX 1060 nema tih problema, ali pazi, desavaju mi se gadni padovi u fps na kompu gde mi je 1070 i u tim situacijama CPU usage ide na 100% a GPU padne na 60-70%. Na mom primeru ja bih rekao igra voli multithread procesore i verovatno je tako ali ipak te situacije se ne desavaju uvek. Nekada igram vise dana bez problema, pun server, gpu usage na 100% sve bude kul. A onda ista mapa koja mi je super radila prethodnih dana krece da trokira. Sve vise mislim da ima nesto i do servera, odnosno da problem nije samo na mojoj strani.

Probao sam sve moguce fixeve, ono sa prerendered frames, unpark cpu cores (koji su mi odpakirani jos od ranije), Dx12, borderless... Nista... Jednostavno jedan dan trokira pa onda sutradan bude sve super.

Pa da, igra bolje radi na R5 1400/1500X nego na tom i5, bez obzira na jak OC potencijal intela. Tek da ne govorimo o Ryzen 5 1600 ili I5 8400. Zavisi dosta i od same mape.
Mada taj tvoj problem je malo cudan, moguce da je do servera, bilo je problema ranije. Ali kazem, sve vise od 4 thread-a je obaveza za BF 1 MP, ili bar fluidan BF1 MP.
 
Moja iskustva su sarena. Nekada igra radi savrseno, ne ide ispod 90. Nekada jednoatavno vidim da ne radi kako treba, obavezno jos neko od drugara prijavi isto dok ostalima sljaka normalno. Tako u krug... Pomislis da je server, ali nekima sljaka super, nekima ne. Mada problema sa serverima ima koliko hocete. Idu mi na zivce, kao da servere drze na nekim krsevima.

Tapatalk
 
Sad sam malo merio sa msi afterburner, samo aktivan gameplay na 64p mapi. Average je 75, padne na 45 kad je bas guzva u sred akcije, a vrti se 70-90. 1080p, sve ultra. Usage cpu/gpu average je oko 92-95% za oba. Skinuo sam limiter za gpu memory u opcijama i deluje mi da je bolje, mada mozda je i subjektivno jer vidim da koristi oko 3050 mb stalno. Sta ja znam, mozda bude i do servera. Mada dok je preko 60 meni je ok.
 
Gdje je sada najjeftinije uzeti samo igru a gdje kompletnu, PREMIUM EDITION ili kako li se vec zove?

Nisam je dugo igrao do ovog jutra. Fino sam se zabavio sa onim modom kao rush gdje se zauzima teritorija. Da je manje spama sa mortarom i ostalim bombama bilo bi dobro ali nevermind.
 
Sada si imao, za Black Friday, bas veliki popust, ne znam da li još vazi.
Govorim o Originu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
30 evrica na kinguin. Bf1 revolution edition(bf1+premium pass)

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Jeste, Revolution Edition je Base game + Season pass.
 
Jel mi se cini ili ovo ne igra bas puno ljudi? Jako retko nadjem vise od 5-6 servera od 64p puna?
 
Igra polako umire igra se ali nije kao nekada.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ja je ne igram, vec vise od 2 meseca, i sto je najgore, ne nedostaje mi, uopste.
 
Posle 6 meseci ne igranja nikakvih igara (frka na poslu), rešim da instaliram ponovo BF4 kad ono udjem u listu servera i ukupno 10 aktivnih servera!? WTF
Rešim da instaliram onda BF1 ali dodjem ovde da proverim pre skidanja desetine GB-a ... i vidim da je ovde izgleda još gora stvar!? WTF

Kako bre igra polako umire? Pa jbt "relativno skoro" je izašla.... :( Šta je to, trend da se igra igra maksimalno 8-9 meseci i ćao...

Odo ja na BFBC2 tamo bar ima uvek 20-ak dobrih servera...
 
O čemu to pričate? Kakvih 5-6 od 64 igrača? Upravo gledam pokazuje mi 100 servera(jer više ne može) od 64 igrača puna. I to samo evropski..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno