Šta je novo?

Battlefield 1

Ma da, isto i ja primećujem, kao nema popunjenih servera kada idem preko server browser ali čim idem na quick match odmah me ubaci na pun.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja kad idem na server browser ima ih uvek popunjena prva stranica skroz.Valjda 50 komada.Conq 64p.Kakvih 5-6???Bolje obrisi filtere skroz,pa onda probaj!Ima da se iznenadis!!!:d
 
Da, da moja greska imao neki fillter upaljen. Mada ni sad nije bas ni 50 kad sam sve pogasio. 20-30 puna po 64p. Moguce da browser ne izlista sve.
 
Ne izlistava ti sigurno druge kontinente, servere koji su ti daleko ili su s velikim pingom. Plus bilo koji filter da je ukljucen smanjuje ti broj servera.

Tapatalk
 
Sta sam koji q i kupovao, numem ovo da igram :) Bolje da sam pazario BF4, sto cu i da uradim.
Ovo sa ovim bednim puskama me nesto ni ne privlaci. Znam, sam sa kriv :)
 
Bf4 i dalje rulez [emoji6]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da,dve mape za sada.U januaru jos dve.I dosta novog oruzja,kao i uvek.
 
Sta sam koji q i kupovao, numem ovo da igram :) Bolje da sam pazario BF4, sto cu i da uradim.
Ovo sa ovim bednim puskama me nesto ni ne privlaci. Znam, sam sa kriv :)
Kada se navikneš na puške vidićeš da je bf1 bolji i zanimljiviji.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Meni su, ove nove mape, katastrofa.
Mislim, da je vreme da prelaze na novi BF, ovaj vise nema sta da pruzi.
 
Meni su, ove nove mape, katastrofa.
Mislim, da je vreme da prelaze na novi BF, ovaj vise nema sta da pruzi.
Ako planiraju da prelaze na BF Vijetnam bolje neka ostanu na ovom :D

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ne, Vijetnam nikako, nisam na to mislio.
Smorili me ovi rovovi.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nisam još igrao ove dve nove mape, gledao sam na Jutjubu i nisu ostavile neki dojam na mene. Kao ni oružija. Ali prošli dlc je bio vrhunski, sve mape osim Galicije su odlične (ajde i Tsaritsin zna da bude baserape). Čekamo još te dve nove mape u januaru.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ovo je prvi put, otkako igram BF, da nisam imao pojma, da su mape izašle, i da uopšte treba da izadju. Video sam pre jedno mesec dana, ove nove mape, i na prvu su izgledale katastrofa. Razumem ja, da oni, kao nesto slede istorijske lokacije, ali igrivost, bez dobrih mapa, ne može da postoji.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Meni su mape odlicne!Iako su infantry orjentisane,a ja vise volim da jurim za tenkovima,bas su mi legle nekako i taman su pogodili velicinu mapa,ni male a ni prevelike.Jedino je mozda onaj novi brod (ne znam kako se zove) malo OP,ali nerfovace ga sigurno.Bas su osvezili igru sa ovim mapama,nadam se da ce i druge dve biti slicne,ali sa tenkovima! ;)

Sent from my Galaxy S6 Edge using TT
 
Vise od svega bih voleo, da sledeca igra bude BC3, ali, ako je Vijetnam, onda ne znam sta da misilm.
 
Ja bih vise od svega voleo da vidim WW2.:d Ali realno je ocekivati BC3.
 
Zasto misliš da bi WW2 bila drugacija od BF1? WW2 COD i BF1 su dokazali da skinovi ne igraju nikakvu ulogu.
 
Zasto mora da bude drugacije?:d Prosto obozavam taj setting, odnosno tu epohu iz istorijskog ugla i to je to. Jedini modern FPS za MP koji sam igrao kao blesav je Cod 4, sve ostalo nah. Ne kazem igrao sam i BF 3 i Bf 4, pa i BC2, ali nista od toga me nije drzalo vise od 150h, BC2 ni blizu tome.
Dok recimo Cod World at War igram i sada, npr.
 
Jel vi mozete da igrate? Mene juce i danas, koliko sam probao, stalno diskonektuje sa servera, ne mogu ni jednu partiju da krenem da igram :|

Sent from mTalk
 
Ja sam normalno igrao ovih dana,samo mi je sinoc izbacio da sam nulti rank,kao da mi je komplet obrisao statse.Ali to se desava ponekad,pa ih onda vrate.
 
Ne znam onda sta moze biti problem.. Uzeo sam je ovih dana na popustu, na brzinu probao jednom pre par dana i radila bez problema, a sad me stalno izbacuje, cak mi je par puta i igra pukla. Ah..
 
Desava se. Jedan u ne znam koliko zakuka na pucanje igre ali ne desava se to stalno, radice ti to sasvim ok.

Tapatalk
 
Iz tvojih usta u bozje usi :)
 
Upravo tako. Reinstalirao sam igru, pa cu da vidim. Ali sam video na netu, da se mnogi zale na nemogucnost konektovanja, sto me iznenadilo i razocaralo, da jedna tako AAA multi igra ti ne omogcava da uopste igras :| Ajd da igram, pa posle sat-dva pukne (mada ni to ne bi bilo u redu), a ovako ne mogu da se mrdnem dalje od menija.
 
Nazad
Vrh Dno