Šta je novo?

Battlefield 1

Da imas instalirabo i spremno i da mozes da igras kao kupis premium pass ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Jel zezas ili stvarno?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Svaki update mora ceo da se skine,a ako ima i mapa uz to,onda je ogroman.

Sent from my S6 Edge using Tapatalk
 
Teška glupost.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Sto bih zezao? Svaki update skidas. Pa kako mislis da igras premium friends ako nemas skinuto?
Osim toga ne bude tu samo mapa vec i ispravke i sl. To svakako moras da skines. Kad premium friends bude aktivan moci ces da igras mape koje inace ne bi mogao. Oruzja ce ti doduse biti zakljucena, neces skupljati XP. Tj. na neki nacin hoces ali ce ti biti zakljucan. Kada kupis premium otkljucace se i XP koji si zaradio na tim mapama.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Premium friends? Nisam u toku.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
hdyhe2uwj4hz.png
 
Kako vam radi ova nova mapa? Imam neke baš gadne Fps padove na Intel mašini iz potpisa, sa gtx 1070.

Inače ne znam šta da mislim o mapi, sneg deluje kao osveženje a nema ni zergovanja što je dobro. Ali sve partije do sada sam odigrao na 200% damage serverima a tu barem 90% ljudi fura snajpere pa je za neki sud malo rano.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Premium friends? Nisam u toku.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Au brate... Nekada je aktivan Premium friends, puste malo promotivno. Ako imas nekoga u prijateljima ko ima Premium mozes da udjes s njim da igras DLC mape. To je bio nacin da malo ujedine zajednicu koju su podelili gomilom dlc-ova.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Aha ok, nisam dugo bio aktivan, pa zato nisam u toku..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ček, valjda ja znam koji sam avion vozio I šta me ubilo :). Kažem ti, ja attack plane on fighter, letim i samo bum, nema me, nisam ni video odakle je pucao. Rakete? Možda, uz lag pa da bude one shot ali ovo je izgledalo kao da me je tenk ili artillery truck pogodio (dešavalo mi se i to, učinio sam neke ljude prilično srećnim tada:)).

Imaš na jutjubu neke klipove gde su snimljeni ovi sa damage multiplier čitovima, ima i sa avionima.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Jap, to je druga opcija dmg multiply cheat, ako vec nisi pobrkao avion, posto ih ljudi strasno zamenjuju u razgovoru.A bio je cit(bar u pocetku ja ih licno nisam vidjao dugo), da stavis na avion 2-3loadouta od drugih aviona i kad puca s "tezim" naoruzanjem pogodi te tenk+bomber kit iz jednog rafala.

Sto se tice mape, ima fps dropove, prvenstveno oko F pointa primetih najveci.Na mapi mi je greota jedino sto ne moze da se raznesu sine tj most, ali opet to bi bilo nerealno, zbog voza i odbrane E pointa u tom trenutku.
Mapa po meni pravo osvezenje, velika otvorena, malo da pobegnemo iz sivila pustinja i blata.

Dal mi odgovara ili ne zelim da komentarisem iskreno, prvenstveno igram scout klasu, a za 3-4mape sam uzeo dve zvezde na snajpu.Na zalost da, na mapi dominiraju scout > Support klase.Mislim da su mozda, po meni bar, avioni beskorisni na ovoj mapi, al opet ajde sto da ne.Padaju kao muve, a da ne pricam koliko se lupaju o drvece kad probaju da imaju agresivne prelete oko pointa.
 
Dobra je mapa.Necu da kazem odlicna,zato sto nema vozila!lepa,velika,ima mnogo mogucnosti za flank.Stvarno bi bila fora da moze most da se srusi,ali yebiga.Ako i ostale mape iz ovog DLC-a budu ovakve (a jesu) bice odlicno!

Sent from my Galaxy S6 Edge using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koja je trenutno najbolja opcija za nabavku bf1 tako da se dobiju i sve mape tj ti dlc koji nose mape, koja je minimalna suma potrebna?
 
Pogledaj BF Revolution, juče su izbacili, nisam siguran, ali mislim, da dobiješ igru, sve ekspanzije... Mislim da je 60e.

Послато са Huawei WAS-LX1
 
Bila bi fora da moze most da se srusi ali bilo bi glupo da se tako lako unisti voz.
Avioni su po meni ovde najsigurniji. Ogromna je mapa, AA ima malo i domet je ogranicen, ima planina iza koje moze da se zakloni.
Sinoc sam igrao, smarala su nas 2 aviona, dusu nam vadili. Ja se odrekao igranja, uzeo MG15 i pucao u njih dok im igra nije presela. Ode na sred mape i kljucam ih non stop, resetujem im popravku. Za to vreme nisu nikoga ubili niti bilo sta korisno uradili. Ali nisam ni ja. Makar sam ih smorio do bola. E sad, problem je sto neko mora da se zrtvuje za tako nesto, da bi pobedili. Niko nece. Ja sam mazga, ja cu da uradim sve sto treba. Ja sam odsekao 2 aviona iz igre, ostatak ekipe se borio... Na 800 tiketa se vratim se i okrenemo partiju.
Poenta je da za svaki problem postoji resenje, samo je pitanje dali neko zna sta treba da se uradi i dali je taj neko spreman da se zrtvuje za cilj.

Mapa je ogromna, odlicna. Flenkova koliko hoces, mora da se trci. Snajpera ima brdo jer ljudi nemaju pojma da igraju, to ce se vremenom smanjiti. Previse ima prolaza da bi snajperi bili efektivni. Ako mene pitate, medic puska s optikom je keva je ovu mapu.
Assault sa close combat kao i uvek, supporti da polivaju s brda po pesadiji, snajper da skida supporte... Dobar snajper ce napraviti dobru stetu neprijatelju, flare je ludacki korisna stvar za tim ali previse snajpera znaci izgubljena partija. 3 dobra snajpera u timu zavrsavaju sav posao a ne 8 ili 10 koliko ih obicno ima.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
BF1 Premium je 40% off na Originu i kosta 29.99e.. :)
 
Ali to zahteva da imaš već kupljen bf1 običan, zar ne? Ja sam našao "Battlefield 1 Revolution Edition Origin CD Key" za $52. Ako je to najbolje što postoji klikćem buy, samo neka potvrda da ne bude da je bilo isto to za 30 :)
Edit: uzeo sam to pod navodnicima mislim da nema ništa povoljnije za sada, dobar je dil radi kljuc u originu (sa kinguin)
Edit2: @Labello uzeo sam sada je gotovo, nije loše ni tako, samo da sam znao da može kombinacija OA i premiuma ali ok nije previše ni ovako,za sve što je izašlo do sada od mapa. Hvala na ideji za ubuduće.
 
Poslednja izmena:
mudro zbori kurajber :) vidis nisam znao da jedan suport moze da toliko smori dva aviona, probacu i sam, jer su me smorili u 2 od 3 partije na novoj mapi
jos 10 snajpera kod protivnika, i nigde nikakve zabave

mapa je taman dovoljno prostrana s obzirom da nema vozila, primetih ponovo naznake povecanog spontanog teamplaya kao na samom pocetku, svuda leti municija i medkit, lecenje ovo ono
 
Panonski zasto ne uplatis 4e za Access i igras igru? 25e je godisnja pretplata, ako zatreba premium, uzmi za 30e i opet za 34e imas full igru, a mozes prvo da pikas bez premiuma, vidis da li ti lezi, itd..
 
mudro zbori kurajber :) vidis nisam znao da jedan suport moze da toliko smori dva aviona, probacu i sam, jer su me smorili u 2 od 3 partije na novoj mapi
jos 10 snajpera kod protivnika, i nigde nikakve zabave

mapa je taman dovoljno prostrana s obzirom da nema vozila, primetih ponovo naznake povecanog spontanog teamplaya kao na samom pocetku, svuda leti municija i medkit, lecenje ovo ono
Aha, za pravo cudo cak i randomima se super naigram, slusaju ordere, prate gde idem. Samo sam jednom izgubio na ovoj mapi.
Znas sta je problem kads juris avione kao support? Blenes gore kao tele a ubijaju te sa strane. Moras da se kreces oko brda da juris avione jer ako se popnes na vrh onda te skidaju snajperi. Danas su me opet smarali avioni, nemoguci su na ovoj mapi. Imaju 2 aviona i oba AA su s njihove strane. To je jedina stvar koji mi se ne svidja ali bitno je da su avioni resivi. Nekoliko MG-ja i avion bolje i da ne polece.
Ono sto je dobro, ima medica koliko hoces, mapa je odlicna za njih. Plus sa rusima medici se vracaju na velika vrata kad dobiju automatsku pusku.
Malo je frka za municiju ali ima supporta, nadje se kutija.
Support ovde moze slobodno da ide s velikim i malim paketom.
Danas sam posle duze vremena igrao malo sa snajperom, pratim ekipu, samo bacam flerove i trazim municiju, resavam ljude iz daljine i spotujem. Nema zastave koju ne osvojimo i ne odbranimo. Tako treba igrati sa snajpom a ne onako kako igra 95% ljudi. Ja pobacam vise flerova nego svi ostali snajperi zajedno. Ljudi ne kapiraju koliko flerovi znace.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Aha, za pravo cudo cak i randomima se super naigram, slusaju ordere, prate gde idem. Samo sam jednom izgubio na ovoj mapi.
Znas sta je problem kads juris avione kao support? Blenes gore kao tele a ubijaju te sa strane. Moras da se kreces oko brda da juris avione jer ako se popnes na vrh onda te skidaju snajperi. Danas su me opet smarali avioni, nemoguci su na ovoj mapi. Imaju 2 aviona i oba AA su s njihove strane. To je jedina stvar koji mi se ne svidja ali bitno je da su avioni resivi. Nekoliko MG-ja i avion bolje i da ne polece.
Ono sto je dobro, ima medica koliko hoces, mapa je odlicna za njih. Plus sa rusima medici se vracaju na velika vrata kad dobiju automatsku pusku.
Malo je frka za municiju ali ima supporta, nadje se kutija.
Support ovde moze slobodno da ide s velikim i malim paketom.
Danas sam posle duze vremena igrao malo sa snajperom, pratim ekipu, samo bacam flerove i trazim municiju, resavam ljude iz daljine i spotujem. Nema zastave koju ne osvojimo i ne odbranimo. Tako treba igrati sa snajpom a ne onako kako igra 95% ljudi. Ja pobacam vise flerova nego svi ostali snajperi zajedno. Ljudi ne kapiraju koliko flerovi znace.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Eh kad bi se ostalih 95% ljudi usudilo da stisne Q tokom runde bar 10puta flare-ovi bi bili skoro pa bespotrebni.Dozivljavam nervne slomove za to ne-spotovanje.Uzas blagi.A svi krenu za fragom kad spotujes/flare-ujes, za divno cudo.
Prvi i osnovni problem koji vidim je ne-spotovanje.Pa za tim idu nesposobni supporti i medic-i.Dok ne krenes da pucas na njih ili stanes im ispred cevi, nisu svesni da ti treba nesto.I ako drndas svo vreme Q i dajes menu-komande da ti treba HP/Municija.Ma jok..kao pored groblja prolaze.
 
.Pa za tim idu nesposobni supporti i medic-i.Dok ne krenes da pucas na njih ili stanes im ispred cevi, nisu svesni da ti treba nesto.I ako drndas svo vreme Q i dajes menu-komande da ti treba HP/Municija.Ma jok..kao pored groblja prolaze.

Medic i ajde, ali support, da baci municiju, ma...:mad:
 
Imate Tsaritsyn tj Volvograd na CTE-u, probah sat vremena odlicna je mapa, mada ima 3pointa.Bilo je 50ak ljudi na serveru 64 ce biti prava klanica.Imate do duse otkljucana sva nova oruzja i nozeve, koje rade okej sad.Zadnji put nisu.

Da ne kacim SShot-ove da kvarim zabavu sedite i probajte. ;)
 
Eh kad bi se ostalih 95% ljudi usudilo da stisne Q tokom runde bar 10puta flare-ovi bi bili skoro pa bespotrebni.Dozivljavam nervne slomove za to ne-spotovanje.Uzas blagi.A svi krenu za fragom kad spotujes/flare-ujes, za divno cudo.
Prvi i osnovni problem koji vidim je ne-spotovanje.Pa za tim idu nesposobni supporti i medic-i.Dok ne krenes da pucas na njih ili stanes im ispred cevi, nisu svesni da ti treba nesto.I ako drndas svo vreme Q i dajes menu-komande da ti treba HP/Municija.Ma jok..kao pored groblja prolaze.
Spotovanje ne radi kako treba. Neka prica ko sta hoce ali meni jedan prst dedicated stoji na Q i dzaba, nece da spotuje u 50% slucajeva. Druga stvar, nikada ne mozes sve da vidis, leze ljudi po stekovima, sakrivaju se, ne mozes da spotujes nekoga na vrhu brda kad ga ne vidis. Flare je keva, veruj mi. Ja sam snajpera magistrirao, ofanzivno i defanzivno. Support je snajperov najbolji prijatelj ;)
BTW, u prva 2 minuta igre skapirao sam da je mapa brutalna za sniper only. Bilo bi super da se igra 32vs32 dok poslednji ne prezivi.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
I ja dosta spotujem,i ukapirao sam da nece da spotuje ako coveka vidis manje od pola,to jest da bi ga spotovao moras videti vise od 50% coveka.Bar je to neki moj utisak.I ako je bas daleko,nece da spotuje.

Sent from my Galaxy S6 Edge using Tapatalk
 
I ja dosta spotujem,i ukapirao sam da nece da spotuje ako coveka vidis manje od pola,to jest da bi ga spotovao moras videti vise od 50% coveka.Bar je to neki moj utisak.I ako je bas daleko,nece da spotuje.

Sent from my Galaxy S6 Edge using Tapatalk
+1.

Ja samo lupam spot, mada ima cooldown ako se spamuje spot dugme tako da neki put neće da ti spotuje iako si ga lepo naciljao jer si prethodno spamovao Q.

Ali da, ljudi hronično ne spotuju, ne znam samo da li je to zato što su glupi ili jednostavno ne znaju da ta opcija postoji.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pre par update-ova su ''otežali'' spotovanje tako što sada kursor mora biti direktno na meti i većim delom van zaklona da bi bilo uspešno. Ranije - u početku je bilo dovoljno uperiti nišan u opštem pravcu recimo šume gde su protivcnici, sntisnuti q i spotovalo bi ih sve.
 
Nazad
Vrh Dno